шест пута скупљи превоз аутомобилом у односу на бицикл..

zavisi sta hoces

najskuplji su ubedljivo drumski trkacki

zatim slede planinski bicikli sa duplom suspenzijom

najjeftiniji ubedljivo su treking bicikli

tu moze da se nadje dobar za vec od 100 evra

Kad se bicikl vozi po gradu svakodnevno u trajanju od 2 sata posle posle par godina

nema sanse da od silnih rupa naprslina izbocina na putu ne jave se bolovi u kicmi.

I onda je jedino resenje da se izbegnu udari na kicmu da se legne na primer ovako:

laying Tricycles.jpg
 
Kad se bicikl vozi po gradu svakodnevno u trajanju od 2 sata posle posle par godina

nema sanse da od silnih rupa naprslina izbocina na putu ne jave se bolovi u kicmi.

I onda je jedino resenje da se izbegnu udari na kicmu da se legne na primer ovako:

Pogledajte prilog 458109

to da ce da ti se jave bolovi u kicmi od rupa je glupost

Jer imas bicikle koje imaju suspenziju tj amortizere , a ako nemaju ja npr vozim jednu koja ima tvrdu vilu, ja to amortizujem telom, prosto odignem se zadnjicom od sedista i amortizujem neravninu rukama i kolenima.;
 
Mora i da se pliva jednom mesecno jer posle 40te muskulatura atrofira i nema sta da drzi kičmu. Desetine jadnika koji su isli kod doktora, primali blokade, kiroprakticari, skupi anatomski duseci- sve sam to izlecio saljuci na plivanje. Lenji su nastavili po svome.

- - - - - - - - - -

inace ne mogu da vam opisem kakav je to adrenalin kad se na bajsu spustas sa planine sa 1850 metara na 500 u spustu :)

Ja u poslednjoj voznji nisam smeo da zalecem jer mi je prednja guma ispustala dosta ali 70-80-90 u spustu i 60 u krivini na bajsu ko je probao zna o cemu pricam :)


A da vidis tek adrenalin kad te pokupe auto ili kamion leleee :lol:
 

Back
Top