Pomoć

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
Moja mama ima 56god ima rak anusa mene zanima da li neko može da mi kaže koliko je opasna operacija i da li se to može izlečiti trajno


Ph nalazu piše sitnićelijski adenokrini rak
 
Poslednja izmena:
Meni je zao sto decku niko ne odgovara
ja sam laik, ali mogu samo reci da se nadam da je otkriveno na vreme
i d aje operativni zahvat najbolji moguci put / kad god je moguc
zELIM VAM SVAKO DOBRO
 
Ima 5nedelja neko zračenje nije hemoterapija,i 3 bronhoterapije

..gde se mama operisala?
.nadam se da se dobro oseca i da dobro podnosi zracne terapije...mislim da je dobro sto nema hemo terapiju, mada ne znam kakve su te druge,
ja sam imala samo zracne, doduse puno 36..ali sve se to izdrzi kad se zna zasto se to radi..

...i da slusa savete doktora, da se mane babsih lekova, moze da pije cajeve ali u konsultaciji sa lekarima..meni su rekli moze to ali samo iz Josif Pancic apoteke...

...srecno :ok:
 
..gde se mama operisala?
.nadam se da se dobro oseca i da dobro podnosi zracne terapije...mislim da je dobro sto nema hemo terapiju, mada ne znam kakve su te druge,
ja sam imala samo zracne, doduse puno 36..ali sve se to izdrzi kad se zna zasto se to radi..

...i da slusa savete doktora, da se mane babsih lekova, moze da pije cajeve ali u konsultaciji sa lekarima..meni su rekli moze to ali samo iz Josif Pancic apoteke...

...srecno :ok:

Mami su te polipe izvadili u Ns privatno kod Seničara.

Ima 5nedelja terapiju.


I ima 3 bronhoterapije
 
Nalaz
62f707ab27c6094d31defb0c55d58ca6.jpg


Nenad Grujić
 
Ako mene slušaš, ne veruj industrijski pripremljenim i lepo upakovanim čajevima.

Iz jednostavnog razloga - jeftini su.

A kad je nešto jeftino - znači da se masovno proizvodi.
Masovna proizvodnja se naravno odvija - na plantažama. (U Kini 70%)
Uz navodnjavanje, zaštitu od korova, biljnih bolesti i štetočina - primena pesticida.
Mašinska berba, mašinska obrada, industrijsko sušenje, pakovanje i distribucija širom planete.

Čist biznis.

A kada bi neko zatražio recimo analizu na teške metale ?

Da vidimo da li Kinezi zalivaju plantaže čistom izvorskom vodom, ili je to voda sa Jang ceng janga, najzagađenije reke u Aziji, možda ?
 
Slušaj ti mene sinovče, ovo ti je poslednje mesto gde trebaš tražiti savet u vezi problema tvoje mame.

Ovde ti ordiniraju sve sami "eksperti" , promoteri GMO-a, Glifosata, antidepresiva, hemoterapije i petovalentnih vakcina. Bebisiterke, propali studenti, razni luzeri koji ovde na ovom pdf-u sole pamet svima redom.

Obrati se nekom dobrom hirurgu koji ima iskustva sa operacijama te vrste, on će ti dati najtačnije prognoze.
 
Slušaj ti mene sinovče, ovo ti je poslednje mesto gde trebaš tražiti savet u vezi problema tvoje mame.

Ovde ti ordiniraju sve sami "eksperti" , promoteri GMO-a, Glifosata, antidepresiva, hemoterapije i petovalentnih vakcina. Bebisiterke, propali studenti, razni luzeri koji ovde na ovom pdf-u sole pamet svima redom.

Obrati se nekom dobrom hirurgu koji ima iskustva sa operacijama te vrste, on će ti dati najtačnije prognoze.

Jesmo i odmah traže 1000eu
 
..gde to?
..zasto ne idete u redovnu bolnicu, koliko ja znam vi imate u Kamenici ili NS ili Bgd..uopste nije potrebno da toliko para dajete....meni je ovo nestvarno,
ja se lecim na Onkologiji u Bgd nikad mi niko nije trazio ni dinara....




U Kamenici ima cenovnik ako želiš da budeš u programu pregled ct,magnetna u full terapiji i nezi
 
Poslednja izmena:

Back
Top