Problem sa browser-om

Drug hvala što mi pomažeš (hvala i ostalima na pomoći). Došao sam skoro do kraja da riješim problem, ali ne mogu nikako da nađem Choose an app screen. Možeš li mi objasniti kako da dođem do njega?

Choose an app prozor imas samo u slucaju da ti nije podesen default browser , kada je podesen onda on nestaje nema ga , posto sve otvara u default browser.

Sve ti je na linku opisano, ti si trazio da ti FF bude default :) to odradi i miran si.
 
Poslednja izmena:
Nema kuda nisam zavirio da uradim ono što piše na Dekijevoj stranici. Onda sam zaključio nešto. W10 povremeno radi apdejte. Nedavno je bio jedan baš veliki apdejt. Npr. kod Dekija piše da kad se klikne na General otvara se nova stranica (ima i slika). Kod mene se tad otvara novi prozor Settings. Prva stranica je ista. Ali kad se dođe do koraka gdje piše da je Edge defoltni browser nema te opcije Choose an app.

- - - - - - - - - -

Prethodni post sam pisao kad nisam vidio šta je Deki napisao...
 
Nema kuda nisam zavirio da uradim ono što piše na Dekijevoj stranici. Onda sam zaključio nešto. W10 povremeno radi apdejte. Nedavno je bio jedan baš veliki apdejt. Npr. kod Dekija piše da kad se klikne na General otvara se nova stranica (ima i slika). Kod mene se tad otvara novi prozor Settings. Prva stranica je ista. Ali kad se dođe do koraka gdje piše da je Edge defoltni browser nema te opcije Choose an app.

- - - - - - - - - -

Prethodni post sam pisao kad nisam vidio šta je Deki napisao...

Koristi Search u Settings-u, imas polje gore i upisi Default apps
 
Evo dođem do ovog koraka i ne znam kako dalje.

http://pokit.org/get/img/b2da780cbf0db4b9d8a3f44df4e6208a.jpg

Na početku procesa kliknem da Firefox bude defoltni, kad dođem ovdje piše da je Edge. I nema tog Choose an app. Samo da dodam da mi je drug pokazao kako da podesim da winamp bude defoltni za mp3. Ovo je slično, ali neće do kraja kako treba.

- - - - - - - - - -

Tražio sam preko Search Choose an app,nije našao ništa.
 
Hvala ti Deki, riješio sam problem. Poslije sam guglao, mada mi engleski nije jača strana. Našao sam da je Choose an app pop-up prozor. Moj antivirus blokira takve prozore. Isključio sam antivirus i onda sam sve začas uradio što si mi rekao. Još jednom hvala. :ok:
 

Back
Top