SEF POLITICKE DELEGACIJE ( DACICEV SIN) OBAVIO POLITICKI ZADATAK

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Dačić: Luka dobro govorio, uskoro ću u penziju

03-luka-dobio-(1)%20Z.KNEZEVIC_620x0.jpg

MOJ Luka dobro je govorio, a ja ću uskoro u penziju.

Ovako je lider socijalista Ivica Dačić, za "Novosti", prokomentarisao prvi partijski i politički zadatak koji je njegov naslednik imao juče u Paraliji, gde je predvodio delegaciju SPS koja je u ovom mestu obišla Kancelariju koalicionog partnera Jedinstvene Srbije.

Luka Dačić je pre mesec dana postao punoletan i zvanično se priključio jatu socijalista, a njegova jučerašnja politička "promocija", prilikom koje je dao izjavu i o savezu sa JS, izazvala je veliku pažnju javnosti:

- JS i SPS su kao jedna partija, jer mi smo bratska koalicija. Došao sam sa aktivistima SPS da pomognemo JS i Draganu Markoviću Palmi da prime što više naših građana. Ovde u Paraliji se zaista svi osećamo kao kod svoje kuće i čini mi se da ima više Srba nego Grka - rekao je Luka, koji je 5. jula napunio 18 godina, i tada je i dobio člansku kartu SPS.

Marković, koji je Luku predstavio kao šefa delegacije SPS, poručio je da je Kancelarija JS u Paraliji jedina takva "ispostava" neke političke partije iz Srbije van granica naše zemlje:

- Kancelarija radi već treću godinu sa samo jednim ciljem, a to je da pomogne svakom građaninu Srbije, bez obzira na stranačku, nacionalnu ili versku pripadnost.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-Dacic-Luka-dobro-govorio-uskoro-cu-u-penziju



Prvo radno mesto, pomocnik ministra.;)
 
Dačić: Luka dobro govorio, uskoro ću u penziju

03-luka-dobio-(1)%20Z.KNEZEVIC_620x0.jpg

MOJ Luka dobro je govorio, a ja ću uskoro u penziju.

Шта је ово? Све нека задригла и нагојена стока се надува и умишља да је нека врста српске елите.

Благо овом народу, ако се нада да их овакве наказе и паразити воде у неку бољу будућност.

Ово је директно ругање народу у лице, тако дрско и покварено... а народ гледа, ћути и чека...
 
Da li je Koštunicu bar malo blam što je Dačića i SPS vratio u politiku?

Da li je Tadića sramota što je napravio sistem koji je jedva dočekao prevaranta koji će da reši kriminal?

Za Dačića ne mora ništa da se pita. Taj nema ni ideologiju, ni politički program.
Ali ima ogromnu sposobnost muljanja, spletkarenja i pravljenja kombinacija ako treba i sa Pablom Eskobarom.

Današnji SPS je slika i prilika severnokorejskog shvatanja vlasti i nasleđivanja stranke kao da je srednjovekovni feud.

- - - - - - - - - -

Sprema se nova generacija da jeba*va dobri narod.

Što bi rekao Puriša Đorđević, kad neko pomene narod ja se uhvatim za ...
 

Back
Top