Beograđanka pronašla PUN NOVČANIK američkog konzula! Odnela je sve u ambasadu i doživ

Не разумем, конзулка је била ван зграде, неке службенице су примиле новчаник за које се ни не зна да ли су Американке или Српкиње које раде у амбасади, и сад ова цмиздри што није добила "хвала" од конзулке која није ни била присутна.
 
Izgleda neko odavde, iz Beograda

nije seljana koja sad likuje

- - - - - - - - - -

ali svejedno - dobro je za karmu

vidite. ja sam pomagao nepoznatima ne sluteći da će neki drugi nepoznati pomoći meni takodje kad treba

- - - - - - - - - -

Amerika, Rusija i Kina nisu igračke kojima se Srbi igraju
ako vidiš njihova dokumenta - ne mešaj se
ko zna koja špijunska igra u toku

to vam je kao da naletite na snimanje filma pa udjete u kadar ništa vam nije jasno
još pitate glumce a što zatvorena ulica i bosanski počešete dupe
i očekujete odgovor
 
i ja sam pe nekog vremena zaboravio novčanik
sa sve onom ličnom kartom koju zaturih a trebala mi zbog posla za koji sam aplicirao

iebi ga ima Beogradjana iz Beograda, šetali kuče pa ajd za mnom
jel vaše?
au

unutra i 600 dinara ali i sva dokumentacija za koju bi trebalo par hiljadarki plus vreme plus odakle kad ne radim?

IMA JAJARA SA KRSTE ALI IMA I DOBRIH LJUDI
JAJARE SU CILJANO DOŠLE
JAJARE SU NAPUSTILE JAJARSKO OKRUŽENJE JER ZATUCANO

- - - - - - - - - -

A Gopsodja bi mogla da razume da i u Americi nisu svi iz Vašingtona
Dodju tamo seljaci iz Misisipija ili Teksasa pa se laktaju medj pošten svet...

- - - - - - - - - -

Isto ko i ovde
 
Nemoj ženo nikad više u crkvu da odeš.

Nemoj da se moliš Bogu za pomoć

Jer kad ti On pomogne, ti na to pljuneš.

ja odavno tvrdim i za to redovno dobijam packe od Oca Mite iz vračarske parohije,
da Srbi na Boga gledaju kao džek pot mašinu

DAJ PARE

Niko ne razmišlja da je možda ostao u životu obzirom da je jeo kod Matijevića ili pretrčavao ulicu
Nemojte da vas nije spasio... a vi pretrčavajte i dalje pa krk kod Matijevića
 

Pa nije na komsiji da ti placa,a cisto sumnjam da si ostavio kontakt telefon za vlasnika tako da ne znam sta si ocrkivao..A ako si i ostavio kontakt telefon meni bi to bilo malo prepotentno..
Generalno ko vraca vraca jer smatra da he ispravno vratiti a ne zbog nagrade..Ako ocea nageadu zadrzi novcanik za sebe..
 
ja odavno tvrdim i za to redovno dobijam packe od Oca Mite iz vračarske parohije,
da Srbi na Boga gledaju kao džek pot mašinu

DAJ PARE

Niko ne razmišlja da je možda ostao u životu obzirom da je jeo kod Matijevića ili pretrčavao ulicu
Nemojte da vas nije spasio... a vi pretrčavajte i dalje pa krk kod Matijevića

Koga boli k za Matijevića.

Ono što nađem je moje. Dobro ili loše.
 
Pa nije na komsiji da ti placa,a cisto sumnjam da si ostavio kontakt telefon za vlasnika tako da ne znam sta si ocrkivao..A ako si i ostavio kontakt telefon meni bi to bilo malo prepotentno..
Generalno ko vraca vraca jer smatra da he ispravno vratiti a ne zbog nagrade..Ako ocea nageadu zadrzi novcanik za sebe..

Aha znaci los sam ako ostavim fon i ako ga ne ostavim onda sam po sebe los,iebe mi se za prepotentnost i sta iko misli o mojim postupcima,ljudski cin je da se oduzi na neki nacin za takav postupak,a svakodnevno vidimo da ljudi ni hvala ne dobiju i opet nije bitno sta mi ocekujemo,odavno je 10% normalna nagrada ako nisi cula
 
Aha znaci los sam ako ostavim fon i ako ga ne ostavim onda sam po sebe los,iebe mi se za prepotentnost i sta iko misli o mojim postupcima,ljudski cin je da se oduzi na neki nacin za takav postupak,a svakodnevno vidimo da ljudi ni hvala ne dobiju i opet nije bitno sta mi ocekujemo,odavno je 10% normalna nagrada ako nisi cula

Znaci ko sto rekoh ako ti je do nagrade onda lepo uzmes pare iz novcanika a ne vracas...A kulturno je da ti se neko zahvali,lepo je da casti al nije niko duzan nista da ti dq od kesha ko sto nisi ni ti duzan da ga juris da mu vratis novcanik...A klako vec vracas onda sta se bunis...
 

Back
Top