Овако то изгледа кад жена пише мужу из војске
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Овако то изгледа кад жена пише мужу из војске

Moderator proka (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1264

Podrazumevano Овако то изгледа кад жена пише мужу из војске

Овако то изгледа кад жена пише мужу из војске

Драги Боривоје,

Пишем ти прво писмо након заклетве. Жао ми је што ниси могао да дођеш. Али ок, разумем да си тај дан имао заказан маникир а и да путујеш по овој врућини није паметно, знам да тешко подносиш врућине.

У војсци ми је ок. Будимо се рано због подизања заставе, али ми није тешко јер сам и код куће устајала у 5 да спремим доручак теби и деци.

Како су клинци? Не знам да ли је паметно што смо их на 8 месеци, колико ћу бити у војсци, оставили код мојих на селу, али ок, ти си глава породице и ако ти кажеш да тако треба онда мора да се слуша.

Ја сваки дан пешачим под пуном ратном опремом, десетине километара. Није ми тешко, некако се и разнежим јер замислим како носим наше дете на леђима док се враћам с пуним цегерима из Темпа, па се одмах осетим као да сам код куће.

Немој да плачеш ако ти недостајем. Знаш да ти је лице осетљиво и одмах букне, као онда кад сам те једном замолила да испразниш кесу од усисивача па смо завршили у Ургентном. Испеглала сам ти све кошуље да се не мучиш по овој врућини, данас је, кажу, било 46 степени, овде код мене је свежије, ипак пешачимо 20 км кроз шуму па је лакше.

Накувала сам ти пасуља и ставила у замрзивач. Лево је гулаш у кутијама од еурокрема. Немој да си гладан. Сад ћу ја брзо на одсуство па ћу ти накувати још.

Купила сам ти памучних чарапа и гаћа за 8 месеци да мењаш, да не мораш да палиш машину, знаш да није на равном па шета по купатилу, сваки пут ми преседне кад морам да је дижем и враћам на место јер те нервира кад од ње не можеш да дођеш до wc шоље. Извини љубави за то.

Пошаљи ми слику са праменовима, гарант ти супер стоје. Мој лепи муж, баш сам те се пожелела! Једва чекам да дођем кући па да нам цепам дрва за зиму, ништа ти не брини, то ћу ја часком срећо моја!

Пази ми се и немој да ми те нервирају на послу! Ниси ти било ко! Нек ми нађу још једног који је попут тебе у року завршио хортикултуру!

Морам сад да идем, љубави моја. Данас имамо гађање из топа. Хахаха, већ видим како се мрштиш, ти не волиш ни кад пукне чеп од шампањца. Душа моја!

Љубим те пуно!

П.С. не заборави да имаш заказано чупање обрва код Стојанке у мају!
    Волим те Боривоје!
    Твоја жена Јованка

- - - - - - - - - -

јел сте и ви писале мужу или момку из војске ?
    zivot je previse kratak da bi pio lose vino :)

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    325

Podrazumevano Re: Овако то изгледа кад жена пише мужу из војске

eh setih se moje vojske

i devojke kuci

samo je ona bila spretnija od ovog

eh , lepo bese , iako bezveze
    smisao zivota - svako ima svoj . opsti - nacionalni , verski , politicki - nije dobar .

to su sve manipulacije gomilom a osoba je jedinka koja ima svoje vizije.

Slične teme

1. Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 29.01.2017., 16:42
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.03.2016., 09:55
  3. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 20.04.2012., 22:31
  4. Odgovora: 364
    Poslednja poruka: 11.05.2011., 21:57
  5. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 23.06.2005., 01:14

Pravila za slanje poruka