Horor priča - ne znam šta me snašlo

Pčela Zzz

Gost
Poruka
31
Majka sam bebe od par meseci. Suprug nas je nedavno napustio i vratio se svojim roditeljima. Ja sam nastavila da živim u svom stanu s bebom.
Isprva, kad smo još bili u vezi je njegova obitelj bila puna obzira, zafrkancije. Predstavljali su se kao familija koja je imala težak život, ali su svi međusobno prisni. Bilo mi je malo čudno kako se rasplaču na svaki "Sretan rođendan" u čestitci i kako i dalje imaju odnos kao da su djeca mala, a njihovi mama i tata ih uče životu. Imala sam osećaj da je to sve predstava za mene. I sad se naježim kad se setim. Uvijek je tu bilo ljubakanja i grljenja mene na dolasku i odlasku... Bilo mi je malo neobično kako tako privržena i skromna obitelj renovira kuću, vozi skupe aute, a za senilnu baku ni ne pita, nego produži godišnji odmor kad je ona u bolnici. Ajde, mislila sam si, imaju svoje razloge.
Problemi počinju mojom trudnoćom, a zatim i venčanjem. Njegovi se menjaju za 180 stupnjeva, a time i on. Majka postaje verbalno agresivna i nasrtljiva. Otac provocira i nameće se. Sestre me odjednom više ne podnose, moje dete nazivaju svojim, a ja sam niko i ništa. On je živčan i od slobodoumnog tipa kakvog sam zavoljela postaje zatucani primitivac. U trudnoći na jedan dobar dan gde on priča s trbuhom, mazi me, dolazi brdo loših dana gde govori da sam glupa, lena krava, ne priča i ne spava samnom, a kako trudnoća odmiče sve je gori. Tu je i to venčanje koje je izazvalo brdo stresa i kojeg, sad tek vidim, nije ni trebalo biti. Rodila sam prijevremeno uz komplikacije nakon čega je on u početku bio savršen, ali čim je uvjerio moju obitelj da nam ne treba pomoć, vraća se stari on i nastupa njegova familija. Nasrću kod nas, uzurpiraju nam godišnji odmor, ponižavaju mi dijete... On ih celo vreme brani, jer sam ja samo mater koja je rodila, a oni njegova rodbina. Muka mi je od svih. Govori mi da mene nitko ne želi da vidi, samo nek im dam bebu i ne pojavljujem se.
I tako tri meseca njihovog tlačenja gde on malo živi s njima malo samnom i s detetom. Čak sam jedno vrijeme provela sama s detetom u drugom gradu da pobegnem i odmorim se od svih njih. Naravno, s mužem sam ostala u kontaktu. Ali i tamo su oni zvali, mešali se, u bilo koje doba dana i noći. Zovu njega, jer im se ja više ne javljam, a on prenosi meni.
Kad pogledam muža u oči, ne vidim više ni malo ljubavi. Ne mogu reći ni da je ja imam nakon svega.
Jako mi je žao mog deteta. Muž prijeti da će ga uzeti, cijela njegova obitelj je na njegovoj strani, majka ga huška protiv mene, otac i sestre traže razne usluge od njega, jer su kao oni važniji od mene i bebe, oni su familija. On otvoreno govori da je na njihovoj strani, jer su oni u pravu, a ne ja.
Oni nijednom nisu pokazali želju da se poigraju s detetom, njegova mama je kad sam joj ponudila igračke pitala "Zar baš moram", dođu da vide dijete, a onda pale cigaretu za cigaretom... Nijednom me nisu nazvali u trudnoći da pitaju kako sam, a kad bi se našli samo su jadikovali o svojim problemima. I sad bi takvi ljudi mene odvojili od mog deteta. U familiji je još jedno malo dete kojeg oni odgajaju, stalno je po bolnicama i izmišljaju probleme s njim.

U meni je veliki strah za moje dete, velika tuga zbog mene i muža, nesigurnost po pitanju njegovog odnosa s detetom (jedan tren ga obožava, drugi kao da ne postoji), bijes prema njegovoj familiji...

