Vaši predlozi

Mislim da bi trebalo ostaviti staru Drobilicu, neki igrači jednostavno ne žele da se takmiče već samo igraju pa im to treba omogućiti.
Imamo po više vrsta kaladonta, azbuka...itd...možemo imati i 2 Drobilice, jednu takmičarsku i drugu svakodnevnu.
 
Mislim da bi trebalo ostaviti staru Drobilicu, neki igrači jednostavno ne žele da se takmiče već samo igraju pa im to treba omogućiti.
Imamo po više vrsta kaladonta, azbuka...itd...možemo imati i 2 Drobilice, jednu takmičarsku i drugu svakodnevnu.
Tacno je da imamo dosta igara koje se baziraju na kaladontu ili azbuci, ali ne postoje dve igre tog tipa koje su potpuno iste. U slucaju drobilica to bi bilo bas tako i zato smo doneli odluku da dok traje takmicarska redovna miruje.
 
Vratite staru drobilicu,a za novu objasnite kako bodujete.Sta se desava ako isti igrac ima i 1 i 3 mesto?Koliko je on u bodovnoj prednosti u odnosu na ostale ?
U svakom slucaju ovo je igra gde se unapred zna pobednik.
 
Poslednja izmena:
Odgovoriću ja. Nismo predvideli takvu situaciju u prvom trenutku ali s obzirom da nam se desilo u prvom krugu dodelili smo istom korisniku bodove i za prvo i za treće mesto. Međutim naknadno smo doneli odluku da u takvim situacijama bodovi idu prvom sledećem korisniku. U konkretnom slučaju post od Kiki jeste osvojio treće mesto ali sam ja osvojila kao sledeća 12 bodova.
 
Igra je ista, s tom razlikom što smo od nje napravili nagradnu. Igra je kao što znaš prilično teška i to je bio jedan od razloga što smo je izabrali jer smo zbija želeli da nagradimo trud naših igrača. Od strata smo znali da nekoliko ljudi a jedan od njih si i ti igraju tu igru ali smo se nadali da ćemo nagradom privući nove. Ne smatram da se unapred zna pobednik, Kosta je neko ko je u običnoj drobilici koja je privremeno zaključana imao najviše postova sa velikim brojem slova. Koeginica La barbara se takođe odlično snašla. Dakle moje mišljenje je da se pobednik ne zna. Morali smo da damo neko vremensko ograničenje iz dva razloga. Prvi je da niko ne pokrene novi ciklus nakon reči od 10 slova a drugi je da igra danima ne stoji a niko ne postuje.

Što se tiče privremeno zaključane drobilice, dlugomr je predlog dao na glasanje i odlukom moderatora ovog foruma 3:1 je odlučeno da ostane zaključana dok je nagradna aktuelna.

Ako te još nešto interesuje pitaj :)
 
https://forum.krstarica.com/showthr...h-izvođača?p=35374420&viewfull=1#post35374420

Непринципијелно је и неправилно играти игру - АЗБУКА музичких извођача- по правилима енглеске АБЕЦЕДЕ!!!
На то сам више пута указивао, али нема ко да ме чује.

CIRILICA_LATINICA_vodoravno7-1.gif


Ако се азбука пише српском латиницом онда иза слова И следи слово Ј, које се изговара као јабука, јагода, Јован.... Слово J из енглеске абецеде, изговара се као Џ, Џоан, Џејн, Џими, Џенис...
 
Ne bih se složio s tobom, ovde je bitan azbučni red, koji nema nikakve veze sa engleskom abecedom.

Koliko vidim u primeru koji si dao, lepo se prati azbučni red I, J, K, L itd...kako se to izgovara, to nije bitno.
Isti je slučaj i na drugim igrama gde su dozvoljeni originalni jezici bendova, filmova, glumaca.
 

Back
Top