Aj da resim(o) ovo (znam da mozemo)

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Evo ovako.Kupio sam delove za pc i resim moj stari pc da "prebacim" na staru adresu (u kuci koja je za odmor). Instaliram ja ovde sve kako treba (original windows 10 pro ,internet security norton, i sve drajvere) i posaljem pc da mi prijatelj samo "prikljuci" na struju i na monitor i na zvucnike.Kad ono nema sliku.Znaci kad sam ja instalirao bilo je sve ok (mada je i kod mene pc "trazio" sliku (nije hteo na dvi nego na vga da radi) ali tamo nema uopste slike.Probao je prijatelj i sa dvi i sa vga(za hdmi monitor nema kao prikljucak) ali nema slike. Graficka je mislim amd 6570 a monitor je neki samsung od 22".Sta bi to moglo da bude.
pozdrav
 
Evo ovako.Kupio sam delove za pc i resim moj stari pc da "prebacim" na staru adresu (u kuci koja je za odmor). Instaliram ja ovde sve kako treba (original windows 10 pro ,internet security norton, i sve drajvere) i posaljem pc da mi prijatelj samo "prikljuci" na struju i na monitor i na zvucnike.Kad ono nema sliku.Znaci kad sam ja instalirao bilo je sve ok (mada je i kod mene pc "trazio" sliku (nije hteo na dvi nego na vga da radi) ali tamo nema uopste slike.Probao je prijatelj i sa dvi i sa vga(za hdmi monitor nema kao prikljucak) ali nema slike. Graficka je mislim amd 6570 a monitor je neki samsung od 22".Sta bi to moglo da bude.
pozdrav

da li se cuje racunar. kakve znakove daje,
 
Ljudi hvala Vam mnogo. @Ljubota je bio u pravu...prijatelj je uradio to sa memorijom i sada je sve u redu.

- - - - - - - - - -



Evo me Mr. Snejks...gde si bre tebra?
Pozdrav prijatelju.
Ovako ja mislim da je sve to se rasklimalo u transportu , pa čak i memorija može da se pomeri unutar samoga ležišta , viđao sam to više puta lično , tvoj prijatelj je trebao sve to da povadi kada je video da ne radi komp pa da posle vrati natrag i sve bi proradilo kao što i jeste kasnije . Za ovo nije trebalo biti genije.
 

Back
Top