Winamp

Драгану Ж:
Сад долазимо до питања: Царе како си то инсталиро програм на свој рачунар а да ниси ни прочитао чему служи?

Нисам читао детаљно јер нисам сањао да постоји плејер само за звук, сви које знам, Реал, ВЛС, итд су за обоје...

*
Залуђенику:

Ako pesma nema sliku albuma u tagu, prikazuje sliku koja se nalazi u istom folderu gde i pesma.

Изгледа да је тако, била нека сличица на десктопу, и он је усвојио као туђе детенце и не одваја се од ње.
 
Poslednja izmena:
Sa AIMP-om si dobio i tag editor, pa taguj pesmu (naziv, album, godina, vrsta muzike, slika omota...)

aimp info 2.jpg
 
Хвала! Мада за сада ми није нешто потребно таговање, некада сам радио са посебним програмчићем Таг едитор. Вредело је када на МП3 за учење језика тагујеш текст претворен у ЈПЕГ, да би истовремено читао и слушао...
А за таговање сам први пут чуо у време пре Јутјуба, када се размењивала музика, и неко "рипује" песму, пегла звук, пречишћава, стварно су неки прави махери по том питању,
и онда се неко направи паметан и туђи снимак потури као свој и окачи на неки сајт где се скидање наплаћује. Ту је било обрачуна...Па таговање, па претаговање...
 
Него, на ком плејеру да пустим видео, који могу мало да убрзам. Рецимо, то за учење страног језика, превелике су паузе између понављања.
Значи, треба ми видео плејер, да бих гледао како се пише то што чујем.
За сада сам ту опцију открио само у ВЛЦ, али није флексибилна, имаш само faster или faster fine
 

Back
Top