viva la mama
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 122

Tema: viva la mama

Iskusan petunija_love (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    364

Podrazumevano viva la mama

danas nešto ćaskam sa drugaricom koju odavno ne videh, te nekako kako to već biva tema zaglibi u neke pubertetske i adolescentske dane naših života..
    sećam se da je njena keva meni mnogo cool izgledala, bila dobra riba, em fizički, em onako u konverzacijama, kada se pojavi neko od nas iz društva..
    eee..danas saznah, da ona eto ima neko gađenje prema sopstvenoj majci..blenem, čudim se..dok mi nije pojasnila nešto tipa (parafraziram):
    nervirala me je jer je pozajmljivala neku moju garderobu..zamisli ja imam 16-17 god, i gledam kako ona ćapi neku moju majicu, posle farke..imala sam utisak da je ljubomorna ili sam ja ljubomorna..ne volim to đoranje garderobom..naročito ne na relaciji mama-ćera..
    i onda nekako obe smo u čudu, ona meni kaže: imaš normalnu kevu, nikada nije obukla tvoju garderobu u životu..
    ne pika se ako ćera odbaci gotik majicu ili nešto fensi tipa brus sa swarovski cirkonima, pa to mama nasledi,jer joj se dopada ( poklapanje stila), a može i da se uvuče u to.
    dakle, ne nasleđivanje, nego pozajmljivanje..
    radite?
    odobravate?
    njoj se kći nije suprotstavljala, nije se bunila, ali evo vuče tu gorčinu i danas..
    u šampanjcu da se kupam, nova kola da ti slupam (:

Elita
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2693

Podrazumevano Re: viva la mama

Nisam nikada uzela nešto a da ne pitam, najčešće su to bile marame, šalovi, ume da ih izabere, ljubi je majka.Nudi sama savete, odeću i nakit kada mi zatreba nešto svečanije, tu se slabo snalazim, mrzim tu obavezu doterivanja, pa mi pomogne da je ne brukam.

Ne verujem da ima ikakvog razloga za ljutnju, ne bi ona meni to ni prećutala.

Veoma poznat asd221 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    690

Nisam nikad pozajmljivala maminu odecu a ni ona moju, razlicite smo gradje pa ni ne mozemo da je razmenjujemo. A i ne svidja mi se kad se mama i cerka ponasaju kao drugarice.

Iskusan petunija_love (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    364

Citat Original postavio Em. Pogledaj poruku
    Nisam nikada uzela nešto a da ne pitam, najčešće su to bile marame, šalovi, ume da ih izabere, ljubi je majka.Nudi sama savete, odeću i nakit kada mi zatreba nešto svečanije, tu se slabo snalazim, mrzim tu obavezu doterivanja, pa mi pomogne da je ne brukam.

Ne verujem da ima ikakvog razloga za ljutnju, ne bi ona meni to ni prećutala.
    i njena mama je pitala
    nego, ti si skromna, šal, kapa, eventualno neki nakit znači..

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Saudade Pogledaj poruku
    Nisam nikad pozajmljivala maminu odecu a ni ona moju, razlicite smo gradje pa ni ne mozemo da je razmenjujemo. A i ne svidja mi se kad se mama i cerka ponasaju kao drugarice.
    ne mogu sad baš nešto da zamislim kevu u nekom svom komadu garderobe, ni sad, ni onomad..mada nešto msm da mi to ne bi tada smetalo, nzm..možda bih kontala: vidi keva mi moderna, šta fali..jer tema je taj neki klinački period.
    u šampanjcu da se kupam, nova kola da ti slupam (:

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Und zo vajter....

Vitača Milut PerfectOne (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    970

meni je mama uvaljivala svoj strogi stil oblačenja i ja sam ponekad morala da pristanem da obučem nešto njeno strukirano i oficijelno ko za inauguraciju haha
    naravno da se nisam u tome dobro osećala pa se ta saradnja brzo završila u moju korist.

ja od moje ćerke sada uzimam i farke i gotik majce a ona od mene neće ništa iako je izbor moje garderobe sveden na dnevnopraktične nosive stvari
    jedna haljina jedna boja...kaput odozgo. ništa komplikovano što traži uklapanje
    svučeš - obučeš taj fazon.