Još da spomenem da sam tokom cele veze mužu i njegovima novčano pomagala, jer su imali kredite za te aute, vjerovala sam da su dobri ljudi koji će to znati da cene, a sad mi ovako vraćaju. Sad kad mužu spomenem štednju za dete, on gubi živce, jer što će tako malom detetu novac.

Očajna sam i ne znam kako da postupim. Ne znam što se to prelomilo s mojom trudnoćom, znam samo da dete i ja nismo ništa krivi. Kako da se zaštitim od tih ljudi, jer ovo nikako nije normalna situacija. Strah me navečer ući u kuću, eto do toga je došlo. Ništa od ovog mi ne deluje normalno, šta je s tim ljudima?!
 
niko ne moze nikome da oduzme dete
Može i to naročito može u Srbiji. Dovoljno je imati para ili nekoga držati u šaci zbog neke informacije.
Ja sam se naslušala takvih grozota oko oduzimanja dece da je stvarno horor.

Što se tiče ove priče, sve mi je konfuzno. Gde su roditelji, prijatelji, braća postavljačice? Bilo ko ko bi mogao da pomogne...
 
Što se tiče ove priče, sve mi je konfuzno. Gde su roditelji, prijatelji, braća postavljačice? Bilo ko ko bi mogao da pomogne...

Moji roditelji i braća, iako su vlastitim očima videli i čuli da me muž ponižava, nisu preterano zainteresovani. I sama sam odrastala kao zlostavljano dete, ali kad sam otišla od kuće, to se pomelo pod tepih. Požalila sam im se, ali njima to nije ništa strašno i radim probleme gde ne treba. Dramatizujem. Kažu da će da budu na mojoj strani, a na to bace dvadeset uvreda na moj račun i pohvala na račun supruga pa mislim da to kažu zato šta moraju.

Znam da ispada možda kao "Buuu, jadna ja, niko me ne voli i ne razume", ali nije tako. Gledam samo na svoje dete i šta će da bude s njim. I jako sam besna i teskobna.
 
Majka sam bebe od par meseci. Suprug nas je nedavno napustio i vratio se svojim roditeljima. Ja sam nastavila da živim u svom stanu s bebom.
Isprva, kad smo još bili u vezi je njegova obitelj bila puna obzira, zafrkancije. Predstavljali su se kao familija koja je imala težak život, ali su svi međusobno prisni. Bilo mi je malo čudno kako se rasplaču na svaki "Sretan rođendan" u čestitci i kako i dalje imaju odnos kao da su djeca mala, a njihovi mama i tata ih uče životu. Imala sam osećaj da je to sve predstava za mene. I sad se naježim kad se setim. Uvijek je tu bilo ljubakanja i grljenja mene na dolasku i odlasku... Bilo mi je malo neobično kako tako privržena i skromna obitelj renovira kuću, vozi skupe aute, a za senilnu baku ni ne pita, nego produži godišnji odmor kad je ona u bolnici. Ajde, mislila sam si, imaju svoje razloge.
Problemi počinju mojom trudnoćom, a zatim i venčanjem. Njegovi se menjaju za 180 stupnjeva, a time i on. Majka postaje verbalno agresivna i nasrtljiva. Otac provocira i nameće se. Sestre me odjednom više ne podnose, moje dete nazivaju svojim, a ja sam niko i ništa. On je živčan i od slobodoumnog tipa kakvog sam zavoljela postaje zatucani primitivac. U trudnoći na jedan dobar dan gde on priča s trbuhom, mazi me, dolazi brdo loših dana gde govori da sam glupa, lena krava, ne priča i ne spava samnom, a kako trudnoća odmiče sve je gori. Tu je i to venčanje koje je izazvalo brdo stresa i kojeg, sad tek vidim, nije ni trebalo biti. Rodila sam prijevremeno uz komplikacije nakon čega je on u početku bio savršen, ali čim je uvjerio moju obitelj da nam ne treba pomoć, vraća se stari on i nastupa njegova familija. Nasrću kod nas, uzurpiraju nam godišnji odmor, ponižavaju mi dijete... On ih celo vreme brani, jer sam ja samo mater koja je rodila, a oni njegova rodbina. Muka mi je od svih. Govori mi da mene nitko ne želi da vidi, samo nek im dam bebu i ne pojavljujem se.
I tako tri meseca njihovog tlačenja gde on malo živi s njima malo samnom i s detetom. Čak sam jedno vrijeme provela sama s detetom u drugom gradu da pobegnem i odmorim se od svih njih. Naravno, s mužem sam ostala u kontaktu. Ali i tamo su oni zvali, mešali se, u bilo koje doba dana i noći. Zovu njega, jer im se ja više ne javljam, a on prenosi meni.
Kad pogledam muža u oči, ne vidim više ni malo ljubavi. Ne mogu reći ni da je ja imam nakon svega.
Jako mi je žao mog deteta. Muž prijeti da će ga uzeti, cijela njegova obitelj je na njegovoj strani, majka ga huška protiv mene, otac i sestre traže razne usluge od njega, jer su kao oni važniji od mene i bebe, oni su familija. On otvoreno govori da je na njihovoj strani, jer su oni u pravu, a ne ja.
Oni nijednom nisu pokazali želju da se poigraju s detetom, njegova mama je kad sam joj ponudila igračke pitala "Zar baš moram", dođu da vide dijete, a onda pale cigaretu za cigaretom... Nijednom me nisu nazvali u trudnoći da pitaju kako sam, a kad bi se našli samo su jadikovali o svojim problemima. I sad bi takvi ljudi mene odvojili od mog deteta. U familiji je još jedno malo dete kojeg oni odgajaju, stalno je po bolnicama i izmišljaju probleme s njim.

