Jednostavan zivot 2

IvAnA:):
Joj.....da li su ove dve toliko jadne i retardirane ili je to deo koncepta emisije...? :?
Mislim, ono nije normalno.....samo se deru i cerekaju......Gomila gluposti.....
To je deo koncepta emisije, al` se one tako dobro uklapaju da ne moraju ni da glume (sto su uostalom dokazale, da ,svejedno, ni ne umeju)...
 
Fency_Killer:
A sta su one ustvari(pre nego sto su postale voditeljke,ako tako mogu da ih nazovem)?Glumice,manekenke...?
Pa, ako hoces da ih JA okarakterisem, za mene su obicne narodne zabavljacice (slicno kao Grandovske pevacice, ali bez pevanja)....sto i nije neka laskava titula.
No, mozda im je to jedan nacin (a verujem da ce u ovoj drzavi biti i pravi) da se probiju do slave i postanu "nesto" konkretno. :?
Mis`im, traze im autogram na ulici...jao Srbijo....ko ti je sve idol....!!!!!!!! :oops:
 
Kad sam gledala prvi deo a one dve se cerekaju i na svaki posao koji odu one neshto pokvare i upropaste, meni je to nevidjeno bilo smeshno (mada znam da one to moraju da rade inache emisija ne bi bila zanimljiva)
Shto reche moj brat: "Njih dve bi trebalo spaliti jer su toliko beskorisne!"
 
Emisija je jedino korisna za brain-cell burning i nepotrebno trosenje struje....

Udjem ja jedno vece u jednu veliku prodavnicu Hi-Fi opreme, kad ono svi radnici otishli u deo sa televizorima i na svakom televizoru one dve budale izigravaju budale... Kako nije bilo nikog da me usluzi, samo sam izashao... (O samoposluzivanju sam pomislio, ali nisam mogao da ponesem vesh mashinu, a linija mi nije trebala :)...

P.S. Ne mrzim ja one dve lujke, vec mrzim ceo taj koncept budalisanja za lovu. A josh vishe mrzim to shto ljudi misle da su one stvarno takve, da se uvek shetaju polugole i da su "šašave". Uzas. Bezim u Nigeriju, gde toga josh nema....
 

Back
Top