Vučić: Najniža stopa nezaposlenosti u poslednjih 25 godina, o KiM do kraja godine

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.328
Vučić: Najniža stopa nezaposlenosti u poslednjih 25 godina, o KiM do kraja godine

Tanjug | 10. 08. 2017 - 08:42h . Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je jutros da je, na osnovu nezvaničnih podataka koje je dobio, u ovom kvartalu zabeležena najniža stopa nezaposlenosti u poslednjih 25 godina, ali nije mogao da precizira koliko.

"Mislim da imamo u ovom kvartalu najnižu stopu nezaposlenosti poslednjih 25 godina. Ako je tako onda ću u Predsedništvu popiti onih tri centilitra, da nazdravim za budućnost Srbije", rekao je Vučić za RTS.

On je naveo da je to najniža stopa nezaposlenosti od 1990. godine na ovamo i da je Srbija to uspela dovođenjem investitora.

Predsednik kaže da je sve preko 10 odsto velika nezaposlenost, ali da je to evropski prosek.

"Uskoro sledi povećanja plata i penzija. Za to smo se izborili trudom, radom, ozbiljnošću. Trud i rad se isplate", zaključio je Vučić.

O KiM do kraja godine

Govoreži o rešenju pitanja Kosova i Metohije Vučić je danas izjavio da će do kraja godine izneti svoje mišenje o tome.

"Pre kraja godine", kazao je Vučić za Radio-televiziju Srbije upitan kada će izneti svoje mišljenje o pitanju Kosova i Metohije.

Vučić je rekao ida je za uređenje budućnosti Srbije važno barem pokrenuti unutrašnji dijalog oko Kosova i Metohije.

"Ne mogu da govorim o nečemu što je konačno, mogu da govorim o nečemu što je važno za budućnost Srbije. Znam Albance, znam Srbe, ali ako ne bismo pokušali da uredimo budućnost, onda ne bi trebalo da se bavim ovim poslom", kazao je predsednik Srbije.

On je ocenio da je važno da svi počnu da razmišljaju na drugačiji način, a ne da se želi Srbija koja tavori.

"Ako je jedna strana zadovoljna, a druga nezadovoljna, onda nema kompromisa", kazao je Vučić.

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...dnjih-25-godina-o-kim-do-kraja-godine/vgk3fb2

Овај кренуо у агресивне лажи.
 


Овај кренуо у агресивне лажи.

Да.. лажи у које само он верује, док они који њему верују су од бога ускраћени да самостално размишљају.

Ми смо економија у којој се "смањује незапосленост", али се то смањење не виду у расту друштвеног бруто производа.
 
Kletva kralja Stefana Uroša III Dečanskog nа budućeg srpskog vladara, god. 1330. (Dečanska hrisovulja)

Potrudite se ne samo da se ne razori ili ne oduzme što od moga priloga i dara ovome hramu, nego štaviše da nadopunite ono što nedostaje...

Koga Bog izabere da kraljuje posle mene
, ... njemu nalažem ... osvetu. Ako se ko drzne da razori nešto od onoga što je zapisano u ovoj hrisovulji, od onoga što je u domu ili od spoljašnjega, takav da bude proklet i ... neka bude pridružen Judi izdajniku i Kainu bratoubici i da se na njega ne smiluje Gospod, kao ni na Sodom i Gomor i da na sudu bude zajedno s onima koji su se odrekli slave Božje...


Dakle, bogoljubiva čeda, da ovo čuvši shvatimo milosrđe Božje prema nama. Potrudite se ne samo da se ne razori ili ne oduzme što od moga priloga i dara ovome hramu, nego štaviše da nadopunite ono što nedostaje, jer svi koji živimo na zemlji, kada pomremo, grobu ćemo predati svoja tela.Да тѣм убо слишавше, богољубиваја чеда, разумѣјим јеже на нас милосрдије Божије. Потьштите се сије моје приношеније и дарованије храму сему, не тькмо што разорити или отнети нь паче и недостатьчнаја исплните, имам бо вьси живуштеји на земљи, смрт вькусивше гробу прѣдати телеса наша:
Koga Bog izabere da kraljuje posle mene u bogodarovanoj našoj otadžbini, njemu nalažem svaku pomoć i osvetu. Ako se ko drzne da razori nešto od onoga što je zapisano u ovoj hrisovulji, od onoga što je u domu ili od spoljašnjega, takav da bude proklet i zasužnjen u ovom veku i u budućem od Gospoda Boga svedržitelja i od prečiste njegove matere i od svih svetih koji su od pamtiveka bili ugodni Bogu, neka bude pridružen Judi izdajniku i Kainu bratoubici i da se na njega ne smiluje Gospod, kao ni na Sodom i Gomor i da na sudu bude zajedno s onima koji su se odrekli slave Božje i koji su rekli: „Uzmi ga, uzmi, raspni, krv njegova na nas i na čeda naša".Да јегоже Бог изволит краљевствовати по мнѣ вь богодарованѣм отьчьствѣ нашем, на того вьзлагају вьсаку помошт и освету. Да аште кто дрзнет разорити от записаних вь хрисовуљи сем, вьнутьрњих дому или от вьнѣшњих, такови да будет проклет и завезан вь си вѣк и вь будушти от господа Бога вьседржитеља и от прѣчистије јего матере и от вьсѣх светих от вѣка Богу угодивших, да јест причьтен Јудѣ прѣдатељу и Каину братоубијцу и да не смилит се Господеви, јако и Содом и Гомор и да станет на судишти сь отрекшими се слави Божије, и рекшими: „Вьзми, вьзми, распни, крв јего на нас и на чедѣх наших".
I od bogodarovane nam krune neka bude proklet i zasužnjen, amin!И от богодарованаго нам вѣнца да будет проклет и завезан, амин!
STEFAN UROŠ TREĆI
po mislosti Božjoj kralj svih srpskih i pomorskih zemalja