U meni je veliki strah za moje dete, velika tuga zbog mene i muža, nesigurnost po pitanju njegovog odnosa s detetom (jedan tren ga obožava, drugi kao da ne postoji), bijes prema njegovoj familiji...

Još da spomenem da sam tokom cele veze mužu i njegovima novčano pomagala, jer su imali kredite za te aute, vjerovala sam da su dobri ljudi koji će to znati da cene, a sad mi ovako vraćaju. Sad kad mužu spomenem štednju za dete, on gubi živce, jer što će tako malom detetu novac.

Očajna sam i ne znam kako da postupim. Ne znam što se to prelomilo s mojom trudnoćom, znam samo da dete i ja nismo ništa krivi. Kako da se zaštitim od tih ljudi, jer ovo nikako nije normalna situacija. Strah me navečer ući u kuću, eto do toga je došlo. Ništa od ovog mi ne deluje normalno, šta je s tim ljudima?!

sve sve al preko ovoga se ne prelazi!!!
 
Mlađi je od mene, ali oboje smo preko trideset. Pokušala sam da razgovaram s njim na sve načine, ali tu je uvek njegova deračina i vređanje, jer neću da igram po pravilima njegove porodice. Sad me optužuju da ih ne volim i da im ne dam da vide dete. Muž mi sve to prenosi i zahtjeva da ugošćujem njegove kad god to oni žele pa ako treba i svaki dan i u svako doba dana i noći. Prosto mi se okreće stomak od svih njih, pogotovo zato šta su kod mene uvek bili lepo primljeni i počašćeni.
 
Само прочитај све ово што си написала и замисли да је то написао неко други.

Шта би му саветовала?

Зар није јасно шта треба да урадиш?
 
Hvala na odgovorima. Jasno je meni već duže vreme. Ali tu je dete za koje on priča da ga voli. A ja kao majka osećam odgovornost da ga ne puštam u takvu okolinu bez mog nadzora na šta god on imao pravo. Zaista ne želim da dete ostane bez oca, ali kad taj otac mene toliko bezrazložno mrzi, tj. samo zbog toga šta ne odgovaram kriterijumima njegove porodice pa sam automatski kriva za sve, loša majka... Koliko god mi se srce cepa imam poriv da zaštitim dete od njega i od takve okoline. Rekla sam mu da me psihički cedi na šta je on rekao da u to mogu da uverim one $#@&_"+ na sudu, da kod njega suze ne pale. Za njega su svi glupi, jedino on i njegova familija sve znaju.
 
