SLOBA PIO VISKI S ROKFELEROM! Otkriveni šokantni detalji iz života BIVŠEG PREDSEDNIKA

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
bivši predsednik Srbije i Jugoslavije Slobodan Milošević u proleće 1979. godine u Njujorku pio je viski i ćaskao sa američkim tajkunom i jednim od najmoćnijih ljudi sveta Dejvidom Rokfelerom!

Fasciniran milijarderom
* Milošević je bio fasciniran Rokfelerom. Bio je veoma iznenađen njegovom skromnošću. To ga je začudilo... I kako nam je uvek mnogo pričao kako treba finansirati sve, i da nema grane koja se ne može finansirati, ako banka hoće da ima profit. Sloba mi je nakon toga često govorio: "Ajde, vidi, idemo u to, vidiš i da Rokfeler ide u to!". Recimo, sećam se, za stočarstvo je nešto bilo... I onda nas je Sloba, kad smo se vratili, strašno gnjavio, budući da mu je Rokfeler rekao da se i na stočarstvu može zaraditi.

http://www.informer.rs/vesti/politi...-zivota-BIVSEG-PREDSEDNIKA-Srbije-Jugoslavije

nasankale ga jude...:(
 
bivši predsednik Srbije i Jugoslavije Slobodan Milošević u proleće 1979. godine u Njujorku pio je viski i ćaskao sa američkim tajkunom i jednim od najmoćnijih ljudi sveta Dejvidom Rokfelerom!

Fasciniran milijarderom
* Milošević je bio fasciniran Rokfelerom. Bio je veoma iznenađen njegovom skromnošću. To ga je začudilo... I kako nam je uvek mnogo pričao kako treba finansirati sve, i da nema grane koja se ne može finansirati, ako banka hoće da ima profit. Sloba mi je nakon toga često govorio: "Ajde, vidi, idemo u to, vidiš i da Rokfeler ide u to!". Recimo, sećam se, za stočarstvo je nešto bilo... I onda nas je Sloba, kad smo se vratili, strašno gnjavio, budući da mu je Rokfeler rekao da se i na stočarstvu može zaraditi.

http://www.informer.rs/vesti/politi...-zivota-BIVSEG-PREDSEDNIKA-Srbije-Jugoslavije

nasankale ga jude...:(

Е виларет, ако нам је председник морао од Рокфелера чути да се и на сточарству може зарадити, онда боље да се више и не питамо зашто је толико незапослених.
 
Е виларет, ако нам је председник морао од Рокфелера чути да се и на сточарству може зарадити, онда боље да се више и не питамо зашто је толико незапослених.

moj komentar nije vezan samo za ovaj slucaj sa rokijem..samo me postako da kazem sta mislim ko je bio iza zavese i navlacio i slobu i narod na sranja..:D

- - - - - - - - - -

E znao sam da je ipak čovek koji radi za guštere ko i svi izdajnici.

kad se neko zaljubi eto ti sranje..
 
Sloba i svi ostali istocnoevropski seljacici imaju kompleks nize vrednosti od njihovih zapadnih kolega. Kao mladi majmuncici kad se prime na ribu, a ona onda pocne da pisa po njima.

Ljudi koji nemaju samopostovanje i samopouzdanje nisu prispeli nigde, ni u politici ni u biznisu ni u ljubavi ...

Kad se istocnoevropljani oslobode tog kompleksa tek ce onda moci da krenu napred, a do tada ce partneri nastaviti da ih navlace na onu stvar dok im oci ne ispadnu.

p.s. Napisano iznad se ne odnosi na arogantne i glupave, to je zasebna kategorija i ne poznaje granice i nacije.
 
Sloba i svi ostali istocnoevropski seljacici imaju kompleks nize vrednosti od njihovih zapadnih kolega. Kao mladi majmuncici kad se prime na ribu, a ona onda pocne da pisa po njima.

Ljudi koji nemaju samopostovanje i samopouzdanje nisu prispeli nigde, ni u politici ni u biznisu ni u ljubavi ...

Kad se istocnoevropljani oslobode tog kompleksa tek ce onda moci da krenu napred, a do tada ce partneri nastaviti da ih navlace na onu stvar dok im oci ne ispadnu.

p.s. Napisano iznad se ne odnosi na arogantne i glupave, to je zasebna kategorija i ne poznaje granice i nacije.

e jesi dobro reko ovo..repkica ko vrata..:D
 
Е виларет, ако нам је председник морао од Рокфелера чути да се и на сточарству може зарадити, онда боље да се више и не питамо зашто је толико незапослених.

.


У пролеће 1979. Милошевић није ни сањао да ће да буде председник.

Био је само "перспективан кадар".


.
 
.


У пролеће 1979. Милошевић није ни сањао да ће да буде председник.

Био је само "перспективан кадар".


.

Није Цобе сањао.


Проблем је што је тета Мира сањала да Цобе постане председник.
 
Čekajte da procure sastanci sa Rotšildom, tek je tu svega bilo, transformisali ga u potpunosti.

Rokfeler i Rotšild preuzeli Slobu a Soroš i Klinton opoziciju, igranka počela.

01-jacob-rothschild.jpg
 
Није Цобе сањао.


Проблем је што је тета Мира сањала да Цобе постане председник.

.

Какве везе има "тета Мира" са избором Милошевића за председника?

Људи су се око њега спонтано окупљали.

Нико ником није претио отказима и глупостиа, као што данас имаш.

Милошевић је по свему био аутентичан председник Србије.


.
 
nije sanjao da je upecan..

.


Како упецан?

Он је прошао све филтере које је тадашњи Савез комуниста поставио пред потенцијалне функционере.

Поред тога је био и банкар који је дошао до највиших кругова струке.

Погледај данас ко влада Србијом, па размисли још једном.

.
 
.

Какве везе има "тета Мира" са избором Милошевића за председника?

Људи су се око њега спонтано окупљали.

Нико ником није претио отказима и глупостиа, као што данас имаш.

Милошевић је по свему био аутентичан председник Србије.


.

Objasni mi to autenticni?
I da li stvarno mislis da su se ljudi spontano okupljali?

Pazi jednu stvar,Mira mu je bila odskcna daska u partiji,kao i njegov dobar drug Stambolic,koji ga je gurao napred(dok mu ovaj nije dosao glave,tj funkcije).
 

Back
Top