Стѣфан Урош III по милости Божијеј краљ вьсѣх српских и поморских земьљ.
 
Vucic-1.jpg
 
Vučić: Najniža stopa nezaposlenosti u poslednjih 25 godina, o KiM do kraja godine

Tanjug | 10. 08. 2017 - 08:42h . Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je jutros da je, na osnovu nezvaničnih podataka koje je dobio, u ovom kvartalu zabeležena najniža stopa nezaposlenosti u poslednjih 25 godina, ali nije mogao da precizira koliko.

"Mislim da imamo u ovom kvartalu najnižu stopu nezaposlenosti poslednjih 25 godina. Ako je tako onda ću u Predsedništvu popiti onih tri centilitra, da nazdravim za budućnost Srbije", rekao je Vučić za RTS.

On je naveo da je to najniža stopa nezaposlenosti od 1990. godine na ovamo i da je Srbija to uspela dovođenjem investitora.

Predsednik kaže da je sve preko 10 odsto velika nezaposlenost, ali da je to evropski prosek.

"Uskoro sledi povećanja plata i penzija. Za to smo se izborili trudom, radom, ozbiljnošću. Trud i rad se isplate", zaključio je Vučić.

O KiM do kraja godine

Govoreži o rešenju pitanja Kosova i Metohije Vučić je danas izjavio da će do kraja godine izneti svoje mišenje o tome.

"Pre kraja godine", kazao je Vučić za Radio-televiziju Srbije upitan kada će izneti svoje mišljenje o pitanju Kosova i Metohije.

Vučić je rekao ida je za uređenje budućnosti Srbije važno barem pokrenuti unutrašnji dijalog oko Kosova i Metohije.

"Ne mogu da govorim o nečemu što je konačno, mogu da govorim o nečemu što je važno za budućnost Srbije. Znam Albance, znam Srbe, ali ako ne bismo pokušali da uredimo budućnost, onda ne bi trebalo da se bavim ovim poslom", kazao je predsednik Srbije.

On je ocenio da je važno da svi počnu da razmišljaju na drugačiji način, a ne da se želi Srbija koja tavori.

"Ako je jedna strana zadovoljna, a druga nezadovoljna, onda nema kompromisa", kazao je Vučić.

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...dnjih-25-godina-o-kim-do-kraja-godine/vgk3fb2

Овај кренуо у агресивне лажи.

Djubre lazljivo
 
ova bi trebalo da je analogno ovoj:


Vučić: MIšljenje o rešenju za Kosovo izneću do kraja godine
------------------------


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će pre kraja godine izneti svoje mišljenje o rešenju pitanja Kosova i Metohije.

"Pre kraja godine", kazao je Vučić za RTS upitan kada će izneti svoje mišljenje o pitanju Kosova i Metohije.

Vučić je rekao da je za uređenje budućnosti Srbije važno barem pokrenuti unutrašnji dijalog oko Kosova i Metohije.

"Ne mogu da govorim o nečemu što je konačno, mogu da govorim o nečemu što je važno za budućnost Srbije. Znam Albance, znam Srbe,
ali ako ne bismo pokušali da uredimo budućnost, onda ne bi trebalo da se bavim ovim poslom", kazao je predsednik Srbije.

On je ocenio da je važno da svi počnu da razmišljaju na drugačiji način, a ne da se želi Srbija koja tavori.

"Ako je jedna strana zadovoljna, a druga nezadovoljna, onda nema kompromisa", kazao je Vučić.


http://rs.n1info.com/a289888/Vesti/Vesti/Vucic-o-Kosovu.html

#####

jaoo legenda je života mi :lol:
 

Back
Top