Добиће дете два пута недељно и то је то, дете ће и даље имати оца, па нећеш га ти убити побогу.

Не знам шта те спречава да прекинеш агонију, стварно.

Колико сам схватила, ниси лоше ситуирана, ако си могла да стоци плаћаш кредите.
 
Hvala. Sprečava me to šta se ne usudim da pustim dete od par meseci nasamo s njim i s tom porodicom. Bojim se da će da mu naškode, jer pazim na njega po pitanju zdravlja i nege, a njima je to samo dete. Kakve su sve predloge davali, bolje da ne pričam. Od uranjanja u vodu preko forsiranja da dete od par meseci hoda i sedi na krovu do toga da će da mu daju da jede slaninu. Bojim se da će namerno u inat meni da mu naškode, jer mene izgleda mrze više, a to dete sigurna sam ne vole. Odnosno, ne znam više ko je veći psihopata od njih. Za muža mi je žao, ali on je pod tolikim utecajem njih, samim tim činom šta je ostavio dete da bi se vratio k njima meni ne ostavlja nimalo poverenja u njega. Bojim se za zdravlje, ali i za život deteta u takvim uslovima.

To nije moja osveta, to je nemir protiv kojeg ne umem. Radije bih da se meni nešto desi, nego da mi dete na bilo koji način oštete. Druga beba iz te porodice je sa samo par meseci prestala da miče jednom rukom. Preko noći. Svi su se bavili njom, forsirali je da bude napredna i stalno je bila po bolnicama. Deluje mi kao da leče komplekse na deci.
 
Poslednja izmena:
Meni deluje da je tebi horor što si ti zamislila da budeš muž, a on da ti bude žena.

Snašlo te je to da si ti počela da se ponašaš kao da si centar sveta, a svi su počeli da ti odgovaraju recipročno.

Sama si kriva i ukoliko želiš sebi i svom detetu porodicu, porazmisli o svojoj samoživosti.

Ukoliko pak želiš da se odvojiš od porodice i tražiš nekog ko će da pristane na ulogu otirača ili krpe, znaj da ljude novcem možeš da kupiš samo kratkoročno u šta si se uostalom već mogla i sama uveriti iz dosadašnjeg iskustva.

Nisi mi ni rod ni familija da bih ti ovo govorio zato što te žalim ili mrzim, nego ti govorim kako stvari izgledaju iz perspektive nekog ko je stranac i kom ni iz džepa ni u džep kakvu ćeš budućnost sebi i detetu izabrati..
 
Poslednja izmena:
@buudala u krivu si. Nisam htela nikoga da kupujem niti da mi muž bude otirač. Ne mrzim sebe da bih si dozvolila toliku površnost u međuljudskim odnosima. Uostalom, da je tako, ne bih ni ulazila u brak niti bih pravila decu. I najmanje bi me brinulo ko će i na koji način da mi odgaja dete. Dopuštam kritiku da nisam dovoljno društvena i simpatična osoba, da možda ne dopuštam ljudima da se previše upliću u moj život sa savetima, korekcijama i sopstvenim potrebama, da ni ja od njih ne očekujem mnogo, ali nikako se zbog toga ne osećam samoživom ili manje vrednom.
 
Meni deluje da je tebi horor što si ti zamislila da budeš muž, a on da ti bude žena.

Snašlo te je to da si ti počela da se ponašaš kao da si centar sveta, a svi su počeli da ti odgovaraju recipročno.

Sama si kriva i ukoliko želiš sebi i svom detetu porodicu, porazmisli o svojoj samoživosti.

