HEROJI SA KOŠARA DOBIJAJU BULEVAR u Beogradu

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.077
Glasanje za ime novog bulevara završava se danas, no Beograđani su se već masovno odlučili da saobraćajnici između Mosta na Adi i Tošinog bunara daju ime Heroji sa Košara, nezvanično saznaje „Blic“.

eRUktkqTURBXy8xNzliM2E4MmMwYTYzNDJlOGY4ODA4YTc3MmNjNDk5YS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


http://www.blic.rs/vesti/beograd/heroji-sa-kosara-dobijaju-bulevar-beogradani-odabrali-ime-novoj-saobracajnici/e4sv8ny

Hvala Bogu pa medju mojim sugradjanima ima dosta normalnih ljudi...
 
Одају им 'почаст' они који својом издајом пљују у лице свим српским херојима који су положили животе за одбрану Косова и Метохије.

Мање би вређало да сте им уринирали на гробове. Ваше лицемерје и злоупотреба њихове жртве зарад маркетинга је далеко гора увреда.
 
Na žalost, i oni služe za potkusurivanje. Ide prvo ona vest o dodeli posebnih priznanja za heroje sa Košara, a inicijativa, naravno, "potekla od Vučića". Malo da popravi sebi rejting pre nego što prizna terorističku tvorevinu.

штета што Тадић и Коштуниуца ниосу бар тако подкусуривали своја ћутања за погром над Србима,проглашење Косовске независности,ослобађање 2000 шоиптарскиох терориста,повлачење Косова из УН,погрешно питање пред МСП...штета што ништа нису подкусуривали бар да нам замажу очи већ су само издавали продавали...а ви такви сте-ћутали...
 
штета што Тадић и Коштуниуца ниосу бар тако подкусуривали своја ћутања за погром над Србима,проглашење Косовске независности,ослобађање 2000 шоиптарскиох терориста,повлачење Косова из УН,погрешно питање пред МСП...штета што ништа нису подкусуривали бар да нам замажу очи већ су само издавали продавали...а ви такви сте-ћутали...

A gde si ti tada grmeo, glasom vapijućeg u pustinji?
 
штета што Тадић и Коштуниуца ниосу бар тако подкусуривали своја ћутања за погром над Србима,проглашење Косовске независности,ослобађање 2000 шоиптарскиох терориста,повлачење Косова из УН,погрешно питање пред МСП...штета што ништа нису подкусуривали бар да нам замажу очи већ су само издавали продавали...а ви такви сте-ћутали...

Nema veze, zato je Vučić tu da nadoknadi sve propuste. Sad tek kapiram zašto se oni sastaju u Briselu, a ne dogovaraju telefonom, skupi su pozivi za inostranstvo.
 
A gde si ti tada grmeo, glasom vapijućeg u pustinji?

кукао сам бар по овом форуму...овде се већина сетила да су че геваре тек у *Вучићевој диктатури* док у *Тадићевој демократији* нису смели да писну...знали добро да код жутих час посла има да те нема ако не певаш њихове песмице...
 
кукао сам бар по овом форуму...овде се већина сетила да су че геваре тек у *Вучићевој диктатури* док у *Тадићевој демократији* нису смели да писну...знали добро да код жутих час посла има да те нема ако не певаш њихове песмице...

U Tadićevom režimu ja sam protestovao na ulicama kad god sam mogao, a ti danas sediš na forumu i braniš šiptarskog slugu. Skloni molim te taj potpis, ni pokajanje te neće spasiti od toliko ogavnog licemerja.
 
Нови булевар у српској престоници добија име по савременим Косовским јунацима :D

Новоизграђени београдски булевар носиће име по херојима са Кошара

13:53 11.08.2017.
1 коментар
Штампај

СПАЈА НОВОБЕОГРАДСКУ УЛИЦУ ТОШИН БУНАР СА МОСТОМ НА АДИ ЦИГАНЛИЈИ

Хероји са Кошара

На изјашњавању грађана тај предлог добио 1.305 гласова. Међу предлозима за име новог булевара су се нашла имена Василија Острошког, за који је гласало 156 грађана, 42 су гласала за давање булевару имена Ненада Богдановића, 18 по Бранку Пешићу, 13 по патријарху Павлу…

ГРАДОНАЧЕЛНИК Београда Синиша Мали изјавио је данас да ће новоизграђени булевар који спаја Тошин бунар и Мост на Ади добити назив по херојима са Кошара, с обзиром на то да је тај предлог добио највећи број гласова грађана.

„Драго ми је што ће се нови булевар звати по херојима са Кошара, јер тако чувамо сећање на ове велике јунаке и још једном показујемо да смо поносни на своју херојску прошлост и да не заборављамо оне који су нас задужили“, рекао је Мали, а пренео Беоинфо.

Како је навео, то је добар пример како Град Београд и грађани треба да сарађују и заједнички доносе одлуке које се тичу свих.

Градоначелник је додао да сада грађани одлучују где ће бити премештен Стари савски мост.

Да булевар који спаја Тошин бунар и Мост на Ади понесе име хероја са Кошара, гласало је 1.305 грађана.

Међу предлозима за име новог булевара су се нашла имена Василија Острошког, за који је гласало 156 грађана, 42 гласало је за Ненада Богдановића, за Бранка Пешића било је 18 гласова, патријарха Павла 13, Милунке Савић 11, а за улицу под именом Милеве Марић Анштајн девет гласова.

Како се наводи, Град Београд је поред апликације „Беоком сервис“ покренуо и апликацију „Београђани“ преко које грађани могу да се укључе у уређивање града, за шта добијају и поене, а ако их довољно сакупе добиће карте за различите догађаје и манифестације.

Бета

jh4mEsE.jpg
 

Prilozi

  • Новоизграђени београдски булевар носиће име по херо.doc
    28,5 KB · Pregleda: 6

Back
Top