PRVI KUPCI U IKEI Stotine ljudi od osam ujutro čekalo otvaranje

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.505
Шта је ово, да те бог сачува...

BFoktkqTURBXy9lMDAzMzY4Nzg4MWMwNTQ2MjVlMTFjMDVmMWI1YzE3NC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA




D_rktkqTURBXy9jNTQ3MzQwZDU0MmQyZjA2YmE1YzUxYzJlMTVhNTE2Yy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


- - - - - - - - - -

Jedan od njih, Živadin Timotijević (61) iz Beograda, kaže da je stigao pre osam sati, sa unukom- Malo mi teško pada vrućina, ali ovo vredi videti. Zanima me da vidim šta sve ima, a možda bude i neki popust - rekao nam je Timotijević.

Хахаха.




http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...ljudi-od-osam-ujutro-cekalo-otvaranje/k8yn07p
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zaista covek mora da bude SNS botina ili budala da ceka nekoliko sati u redu po najvecoj vrucini da kupi komad neke iverice koju ce posle sam kuci da montira i sklapa

Намештај је ок, од чега треба да буде - од челика можда.

Прошло је време доживотних регала и ужасних фотељчина.
 
Изгледа да је састанак градског одбора странке малог алека данас у Бубањ Потоку.

Јер који нормалан ум може на +40 да се цима до забаченог места којег је неко грешком прогласио делом Београда да би разгледао шта је све то што не може да купи јер нема џиџе.
 
Изгледа да је састанак градског одбора странке малог алека данас у Бубањ Потоку.

Јер који нормалан ум може на +40 да се цима до забаченог места којег је неко грешком прогласио делом Београда да би разгледао шта је све то што не може да купи јер нема џиџе.

Isti um koji pravi dve jugoslavije i trči u nato.
 
Изгледа да је састанак градског одбора странке малог алека данас у Бубањ Потоку.

Јер који нормалан ум може на +40 да се цима до забаченог места којег је неко грешком прогласио делом Београда да би разгледао шта је све то што не може да купи јер нема џиџе.

Водио и мало дете са собом да дрежди целу ноћ пред вратима као глува кучка.

"Да види дете шта је лепота, јер ко зна, можда ће се једног дана сећати овога као ја синдикалних полутки осамдесет и неке?" мисли деда предострожно, поучен горчином живота.
 
Водио и мало дете са собом да дрежди целу ноћ пред вратима као глува кучка.

"Да види дете шта је лепота, јер ко зна, можда ће се једног дана сећати овога као ја синдикалних полутки осамдесет и неке?" мисли деда предострожно, поучен горчином живота.


То ти је та филозофија трпљења. А оне који неће да логорују у пичковцу поред ауто-пута проглашавају размаженима.
 
Изгледа да је састанак градског одбора странке малог алека данас у Бубањ Потоку.

Јер који нормалан ум може на +40 да се цима до забаченог места којег је неко грешком прогласио делом Београда да би разгледао шта је све то што не може да купи јер нема џиџе.

јасно ко дан.

сви Икеини производи могу се видети на интернету. одеш да купиш, шта има да разгледаш.
 

Back
Top