Ukoliko pak želiš da se odvojiš od porodice i tražiš nekog ko će da pristane na ulogu otirača ili krpe, znaj da ljude novcem možeš da kupiš samo kratkoročno u šta si se uostalom već mogla i sama uveriti iz dosadašnjeg iskustva.

Nisi mi ni rod ni familija da bih ti ovo govorio zato što te žalim ili mrzim, nego ti govorim kako stvari izgledaju iz perspektive nekog ko je stranac i kom ni iz džepa ni u džep kakvu ćeš budućnost sebi i detetu izabrati..

Majke mi doslo mi je da te najcrnje izvrdjam jer zlostavljanoj osobi govoris da je kriva..Bukvalno bolje cuti...
 
Majke mi doslo mi je da te najcrnje izvrdjam jer zlostavljanoj osobi govoris da je kriva..Bukvalno bolje cuti...

Evo vidiš... Hvala ti... Međutim ja sebe ovde ne doživljavam kao žrtvu, jer sam smogla snage da otkačim te loše ljude od sebe. Mogla sam do kraja života da im ljubim guzice, plaćam njihove dugove, prepuštam da se iživljavaju na mojoj djeci... No smogla sam hrabrosti i prerezala to, kao što bih odrezala bilo koga, pa i vlastitu majku da krene da utiče na psihičko zdravlje moje porodice, u ovom slučaju mene i deteta. Prosto me život naučio da ako se sam ne postaviš, neće niko za tebe... Zato se ne smatram zlostavljanom. Možda sam predugo mužu prelazila preko uvreda i psovki, preko toga da me tretira kao da sam niko i ništa, i trudnoća je bila tu, strah za dete, ali sad je sve to prošlo. Oni čega se ja plašim je to da će hteti da mi oduzmu ono najvrednije, pa makar samo na jedan dan bez mene da će hteti da na njemu leče svoje komplekse, tj.sigurna sam u to. Jer ako sam ja morala da se sklonim od te bolesne zajednice, kako ne bih to isto želela i za dete?! Mužu zaista ne bih zabranila da ga viđa, ali dok sam ja tamo. Mislim da je on samo produkt te nezdrave familije i da je zbog njih ili obolio na živce ili je na dobrom putu da mu se to desi. A još nekako verujem da ono dobro kad sam ga birala još uvek negde postoji u njemu, ali je slabić i ne suviše pametan.
 
Kakve su sve predloge davali, bolje da ne pričam. Od uranjanja u vodu preko forsiranja da dete od par meseci hoda i sedi na krovu do toga da će da mu daju da jede slaninu. Bojim se da će namerno u inat meni da mu naškode, jer mene izgleda mrze više,

Onda nemoj da im dajes da ga vidjaju, ti si majka i ti odredjujes da li ce neko da vidja tvoje dete, jeste da tu prava ima i otac ali po tvojoj prici on nije bas nesto zainteresovan za dobrobit svog deteta, tako da, cuvaj ti tvoje dete dalje od tih korisnjaka, dvolicnih i bolesenih ljudi i NE PRASTAJ IM!

Moj ti je savet da odes od tog coveka, jer on nikad nece da se promeni, uvek ce da slusa svoju familiju. Sad je samo svadja a moze da pocne i da tuce ako vec nije, a zamisli kakav je horor to za dete kad bi se nalazilo u takvoj situaciji.
 
Poslednja izmena:
Hvala! Živeli smo u mojoj kući i ja sam mu u jednoj od svađa pred detetom gde je on govorio da njegovi roditelji imaju pravo dolaziti i ostajati kod nas kad god i koliko god hoće i da mogu da se ponašaju kako hoće pa i da vređaju dete ako im je do toga rekla da se onda ode od mene i vrati se k njima ako mu je više stalo do toga šta će oni da kažu, nego šta dete i ja nećemo da imamo svoj mir. Otišao je i rekao da će da iskoristi protiv mene to šta sam ga izbacila iz kuće i šta sam odvojila dete od njega i njegovih. Oni se inače nisu ni interesovali za dete, hteli su da uzmu novce od deteta i svašta još... A sad se čude kad im branim da se ponašaju kako hoće. Otrovni su to ljudi koji jako dobro manipulišu mojim mužem koji im dok ja nisam došla beše krava muzara, a sad su uspeli da ga okrenu protiv mene. Njemu bih dozvolila da viđa dete dok god ja mogu da pazim na njega, jer ne znam više voli li ga, mrzi li ga, ne mogu da sudim u dubinu, ali ako će mene neko da proglasi zlostavljačem zato šta sam 100% sigurna da ta okolina može da našteti detetu, neka me odmah strpaju u zatvor.
 