- - - - - - - - - -

nisam ljubomorna na svoju ćerku i njenu mladost ako je to bilo pitanje ispod radara, naime uživam jer u njoj jer vidim sebe od pre mnogo godina....
    to je veoma lepo
    the sparkle in your eyes keeps me alive
    keeps me really alive

Veoma poznat Konj_na_belom_princu (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Ja sam nekad znao da se zatvorim u kevin orman i isprobavam hulahopke i suknje i bruseve.. kasnije su izmislili internet i puno je lakse biti manijak na internetu nego oblaciti i svlaciti sva ona srania.. Ja ne znam kako zene uopste izdrzavaju toliko stvari na siebi..
    Moglo je i da bude gore.. recimo da visiš na Krstarici i gubiš vreme..

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio petunija_love Pogledaj poruku
    danas nešto ćaskam sa drugaricom koju odavno ne videh, te nekako kako to već biva tema zaglibi u neke pubertetske i adolescentske dane naših života..
    sećam se da je njena keva meni mnogo cool izgledala, bila dobra riba, em fizički, em onako u konverzacijama, kada se pojavi neko od nas iz društva..
    eee..danas saznah, da ona eto ima neko gađenje prema sopstvenoj majci..blenem, čudim se..dok mi nije pojasnila nešto tipa (parafraziram):
    nervirala me je jer je pozajmljivala neku moju garderobu..zamisli ja imam 16-17 god, i gledam kako ona ćapi neku moju majicu, posle farke..imala sam utisak da je ljubomorna ili sam ja ljubomorna..ne volim to đoranje garderobom..naročito ne na relaciji mama-ćera..
    i onda nekako obe smo u čudu, ona meni kaže: imaš normalnu kevu, nikada nije obukla tvoju garderobu u životu..
    ne pika se ako ćera odbaci gotik majicu ili nešto fensi tipa brus sa swarovski cirkonima, pa to mama nasledi,jer joj se dopada ( poklapanje stila), a može i da se uvuče u to.
    radite?
    odobravate?
    njoj se kći nije suprotstavljala, nije se bunila, ali evo vuče tu gorčinu i danas..
    tvoja drugarica je u pravu

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

gorcina

kazes ako ti se ne svidja jbote
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Poznat
    Učlanjen
    19.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

radite?
    odobravate?
    tvoja keva je garant suvise debela i izoblicena da se upusti u tu avanturu
    ne kazu dzaba-gledaj cerku bezi od majke ((((:

Poznat црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

i njena mama je pitala
    nego, ti si skromna, šal, kapa, eventualno neki nakit znači..
    Bunda.

Poznat Docta (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Citat Original postavio Konj_na_belom_princu Pogledaj poruku
    Ja sam nekad znao da se zatvorim u kevin orman i isprobavam hulahopke i suknje i bruseve.. kasnije su izmislili internet i puno je lakse biti manijak na internetu nego oblaciti i svlaciti sva ona srania..

da sam na tvom mestu ne bih se šalio na ovaj način pošto se previše slaže s utiskom koji inače ostavljaš

Elita
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2693

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    Bunda.
    Spominjani nakit je bižuterija, ma kakva bunda, nema toga kod nas.

Poznat NEzgodan (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Jel ovo tema o MILF-ovima?
    "Have you ever buried your nose in a mountain of curls... and just wanted to go to sleep forever?"

Ističe se
    Učlanjen
    27.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

mamin orman je uvek bio pun, ali ne po mom ukusu
    prababin je bio raj, kad sam imala nekih 14 god
    secam se , pripremila ona pradedi odelo za sahranu (uvek je bila savrsheno uredna i spremna na sve) i meni se svidi njegov sako ....jeste bio malo veci , ali bash onakav kakav sam zelela .. e prc, nije kod nje moglo kako se kome htedne, posle mi je dala neke druge stvari koje sam iskala, chak je pravila i omiljene mi sitne kolache da zaboravim na taj sako, al ostade cheznja .. i dragi mi pradeda u njemu .

