kar na dar

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
da li su vaši /muževi..ljubavnici..momci..šeme-trileme..šta god/ galantna gospoda ili su stipse i ne umeju da Vas daruju kako zaslužujete posvećujući im život /sate..minute..mesece/?
ili ste od onih ženskih osoba koje kažu da im darovi nisu bitni..iz razloga što su navikle da ih ne dobijaju i ne osete tu radosta primanja & davanja
da li očekujete poklone?
darujete poklone?
merite-premeravte? /neeeeeeeee..ccc/
***
ove prefinjene, a operisane od istine da mi zaobiđu temu../ tipa, ne očekujem, ali ON me iznenadi/
 
da li su vaši /muževi..ljubavnici..momci..šeme-trileme..šta god/ galantna gospoda ili su stipse i ne umeju da Vas daruju kako zaslužujete posvećujući im život /sate..minute..mesece/?
ili ste od onih ženskih osoba koje kažu da im darovi nisu bitni..iz razloga što su navikle da ih ne dobijaju i ne osete tu radosta primanja & davanja
da li očekujete poklone?
darujete poklone?
merite-premeravte? /neeeeeeeee..ccc/
***
ove prefinjene, a operisane od istine da mi zaobiđu temu../ tipa, ne očekujem, ali ON me iznenadi/
Ocekujem... Volim... Ne iznenadjujem se jer ocekujem a mm nije romanticar i uopste mu ne treba moje odusevljenje nekim poklonom...

Ne merim(poklone) :malav:
Ali uvek smatram da zasluzujem sve vise i vise :)

Moje srednje ime je skromnost :malav:
 
Ocekujem... Volim... Ne iznenadjujem se jer ocekujem a mm nije romanticar i uopste mu ne treba moje odusevljenje nekim poklonom...

Ne merim(poklone) :malav:
Ali uvek smatram da zasluzujem sve vise i vise :)

Moje srednje ime je skromnost :malav:

dopada mi se tvoj rezon i tvoje srednje ime (:

- - - - - - - - - -

Jel se racuna plastika, ovlascenja po tekucem dinarskom deviznom racunu ili viza biznis? :think:


Sent from my iPhone using Tapatalk

jašta sestro..kako ne bi
 
Za mene su iznenađenja totalni promašaj. Kada me je prvi put u životu iznenadio, ja sam briznula u plač. Totalno je omašio destinaciju.
Od tada smo se sporazumeli da ja pronalazim destinacije, a njega iznenađujem cenom.
Sva ostala iznenađenja ne dolaze u obzir jer nisu praktična.
 
ne
ima dosta stavki zashto

:(
onda je to bio neki loš muškarac,čim tako kažeš.

- - - - - - - - - -

Za mene su iznenađenja totalni promašaj. Kada me je prvi put u životu iznenadio, ja sam briznula u plač. Totalno je omašio destinaciju.
Od tada smo se sporazumeli da ja pronalazim destinacije, a njega iznenađujem cenom.
Sva ostala iznenađenja ne dolaze u obzir jer nisu praktična.

ok
to je varijanta 100god ste zajedno i početak je bio takav, on nevešt bla bla..
poenta: znači može poklon, ali konkretno biraš
 
Galantan je i iznenadjuje me stalno onim cime ja volim, sto je i najbitnije....sablone iz holivuda ne peimenjujemo
Ja ga zajebavam da je u vezi dovoljna jedna raspikuca i da mi je opasna konkurencija :lol:
 
Sto se musko zenskih odnosa tice, nikada nista nisam dobio u bilo kom smislu tako da nista i ne dajem. U materijalnom nemam ni za sebe a kamoli za drugog, u fizickom jos gore a u emotivnom sam supalj kao truo lesnik.
 

Back
Top