on govorio da njegovi roditelji imaju pravo dolaziti i ostajati kod nas kad god i koliko god hoće i da mogu da se ponašaju kako hoće pa i da vređaju dete ako im je do toga

Imaju pravo? Zasto ti njemu nisi rekla da ti odredjujes ko ce da dolazi u TVOJU kucu a ne da on o tome odlucuje, druga stvar, jos nesto si trebala da mu kazes, da niko ne moze da vredja tvoje dete ni na ulici a kamoli u tvojoj kuci pred tobom.

Otišao je i rekao da će da iskoristi protiv mene to šta sam ga izbacila iz kuće i šta sam odvojila dete od njega i njegovih.

Uh uh, al je on neki zajeban lik :D Ma sta ce da iskoristi indijanac, i da si ga izbacila, izbacila si ga iz svoje kuce, to je tvoje pravo, moze ti se.

Ja sam ti gore napisao moje misljenje, nemoj da trpis nikakve uvrede niti matletiranje od muza.
 
Majka sam bebe od par meseci. Suprug nas je nedavno napustio i vratio se svojim roditeljima. Ja sam nastavila da živim u svom stanu s bebom.
Isprva, kad smo još bili u vezi je njegova obitelj bila puna obzira, zafrkancije. Predstavljali su se kao familija koja je imala težak život, ali su svi međusobno prisni. Bilo mi je malo čudno kako se rasplaču na svaki "Sretan rođendan" u čestitci i kako i dalje imaju odnos kao da su djeca mala, a njihovi mama i tata ih uče životu. Imala sam osećaj da je to sve predstava za mene. I sad se naježim kad se setim. Uvijek je tu bilo ljubakanja i grljenja mene na dolasku i odlasku... Bilo mi je malo neobično kako tako privržena i skromna obitelj renovira kuću, vozi skupe aute, a za senilnu baku ni ne pita, nego produži godišnji odmor kad je ona u bolnici. Ajde, mislila sam si, imaju svoje razloge.
Problemi počinju mojom trudnoćom, a zatim i venčanjem. Njegovi se menjaju za 180 stupnjeva, a time i on. Majka postaje verbalno agresivna i nasrtljiva. Otac provocira i nameće se. Sestre me odjednom više ne podnose, moje dete nazivaju svojim, a ja sam niko i ništa. On je živčan i od slobodoumnog tipa kakvog sam zavoljela postaje zatucani primitivac. U trudnoći na jedan dobar dan gde on priča s trbuhom, mazi me, dolazi brdo loših dana gde govori da sam glupa, lena krava, ne priča i ne spava samnom, a kako trudnoća odmiče sve je gori. Tu je i to venčanje koje je izazvalo brdo stresa i kojeg, sad tek vidim, nije ni trebalo biti. Rodila sam prijevremeno uz komplikacije nakon čega je on u početku bio savršen, ali čim je uvjerio moju obitelj da nam ne treba pomoć, vraća se stari on i nastupa njegova familija. Nasrću kod nas, uzurpiraju nam godišnji odmor, ponižavaju mi dijete... On ih celo vreme brani, jer sam ja samo mater koja je rodila, a oni njegova rodbina. Muka mi je od svih. Govori mi da mene nitko ne želi da vidi, samo nek im dam bebu i ne pojavljujem se.
I tako tri meseca njihovog tlačenja gde on malo živi s njima malo samnom i s detetom. Čak sam jedno vrijeme provela sama s detetom u drugom gradu da pobegnem i odmorim se od svih njih. Naravno, s mužem sam ostala u kontaktu. Ali i tamo su oni zvali, mešali se, u bilo koje doba dana i noći. Zovu njega, jer im se ja više ne javljam, a on prenosi meni.
Kad pogledam muža u oči, ne vidim više ni malo ljubavi. Ne mogu reći ni da je ja imam nakon svega.
Jako mi je žao mog deteta. Muž prijeti da će ga uzeti, cijela njegova obitelj je na njegovoj strani, majka ga huška protiv mene, otac i sestre traže razne usluge od njega, jer su kao oni važniji od mene i bebe, oni su familija. On otvoreno govori da je na njihovoj strani, jer su oni u pravu, a ne ja.
Oni nijednom nisu pokazali želju da se poigraju s detetom, njegova mama je kad sam joj ponudila igračke pitala "Zar baš moram", dođu da vide dijete, a onda pale cigaretu za cigaretom... Nijednom me nisu nazvali u trudnoći da pitaju kako sam, a kad bi se našli samo su jadikovali o svojim problemima. I sad bi takvi ljudi mene odvojili od mog deteta. U familiji je još jedno malo dete kojeg oni odgajaju, stalno je po bolnicama i izmišljaju probleme s njim.

