Stejt dipartment upozorava pred meč u Humskoj

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.074
Partizan u četvrtak od 21 čas dočekuje mađarskog predstavnika u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope, a Stejt dipartment se oglasio saopštenjem, uprkos tome što se utakmica igra pred praznim tribinama.

U njemu se američki građani upozoravaju da u vreme utakmice ne prolaze u blizini stadiona jer su moguće gužve i incidenti.

"Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu obaveštava američke državljane da će u četvrtak, 17. avgusta, od 21 sat fudbalski klub Partizan igrati protiv Videotona (Mađarska) na stadionu u Beogradu. Postoji mogućnost nasilja pre, tokom i posle meča. Očekujte policijsku aktivnost i gužvu oko stadiona. Osoblje ambasade se savetuje da generalno izbegava prilazak stadionima tokom visoko rizičnih sportskih događaja. Čak i mirne demonstracije mogu da se pretvore u sukobe i izazovu nasilje. Potrebno je da izbegavate mesta gde može doći do demonstracija, kao i da budete oprezni ako ste u blizini većih okupljanja, protesta ili demonstracija", stoji u saopštenju.

Inače, prema pravilima UEFA, navijačima Partizana, ne samo da nije dozvoljen ulazak na tribine, već je zabranjeno i okupljanje u blizini stadiona.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&dd=16&nav_id=1293953

Zivo me interesuje sta to nasi americki prijatelji znaju, a mi ne?
 
Partizan u četvrtak od 21 čas dočekuje mađarskog predstavnika u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope, a Stejt dipartment se oglasio saopštenjem, uprkos tome što se utakmica igra pred praznim tribinama.

U njemu se američki građani upozoravaju da u vreme utakmice ne prolaze u blizini stadiona jer su moguće gužve i incidenti.

"Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu obaveštava američke državljane da će u četvrtak, 17. avgusta, od 21 sat fudbalski klub Partizan igrati protiv Videotona (Mađarska) na stadionu u Beogradu. Postoji mogućnost nasilja pre, tokom i posle meča. Očekujte policijsku aktivnost i gužvu oko stadiona. Osoblje ambasade se savetuje da generalno izbegava prilazak stadionima tokom visoko rizičnih sportskih događaja. Čak i mirne demonstracije mogu da se pretvore u sukobe i izazovu nasilje. Potrebno je da izbegavate mesta gde može doći do demonstracija, kao i da budete oprezni ako ste u blizini većih okupljanja, protesta ili demonstracija", stoji u saopštenju.

Inače, prema pravilima UEFA, navijačima Partizana, ne samo da nije dozvoljen ulazak na tribine, već je zabranjeno i okupljanje u blizini stadiona.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&dd=16&nav_id=1293953

Zivo me interesuje sta to nasi americki prijatelji znaju, a mi ne?

Ovi su Amerikanci totalno izludeli.
Oni se plaše praznih ulica, oni se sopstvene senke plaše...!
A, ovamo se kurobecaju.
Hoće da ratuju sa Rusima !??
Ili je i taj ratni poklič samo manifestacija straha !?
 
Dobio i ja upozorenje:

notice.jpg
 
Ameri se kao brinu za svoje građane a ubijaju ih na svakom ćošku. Američka policija po broju zločina se može komotno smatrati terorističkom organizacijom

Stoj, ovo je upozorenje amrerickim gradjanima u Srbiji, zna li se koliko ima Srba sa americkim drzavljanstvom u Srbiji?

Ako sam ja dobro obavesten mnogi u tom kraju zive, pa kad podju u zivot da ne pomisle kako je neka rasprodaja u Humskoj i svrate u guzvu.

- - - - - - - - - -
 
Pentagon upozorava svoje gradjane da je veoma moguć nerešen rezultat te da razmotre GG kao veoma ozbiljnu opciju

Pentagon odlično obavešten - 80-ti minut 0:0

LEPTIEBEM KOJA ZAVERA :eek:
ja mislio da su mislili na GG kad su rekli NEREŠENO!? :eek:

- - - - - - - - - -

ali svejedno ne sigram ništa do oktobra
a i to pod uslovom da se do septembra snadjem...
 
Њих навијају, погрешио си смер на релацији...
Како их навију, тако раде.

Primetio sam da su pogrešno navijeni.

- - - - - - - - - -

Знају они ко оће да убије из забаве. Поготово американца. Или енглеза. Или, француза.

Srbi su ih samo u ratnim okolnostima ubijali. Ali pojedinci i sad da padnu šaka ne bi bilo na odmet. :smeker:
 
Знају они ко оће да убије из забаве. Поготово американца. Или енглеза. Или, француза.

Zavisi sta je kome zabava, ako je njima zabava da setaju pod oruzjem i ubijaju sta stignu, onda su u pravu da se srbijom tako ne seta.

Vidis toga se mi civilizovani ne setimo, mislili su da njihovi ljudi ne setaju naoruzani jer mogu da dobiju po picci, to mogu da ostave trajno kao upozorenje.
 

Back
Top