Kako do radne dozvole za Argentinui jos po koje pitanje?

zanima me kako dobiti radnu vizu za argentinu i postoplaniramo porodicno odseljenje tamo kako da regulisemo vizu za boravak...da li je neophodno kupiti povratnu avio kartu ili to nije neophodno i da li je potrebno daimamo neku i koliku sumu novcako sebe?
kolikoje mesecno dovoljno novca imati da bi se zivelo ok i da seiznajmi kuca recimo?

Ne znam za Argentinu, ali za Venecuelu mogu biti od pomoći.
Imam pouzdanog čoveka !
 
ponudu za posao imammoj suprug ai ja ih sa tri klinaca otisla tamosa njiminteresuje me da li mozmo tici tamna ono 90 dana bez ize i u tom momentu da predamoza papire u imigraionomi kakotofunkcionise...vrlo smoozbiljni i nije miza zezanje da bacim tolike pare za avio karte...nek mi sejavemolim jao ozbiljni ljudi koji mogu pomoci

pa sudeći po pismenosti,rekao bih da od škole imaš 4 razreda osnovne...mislim da je minimum za argentinsku vizu bar treći stepen srednje,al nemoj me držati za reč...
 
Mozete da ostanete 90 dana bez vize i onda, pre isteka tog roka, da produzite isti na jos 90 dana. Za to vreme mozete naci neki posao koji ce vam obezbediti radnu vizu.
Povratna karta nije potrebna za ulazak u zemlju. Sto se tice cene iznajmljivanja stana ili kuce, zavisi od dela (pretpostavljam da dolazite u Buenos Aires) i krece se od 250 dolara pa navise. Pravi se ugovor o zakupu i potreban vam je neko ko ce garantovati za vas, neko ko vec ima nekretninu u Argentini.
U Argentini je trenutno sve jako skupo, samo u mesecu julu inflacija je bila 2,2%
 

Back
Top