Kviz "najslabija karika"

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
Pitao bih vas da li pratite ovaj kviz i kako vam se dopada.Da li ste primetili da se voditeljica (mislim da joj je ima Sandra) ponasa bahato i bezobrazno prema ucesnicima kviza.Na primer naziva ih neznalicama sa manjkom intelegencije itd, sve u tom fazonu.
Tako mi je odvratna da da ne mogu da je podnesem.Da sam ucesnik kviza yebo bi joj mater.
 
Fency_Killer:
Poslednja emisija je bila ubedljivo najbolja:) Hteo sam da umrem kad sam cuo onog crnogorca koji je izvalio bolje akt nego rat :lol:
Nije rekao "bolje akt nego rat" nego "bolje akt nego PAKT"...na pitanje "sta je 27. marta po parolama bilo bolje od pakta?" cini mi se, no nije ni bitno, macko je stvarno biser :lol:
Sto se tice kviza, on je licencirana verzija engleskog kviza i identican je u svim zemljama koje imaju licencu za njegovo emitovanje (kao i Milioner i jos mnogi drugi), a voditeljka ima tacno odredjen zadatak (naravno uz dozu individualnosti) koji treba da ispostuje po pravilima kviza. Ako mislite da je Sandra Lalatovic nepodnosljiva u smislu omalovazavanja takmicara, treba da vidite originalno BBC-evo izdanje, pa da vidite sta voditeljka radi onim takmicarima...cak ima i na netu slika kada jedan takmicar iznerviran ponasanjem voditeljke okrece tablu na kojoj pise "...suck my d.i.c.k...", sto se naravno sankcionise....
Na kraju krajeva, sami takmicari znaju u sta se upustaju i ko ne moze da izdrzi pritisak, ne treba ni da se prijavljuje...
Licno mislim da je kviz odlican.
 
Ja mislim da način na koji taj kviz funkcioniše je krajnje uvredljiv i ravna se sa bezobrazlukom. Ponekad zamislim sebe kako sam tužilac koji vodi tužbu da se osude na robiju originalna voditeljka i gospoda koji su osmislili kviz, kako bi im naplatio taj sadizam... Ali to su samo maštanja (za sada).
 

Back
Top