RUS POBEDNIK MONTREALA 2017.

Nadam se da ce tako biti.
Sve od njega zavisi.
I nesto ne mogu da prihvatim da je zaboravio svoje korene, kao na primer Tomik...
Prava beba. Ne pomaze ni to sto pusta onu bradicu, baby face je baby face - "fik i gotovo!" ;)
Koliko će biti dubok i neopoziv taj zaborav o poreklu
zavisi od porodičnog vaspitanja.
Karakter mu modelišu roditelji, a pamtiće i poštovaće samo pojmove,
koji mu budu usađeni u detinjstvu.
U slučaju Zvereva porodica je omanula !
 
Pa onda im se otadzbina nesto mnogo zamerila.
Ne, zaista ne treba suditi na prvu loptu.
Mozda ljudi zaista imaju razloga sto ne vode racuna o svojim korenima, ili ma kako to neki nazvali.
Ja znam slucajeve obicnih ljudi koji su odlaskom u inostranstvo zaboravili na Srbiju i svoju decu nisu naucili bar da govore srpskim jezikom.
Ne treba olako suditi.
Mozda sam gresna sto prozivam Tomika.
Mozda je i on imao razloga sto nece da mu se cuje to meko c na kraju prezimena.
A ima drugih lepih primera.
Andrea Petkovic, pa Vozniaki koja prica na poljskom sa ocrm kada joj daje savete...
Ne znam. Sve zavisi, izgleda od mnogih faktora.
Ljudi prebrzo donose zakljucke...
 
Pa onda im se otadzbina nesto mnogo zamerila.
Ne, zaista ne treba suditi na prvu loptu.
Mozda ljudi zaista imaju razloga sto ne vode racuna o svojim korenima, ili ma kako to neki nazvali.
Ja znam slucajeve obicnih ljudi koji su odlaskom u inostranstvo zaboravili na Srbiju i svoju decu nisu naucili bar da govore srpskim jezikom.
Ne treba olako suditi.
Mozda sam gresna sto prozivam Tomika.
Mozda je i on imao razloga sto nece da mu se cuje to meko c na kraju prezimena.
A ima drugih lepih primera.
Andrea Petkovic, pa Vozniaki koja prica na poljskom sa ocrm kada joj daje savete...
Ne znam. Sve zavisi, izgleda od mnogih faktora.
Ljudi prebrzo donose zakljucke...

Pitanje je zasto svi ti mladi ljudi, Rusi i ostali, ne mogu da postignu znacajnije uspehe u maticnim zemljama, vec moraju da se odmetnu u inostranstva i tek tamo zablistaju u punom sjaju?

Zasto Rusija ili Kina, tolike zemlje, nemaju ni jednog dobrog tenisera, medju prvih 100?:think:
 
Pitanje je zasto svi ti mladi ljudi, Rusi i ostali, ne mogu da postignu znacajnije uspehe u maticnim zemljama, vec moraju da se odmetnu u inostranstva i tek tamo zablistaju u punom sjaju?

Zasto Rusija ili Kina, tolike zemlje, nemaju ni jednog dobrog tenisera, medju prvih 100?:think:

Zapadni sportisti imaju bolje uslove.
To je osnovni razlog.
Talenti su na strani istoka.
A, zna se i zašto.
Zdravije žive !
A, kad bi još zabranili alkohol, Rusi bi bili šampioni sveta
u svim sportovima !
 

Back
Top