Air Serbia zatvorila sve poslovnice van Beograda

Poruka
19.605
Posle četiri decenije, poslovnica Er Srbije, nekadašnjeg Jata, prestala je da postoji u Nišu. Objekat u Voždovoj ulici u centru grada je potpuno iseljen, a prestao je da radi 1. avgusta.

Kako nezvanično saznaju Južne vesti, zatvorene su sve ispostave nacionalne avio-kompanije van Beograda, a bilo ih je, osim u Nišu, u Novom Sadu i Užicu.

Kompanija je još ranije najavila otpuštanja 30 radnika, što je potvrdio i predsednik Nadzornog odbora kompanije Siniša Mali. Inače, Er Srbija je deo “Etihada” iz Emirata, koji je prošle godine bio u gubitku 1,87 milijardi dolara.


http://www.bizlife.rs/biznis/poslov...srbija-zatvorila-sve-poslovnice-van-beograda/

800x600_Lokal-Air-Serbia-foto-citalac.jpg


Kako to i zašto to? Predsednik kaže da nikad olje nisu poslovali, nikad više putnika i zarade, a zatvorili poslovnice van Beograda.
 
dziberi navikli da kupuju karte na salteru i da ih uzmu u ruku

danas se karte kupuju online i sam ih stampas

mislim, ako niste znali

ima ljudi koji imaju na primer 70 godina, nisu u toku sa karticama i online sopinzima, ima ljudi po selima koji nemaju internet, ili nisu dovoljno edukovani da koriste online placanje
pa moraju licno na salteru da kupe karte
istina takvih je manje nego onih sa pristupom internetu i karticama, ali nije u redu da ih nazivas dziberima
postene gradjane samo SNS moze da naziva dziberima

- - - - - - - - - -

ja se izvinjavam, nisam dobro formulisao

samo smrdljiva SNS pederskaa marva i stoka lopovska moze postene gradjane da naziva dziberima
 
ko god zamislja da je nesto sto nije i da zna nesto sto nezna, smesan je, a ako jos pise na forumu danima i nedeljama i ne krije to svoje frustriranje i komplekse, onda je i groteskan tj groteskna.

malo mi ih zao. ipak su to osobe sa odredjenim potrrebama, nesrecne i razocarane, bez buducnosti i verovatno usamljene

ma, nije mi zao, sto se bave politikom kada ne znaju za posledice
 
Шта остаде од онакве фирметине...:lol:
Кога, бре, заболе за авио-компанију?
Гаси то, бре...

jes vala

sta ce vam avio kompanija i jos radnici u ekspoziturama.

- - - - - - - - - -

dziberi navikli da kupuju karte na salteru i da ih uzmu u ruku

danas se karte kupuju online i sam ih stampas

mislim, ako niste znali

a ti imas printer i jos i vala putujes.

- - - - - - - - - -

vucicu ti li si

ma njegov klon

- - - - - - - - - -

pa Gica -prasica, vise ne leti sa air serbijom

nema besplatnih prevoza

osim za avcicevce a oni su svi u beogradu
 

Back
Top