Noviteti
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Noviteti

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Podrazumevano Noviteti

Svako malo, pa naletim na reklamu nekog novog proizvoda ili inovacije, kao i nove metode kad su u pitanju nega lica, tela i kose.
    Nije da odmah trčim da kupim i isprobam, sem toga većina je otprilike prosipanje iz šupljeg u prazno, ali eto, nekad me zaintrigira i volim da znam, a dobrodošla su i iskustva ukoliko je neko već koristio bilo proizvod, bilo tretman.
    Dakle - Noviteti.
    If only I could convert all my mouse scrolling into a usable form of energy..

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Podrazumevano Re: Noviteti

Pažnju mi je privukao naslov u novinama - Taj magični bjuti blender.

Sunđen za nanošenje tečnog putera, prajmer aili korektora i kažu da je rezultat savršen.
    "Kada jednom isprobate ovaj mali moćni sunđer, nikada ga se više nećete odreći".

Evo kako izgleda:

Ako ga neko već koristi, nek kaže vredi li...?

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Bambus kozmetika

Malo smešno zvuči. Dakle, novi antiejdž proizvodi od bambusa dođoše i kod nas. Kažu da podmlađuje lice i telo, a koristi se:
    - Sok
    Izvor minerala, amino-kiselina i lipida koji jačaju kožu i kosu, ubrzava regeneraciju ćelija, zateže kožu i pegla neravnine;
    - Vlakna
    Čest je sastojak proizvoda za eksfolijaciju, tj. uklanjanje površinskog sloja odumrlih ćelija, tj. piling. Ne iritira kožu.
    - Prah
    Zovu ga i bambus svila, jer je kao, fin i bogat nutrijentima, pa ga koriste za pravljanje pudera i bronzera. Popunjava najsitnije bore, ujednačuje ten da koža izgleda kao porcelan.

A proizvodi su:

Tony Moly Panda's Dream, serum za oči (1.460,- din)

Erborian Bamboo Waterlock gel (5.825,- din)

Velnea piling (225,- din)

Collistar Nero Sublime, maska za lice (5.490,- din)

Alverde šampon za volumen (299,- din)

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Nije vezano za modu, al' svejedno mi je novitet...
    Roze čokolada!

Pod nazivom "Ruby"... Nije nastala dodavanjem večštačke boje, već je napravljena od vrste kakaoa koja ima roze pigment.
    Jel ima negde kod nas?

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Ljuti sjajevi za usta!
    Kaže - "ljuti sjajevi , od kojih koža usana zaista malo otekne".

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Magični (vibrirajući) grudnjak

Milan Milić iz Lazarevca izumeo je vibrirajući grudnjak zbog devojke Jelene, jer je želela da ima veće grudi, a da ne ide pod nož.
    On kaže:
    - U suštini, ovaj grudnjak funkcioniše kao masažer, samo mnogo brže. On povećava prokrvljenost i poboljšava cirkulaciju, ne utiče na žlezde dojki i nosi se po pet minuta tri puta dnevno, sedam dana. Za tih sedam dana, obim grudi može se povećati od 3,5 do 4 centimetra. Testiran je na 14 žena i kod svake od njih postignut je navedeni rezultat. Uskoro će biti u prodaji, a cena će biti oko 300 dolara.

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Proširih ovu temu ne samo na novitete što se kozmetike tiče, nego uopšte, sve što mi je novo, zanimljivo i neobično...

-----------------------------

Ako je verovati utiscima s Milanske nedelje mode, ljudska vrsta više nije u modi. Prvo je "Guči" predstavio svoje kiborge, a onda je kreativni dvojac Dolče i Gabana pistu ustupio dronovima, koji su umesto manekenki nosili torbe iz njihove nove kolekcije.

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

U radnje poznatih brendova odavno su stigle cipele za novu prolećnu sezonu. Ipak, jedne posebno upadaju u oči, a reč je o heklanim štiklama brenda "Zara". Jarke boje, heklani rad i visoka potpetica....

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Ehmm...

Neuništive čarape

Na radost mnogih žena, kompanija "Sheerly Genius" dizajnirala je hulahop čarape koje mogu da izdrže bar 50 nošenja. Prilikom kupovine dobijate garanciju od 30 dana, a iz kompanije tvrde da su čarape napravljene od posebnih vlakana i da su veoma izdržljive.

Malo sam skeptična po ovom pitanju. Ne znaju oni mene...

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Ne znam da li ste čuli za Kaping (cupping) terapiju, tj. terapiju vrućim čašama? I ja skoro saznadoh, a to je tehnika koja kombinuje masažne pokrete i negativni pritisak koji nastaje uz pomoć posebnih čašica. One se postavljaju na deo tela na kom je potreban tretman, stvara se vakuum koji uvlači tkivo kože unutar tih čašica i stvara se usisni efekat koji pospešuje cirkulaciju i rad limfnog sistema, pomaže da se napeti mišići opuste, za detoksikaciju...

Ta antička tehnika, stara preko 5000 godina, našla je primenu i u terapiji lica. Poboljšava se cirkulacija, opuštaju mišići, smanjuje podbulost, omekšavaju fine linije i bore i stimuliše se proizvodnja kolagena. Tako kažu.
    Čašice za ovaj tretman mogu da se kupe preko interneta.

Moderator Shag (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4462

Ee, kad sam već ovde na Novitetima, opet ću odstupiti od teme... I ovo mi je novo:

Prvi put čujem da postoji broj telefona (jedini) Službe hitne pomoći za životinje u Beogradu. Broj je 062 80 90 333. Pružaju veterinarsku pomoć napuštenim životinjama, kao i vlasničkim kojima je neophodna hitna intervencija.

Slične teme

1. NOVITETI !
    Autor Espanol u forumu Automobilizam
    Odgovora: 587
    Poslednja poruka: 31.12.2006., 02:42
  2. Noviteti
    Autor borisbg u forumu Automobilizam
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.04.2006., 00:41
  3. .:: Megamixers ::.Besplatan download mp3 mixeva+ noviteti
    Autor sasa_Megamixers u forumu Internet
    Odgovora: 0