3.5 Miliona Koreanaca se prijavili kao dobrovoljci za borbu protiv americke okupacije

S. Koreja: 3,5 miliona dobrovoljaca za vojsku i protiv SAD

Severna Koreja je saopštila da se gotovo 3,5 miliona radnika, članova partije i rezervista dobrovoljno javilo da se priključi vojsci u borbi protiv SAD.

2942281594968294fb02491915557_v4_big.jpg


Kako se navodi, oni su se prijavili i kako bi pružili otpor protiv novih sankcija UN.

Zvanični severnokorejski list "Rodong Sinmun" naveo je da su se dobrovoljci javili nakon što je zvanična novinska agencija KCNA u ponedeljak objavila saopštenje kojim se osuđuju nove sankcije UN kao odgovor na raketne probe Pjongjanga, prenosi Rojters.

Dok jačaju tenzije između Vašingtona i Pjongjanga, kineski predsednik Si Đinping pozvao je predsednika SAD Donalda Trampa da izbegava "reči i dela" koja bi pogoršala već napetu situaciju na Korejskom poluostrvu, javila je kineska državna televizija.

Si je, u telefonskom razgovoru sa Trampom, istakao da "Kina i SAD imaju zajednički interes u realizaciji denuklearizaciji Korejskog poluostrva i održavanju mira i stabilnost na tom području", prenosi AFP, pozivajući se na kinesku televiziju CCTV.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=11&nav_category=78&nav_id=1292074

Puna podrska slobodoljubivom narodu Koreje u borbi protiv americkog globalnog fasizma , imperijalizma i terorizma od okupiranog naroda Srbije.

Zlo se americko mora unistiti jednom za svagda.

ti,ti i ti...vi ste dobrovoljci
LAZAR RISTOVSKI, Tito i ja
 
Čitam na netu, Putin izjavio da debeli nema nuklearno oružje. Kina izjavila da neće da se meša ako debeli prvi napadne. Koreja sedi na 6 trilijardi dolara rudnih rezervi.

Šta ako su se Kina, Rusija i Amerika dogovorile da nema potrebe da debeljko ima toliko rudnih rezervi?

Kina navlaci Trampa da napadne Koreju pa da onda se ona umesa u rat i protera Amerikance iz regiona Pacifika

Kineski drzavni dnevni list je rekao da ce Kina uci u rat na strani Severne Koreje ako Koreja bude prva napadnuta od strane Amerike i njene koalicije zla.
 
Čitam na netu, Putin izjavio da debeli nema nuklearno oružje. Kina izjavila da neće da se meša ako debeli prvi napadne. Koreja sedi na 6 trilijardi dolara rudnih rezervi.

Šta ako su se Kina, Rusija i Amerika dogovorile da nema potrebe da debeljko ima toliko rudnih rezervi?
To je najmanje verovatno.

Rusija je bogata u tom smislu a Kini kao sto neko rece ne odgovara da Ameri joj budu tako blizu...
Pitanje je vremena kada ce dolar biti odbacen, tada Amerika nestaje sa mape " najuticajnijih " sto i nije neka steta.
 

Veoma malo!

Od 5 listopada su naucili da im se sve plati!

Nemoj tako, ja mislim da bi se meleoni javili za obranu Srbije, Srbi su poznati junaci, kako su se ono četrspete branili od Švaba, čudo jedno, i danas se ta obrana proučava na vojnim akademijama... :hahaha:

Pardon, četrsprve, a ne četrspete, i danas se proučava kako je šest Švaba osvojilo Beograd...
 
Poslednja izmena:
Nemoj tako, ja mislim da bi se meleoni javili za obranu Srbije, Srbi su poznati junaci, kako su se ono četrspete branili od Švaba, čudo jedno, i danas se ta obrana proučava na vojnim akademijama... :hahaha:

Bilo je toga i mačak tako radi kada ga pas potera.Mačak beži od bitke,ali ukoliko je u ćoše bogami izvadiće oči kulovu.Dakle sada su se vremena promenila i vlada ono: " ukoliko dođe do
rata bežite avijonima JATA"
 

Back
Top