Traži se rešenje...........

Od kog poreza kada Vi ne volite da plaćate porez.Dakle volite uslugu od policije a da to ne platite.

Франак, ја знам да си ти мало спор и непаметан, али те молим да баш зато пажљивије читаш.

УКИНЕШ ПОРЕЗЕ И ДОПРИНОСЕ СВАКОМЕ КО ОСНУЈЕ ПРЕДУЗЕТНИЧКУ РАДЊУ У ТРАЈАЊУ ОД ДВЕ ГОДИНЕ.

Шта ти ту није јасно? Дакле, не ослобађаш га трајно, већ у ПРВЕ ДВЕ ГОДИНЕ .И не ослобађаш све, него само оне који сада оснивају радњу.

И не ослобађаш нпр. оснивачре предузећа, него само прдузетничке радње.
 
Франак, ја знам да си ти мало спор и непаметан, али те молим да баш зато пажљивије читаш.

УКИНЕШ ПОРЕЗЕ И ДОПРИНОСЕ СВАКОМЕ КО ОСНУЈЕ ПРЕДУЗЕТНИЧКУ РАДЊУ У ТРАЈАЊУ ОД ДВЕ ГОДИНЕ.

Шта ти ту није јасно? Дакле, не ослобађаш га трајно, већ у ПРВЕ ДВЕ ГОДИНЕ .И не ослобађаш све, него само оне који сада оснивају радњу.

И не ослобађаш нпр. оснивачре предузећа, него само прдузетничке радње.

Ослобођен је фиат, икеа, идеа и арапи. Тако је тржиште одлучило.
 
Ослобођен је фиат, икеа, идеа и арапи. Тако је тржиште одлучило.

Зашто кажеш тржиште а мислиш на власт?


Замислите да предузетници буду ослобођени 2 године пореза и доприноса.

Па онда би ко зна колико незапослених основали своје преудзетничке радње да пробају да раде нешто. Не би имали страх од државе, већ би могли слободно да раде и привређују. Не би били незапослени, а ако им крене бизнис, могли би да запосле раднике. Па неко оснује пиљару, неко адв. канц, неко аутомеханичарску радњу, неко фризерску радњу, неко стоматолошку ординацију, неко туристичку агенцију, неко радњу за пружање интелектуалних услуга, неко за пружање сексуалних услуга, неко за ауто лакирање, неко курирску службу, неко трафику, неко тезгу на пијаци, неко брзу храну и сви се они не би плашили да ће држава да им отме оно мало што зараде или да буду у минусу јер ће морати да плаћају држави рекет. А после две године, ако наставе да раде, плаћаће порезе, у складу са пословним успехом.
 
Франак, ја знам да си ти мало спор и непаметан, али те молим да баш зато пажљивије читаш.

УКИНЕШ ПОРЕЗЕ И ДОПРИНОСЕ СВАКОМЕ КО ОСНУЈЕ ПРЕДУЗЕТНИЧКУ РАДЊУ У ТРАЈАЊУ ОД ДВЕ ГОДИНЕ.

Шта ти ту није јасно? Дакле, не ослобађаш га трајно, већ у ПРВЕ ДВЕ ГОДИНЕ .И не ослобађаш све, него само оне који сада оснивају радњу.

И не ослобађаш нпр. оснивачре предузећа, него само прдузетничке радње.

Sada ste malo bolje objasnili i znam kakvu ideju imate.Ja nisam za ukidanje poreza jer je to nelojalna konkurencija-jedan plaća drugi ne plaća.Ja mislim da bi trebalo skratiti radno vremesat dva i automatski bi imalo mesta za jedno pola milijona radnih mesta.Sve zaposlene bi uputio na bilo šta da novo uče.Prosveta bi automatski imala više posla,radnici bi povećali svoj kvalitet tako bi i bolje zarađivali jer više vrede.
 
Зашто кажеш тржиште а мислиш на власт?


Замислите да предузетници буду ослобођени 2 године пореза и доприноса.

Па онда би ко зна колико незапослених основали своје преудзетничке радње да пробају да раде нешто. Не би имали страх од државе, већ би могли слободно да раде и привређују. Не би били незапослени, а ако им крене бизнис, могли би да запосле раднике. Па неко оснује пиљару, неко адв. канц, неко аутомеханичарску радњу, неко фризерску радњу, неко стоматолошку ординацију, неко туристичку агенцију, неко радњу за пружање интелектуалних услуга, неко за пружање сексуалних услуга, неко за ауто лакирање, неко курирску службу, неко трафику, неко тезгу на пијаци, неко брзу храну и сви се они не би плашили да ће држава да им отме оно мало што зараде или да буду у минусу јер ће морати да плаћају држави рекет. А после две године, ако наставе да раде, плаћаће порезе, у складу са пословним успехом.

Зато што се водимо неким законима у једном сегменту али не тамо где би грађани имали бенефит.
Разумем ја твој предлог али од тога нема ништа. ЕУ одговара јавашлук у Србији све док овде продају бофл.
 
Врло просто.
Избацити окупационе снаге, похапсити пету колону, забранити неконтролисан увоз будалаштина и ето ти и милион радних места.
Ајмо, сад, либерали и остали љубитељи запада- да чујем кукњаву...:lol:
 
Врло просто.
Избацити окупационе снаге, похапсити пету колону, забранити неконтролисан увоз будалаштина и ето ти и милион радних места.
Ајмо, сад, либерали и остали љубитељи запада- да чујем кукњаву...:lol:

carine 2 miliona posto. Ako zatreba magnetna rezonanca ti sa ekipom iz kraja ces da konstruises jednu. jer si pametan
 
Зашто кажеш тржиште а мислиш на власт?


Замислите да предузетници буду ослобођени 2 године пореза и доприноса.

.
Ne kontaš!
Stvar je otežati da bi "veliki" ugrabili sve!
Sistem je takav.Zar država nema snage da pokrene neke fabrike?Proizvodnju bilo čega?
Nekd smo proizvodili sve što ti na pamet padne.A danas samo zajmove i gluposti!!
 
Jedino srpska vlast neće novac,iako leži po ulici.Oni navikli sve da natovare na manjinu umesto svima da naplaćuje porez.
Не постоји српска власт, несрећниче, сто пута ти је и показано и доказано!:roll:
Зато се и не убире порез, јер је колонизована земља и сав профит од отетих фирми и ресурса се износи.
једино још да ти цртамо...
 

Back
Top