caletu sam maznula prsluk ,onaj klasichni , odelo i te fore, uklopila sa farmerkama, i kravatu , chisto da razbije monotoniju

shto se kceri mi tiche, jedna mala haba moje martinke, druga uzme shta hoce,, ali je vrlo probirljiva... nedavno sam pokushavala da je nagovorim za neke cakish majice (sve misleci lepo je kad se devojchurak lepo obuche, a ne ko mama njenih dana) , na kraju je izabrala crnu majicu sa kosturkom , pa bem ti sve , nemojte na mene da budete.
    ja sam leprshava danas , mada se uglavnom svodi na jednostavno, crno belo crveno

i da odgovorim na temu
    ne, nemam nishta protiv "djoranja" sa najdrazima

Elita Lanselot (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    407

Citat Original postavio Konj_na_belom_princu Pogledaj poruku
    Ja sam nekad znao da se zatvorim u kevin orman i isprobavam hulahopke i suknje i bruseve.. kasnije su izmislili internet i puno je lakse biti manijak na internetu nego oblaciti i svlaciti sva ona srania.. Ja ne znam kako zene uopste izdrzavaju toliko stvari na siebi..

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1693

Jao mama pozajmljivala odecu pa je to strasna trauma, mozes misliti razlog za gadjenje i gorcinu, sva sam se uznemirila nad ovako traumaticnim trolovanjem, suze ronim krokodilske
    Koja gomila gluposti

Veoma poznat Konj_na_belom_princu (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Ok znamo kakva je mama.. ali ovde se postavlja pitanje..

who's youre daddy?
    Moglo je i da bude gore.. recimo da visiš na Krstarici i gubiš vreme..

Poznat црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Citat Original postavio Em. Pogledaj poruku
    Spominjani nakit je bižuterija, ma kakva bunda, nema toga kod nas.
    Nema odranih lisica i medveda?

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3896

nosila sam mamine stvari kad sam ulazila u njih pre 10-15 god neke iz njene mladosti... a ona moje ne znam, ne dajem baš, možda neka dronjava majica

- - - - - - - - - -

tad se dešavalo i da dobijam komplimente na tu odeću, neke su sfrj stvari a neke šivene, tih nekoliko takvih komada

Veoma poznat Zauz (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    466

radite?
    odobravate?
    Normalno da joj se gadi i oseca gorcinu.Degutantno je.
    Protiv toga sam.
    Mnogo toga ne valja u prici gde odrasla osoba pozajmljuje i nosi odecu tinejdzerke.
    I obrnuto.

Svako treba da ima svoj stil a sa godinama to se menja.

86bogomoljka nije na forumu
    Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivljati.
    Elita 86bogomoljka (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2314

Nije nista uzimala od mene. Sama joj dam ono u sta moze da udje, ocuvano je a meni dozlogrdilo. Nekada je pazila na svaku sitnicu i bila bas sredjena a sada joj je svejedno. Tako da joj ovo moje osvezi odecu jer nema vise volje da se bakce tim. Najsrecnija je u komotnoj majici i teksas suknji. Jos ako ni brus ne mora... E, tu smo iste. Spalila bih bruseve
    Do skoro sam ja uzimala sportsku odecu moga sina. Nekako, uvek mi je draze da dam novac na nesto drugo nego na trenerku. Pa sam za trening koristila one koje su njemu male. Vise ne mogu, i te su mi velike

- - - - - - - - - -

Inace, nisam za taj drugarski odnos sa roditeljima. Prijateljski svakako, ali kao da smo vrsnjaci-ne. Mnogi se tu pogube...
    Neko na vratima zvoni. Traze me...
    Sta vredi i da otvaram kada nisam tu!?!
    Ko zna gde sam ja...

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2281

Ne
    Mama nikad bije izimala moju garderobu
    Niti bi ja uzimala od moje cerke
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1692

Nikad nista nije uzimala od mene, ali jeste bila u fazonu ako ne moze da udje vise u neku haljinu da proba meni da je utrapi - sto joj nije uspevalo Ali sam joj zato pomaznjavala neke esarpe

Elita
    Učlanjen
    18.08.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    644

Ponekad sam razmenjivala garderobu sa sestrom (majice, dzempere), sa majkom nisam nikada...dobro smo razumele i odigrale svoju ulogu u porodici..
    Karma vulgaris

Slične teme

1. Najlepsa fotografija sa temom beba i mama
    Autor kicabeba u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.04.2004., 14:45
  2. draga MAMA-svekrva
    Autor noblica u forumu Žene
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 04.04.2004., 21:26
  3. tata, mama ja sam...
    Autor sabaka u forumu Ljubav i seks