Vaši predlozi

Ево овако пошто овде на форуму има женскога рода предлог да им се уведе игра Хаљине колико вам се свиђају Такође и Ципеле колико вам се свиђају итд толико од мене :bye:
 
Poslednja izmena:
Ево овако пошто овде на форуму има женскога рода предлог да им се уведе игра Хаљине колико вам се свиђају Такође и Ципеле колико вам се свиђају итд толико од мене :bye:
Rasprave o haljinama i cipelama se vec uveliko vode na pdf Moda, a zaista ne znam kako bi od toga mogli da napravimo igru.

- - - - - - - - - -

Možda bi u Razglednicama trebalo promeniti pravila, obzirom da su sada dozvoljene samo države i gradovi, te staviti da mogu svi geografski pojmovi.
Izvrsena je mala korekcija u pravilima te igre i to je obelezeno crvenim slovima na ovom linku:

https://forum.krstarica.com/showthr...nje-slovo)?p=24037348&viewfull=1#post24037348
 
Brdo mesta i brdo reči se završava sa NICA. Igra inspirisana zezancijom na TDI radiju. Primer:

-Odakle zoveš?
-Iz Nice!
-Koje nice?
-RibarNICE!

Ima brdoooo primera, drugar i ja smo jednom 3 sata maltene bez prestanka nabrajali pojmove.

Dakle... Odakle vi zovete? Iz koje nice? :lol:
 
Znate one fazone kad se zaljubimo kao budale, pa onda postanemo potpuno sentimentalni, sve tako opijeni emocijama...? :lol: Pa onda govorimo svašta... Tipa ti si moje ovo ti si moje ono.

Ova igra je zasnovana na tome, ali je fora da budemo kreativni i da smislimo neke smešne tepalice. Primer:

Ti si sir za moj burek.
Ti si punjač za moj mob.
Ti si felna za moj točak.

Itd itd... X'D

Budite kreativni, romantika nije uslov, samo je fora da napravimo parove.
 
Ne mora azbučnim redom, mislim da bi to bilo malo prekomplikovano... Mislim, može možda, šta znam. Ja kad sam igrala, nisam vodila računa o tome.
Dobro, krenuce tema ''Reci koje se zavrsavaju na ''nica''''.

- - - - - - - - - -

Mudre misli azbucnom redu

ako ne postoji, uvek aktuelno i zanimljivo :)
Postoji na Svastari i Romantici.
 
Ajmo nešto za muškarce, mada su i dame dobrodošle, naravno

SPORT - azbučnim redom

Dozvoljena su imena sportista kao i sportskih klubova, na primer

Andrija Gerić
Barselona
Vanja Grbić
Galatasaraj
Dragoslav Šekularac
Đere Laslo itd...

Šta kažete ?
 

Back
Top