Vulin u subotu sa Šojguom

NIKADA KAO SADA,NISAM OSETIO TAKAV PONOS,TAKVO NACIONALNO ISPUNJENJE,KADA ZNAM KO NAM JE MINISTAR ODBRANE.GOSPODIN VULIN JE UPRAVO
RODJEN,BAS ZA OVAKVU FUNKCIJU.NJEGOV CELICNI POGLED OCIJU.NJEGOVA PRKOSNO ISTURENA BRADA,KAO DA GOVORI;MI SMO JAKI.MI SMO SNAZNI.
KO GOD POMISLI NA DELIC NASE TERITORIJE,OSETICE NA SEBI,GVOZDENU PESNICU,NASE ARMIJE!KADA SAM PROCITAO VEST,DA CE SE SASTATI SA RUSKIM
MINISTROM ODBRANE DRUGOM SOJGOM,OSETI SAM OPET,TAJ NACIONALNI PONOS,STO IMAMO TAKVOG COVEKA,NA TAKO VAZNOM ZA DRZAVU,MESTU.
NIKADA,OD 1944 GODINE,KADA SU HRABRI PARTIZANI,SLOMILI HITLERU KICMU NA BALKANU,MI NISMO IMALI COVEKA NA MESTU MINISTRA ODBRANE,KAO
STO JE TO,GOSPODIN VULIN.SLAVA MU,STO JE PRIHVATIO OVO TAKO VAZNO MESTO,U VLADI REPUBLIKE SRBIJE.
 
Шта ли ће јунак Шојгу да мисли о нама кад чује да нам министар војни лажним лекарским уверењима и преко везе избегавао војни рок.
 
Vulin je najveci trol u vladi, a konkurencija je zestoka.. Pritom je izuzetno glup sto je za Vucica neprocenjivo.. Odakle je ta smradina rodom ?

bosna... čini mi se Romanija ili tako negde

p.s.

nije romanija, nego Zmijanje:

- Postoje dve grane roda Vulin i obe vode poreklo od dva brata Puljka i Golišana. Jedan deo plemena je otišao u kraj oko Krupe, a drugi, kojem i ja pripadam, ostao je na na Zmijanju, odakle potičemo. Svi Vulini slave Miholjdan, 12. oktobar, i to je kriterijum koji određuje poreklo - rekao je on i objasnio kako glasi porodična legenda porodice Vulin.
http://www.alo.rs/i-hrvati-imaju-svog-vulina/13323
 
Poslednja izmena:
Sada,kada smo obavesteni,od kog kraja je Ministar Vulin,sada nam je tek jasno,zasto je On,tako genijalan politicar.Mi svi,treba da smo ponosni,sto je deo nase velike
zemlje,koji se zove Zmijanje,iznedrio tako velikog coveka.Hvala Predsedniku Republike,G.A.Vucicu,sto je umeo tako precizno da odredi pravog coveka,na tako odgovornu
funkciju,kao sto je Ministar odbrane Srbije.Hvala i Majci Gospodina Vulina,sto je na svojoj sisi,odgajila coveka,dostojnog svakog postovanja.Bilo bi zaista lepo,i korisno,
za dobrobit cele nase Republike,da imamo puno ljudi,koje bi krasile,sve one pozitivne karakterne crte,koje poseduje Gospodin Ministar Vulin.!
 

Back
Top