U meni je veliki strah za moje dete, velika tuga zbog mene i muža, nesigurnost po pitanju njegovog odnosa s detetom (jedan tren ga obožava, drugi kao da ne postoji), bijes prema njegovoj familiji...

Još da spomenem da sam tokom cele veze mužu i njegovima novčano pomagala, jer su imali kredite za te aute, vjerovala sam da su dobri ljudi koji će to znati da cene, a sad mi ovako vraćaju. Sad kad mužu spomenem štednju za dete, on gubi živce, jer što će tako malom detetu novac.

Očajna sam i ne znam kako da postupim. Ne znam što se to prelomilo s mojom trudnoćom, znam samo da dete i ja nismo ništa krivi. Kako da se zaštitim od tih ljudi, jer ovo nikako nije normalna situacija. Strah me navečer ući u kuću, eto do toga je došlo. Ništa od ovog mi ne deluje normalno, šta je s tim ljudima?!

Jeste, pravi horror .... al sam je sebi kriv, kao da je morao da se zeni, i ako je pametan drugi put ce biti oprezniji
 
a koji su njihovi argumenti što su ti okrenuli ledja ?

Pa ti šta ja neću nikoga da slušam, šta ih ne zovem dovoljno, šta im ne dam dete na čuvanje, šta ih ne častim i ne vodim sa sobom na putovanja... Oni imaju ćerku koja bi sve to da radi, ali bi da podeli samnom taj teret obaveza prema SVOJIM roditeljima (kao da ja nemam roditelje), dete joj je stalno bolesno ili na nekakvim kontrolama, a još bi da se bavi i mojim... Niko od njih ne radi i imaju vremena za gluposti.

- - - - - - - - - -

Jeste, pravi horror .... al sam je sebi kriv, kao da je morao da se zeni, i ako je pametan drugi put ce biti oprezniji

Solidarizuješ s muškarcem, to je ok.

Verujem da bi oboje trebali više da se pozabavimo samima sobom pojedinačno, nego šta glumimo brak dok nas sa strane bombarduju tuđi nedostaci života i šta nismo kao pravi muž i žena.
 
Pa ti šta ja neću nikoga da slušam, ....
ti bi da imaš porodicu a nećeš nikoga da slušaš, pazi majke ti al si "pametna" , kao i većina SrBkinja.
ako te neko sa takvim ponšanjem trpi u firmi ne znači da će te trpeti u slobodnom svetu gde možeš da biraš sa kim ćeš da se družiš i da stvaraš porodicu
ali džabe ja tebi ovo pišem jer ti u celom uvodnom postu nisi napisala ni jednu reč na svoj račun
 

Back
Top