NASTRANI USTAŠA Tompson uhvaćen kako cepa ovčicu!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: NASTRANI USTAŠA Tompson uhvaćen kako cepa ovčicu!

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2360

Podrazumevano NASTRANI USTAŠA Tompson uhvaćen kako cepa ovčicu!

NASTRANI USTAŠA
    Tompson uhvaćen kako cepa ovčicu!

Tompson postao ustaša zbog ovaca!
    Poznat kao veliki ljubitelj životinja Marko Perković Tompson, Foto: TANJUG

Naime, kako za „Alo!” otkriva jedan od nekadašnjih žitelja Dalmacije, koji trenutno živi na severu Bačke jer je zbog „pogrešne nacionalnosti” tokom devedesetih bio proteran iz Hrvatske, Marko Perković Tompson se pre pevačke karijere proslavio bizarnim incidentom u mladosti, kada je između ostalog čuvao ovce i krave, pa je u jednom trenutku uhvaćen kako seksualno opšti s životinjom.
    Bavio se i konobarisanjem
    Nakon pomenutog incidenta, kada je sa ovcom uhvaćen spuštenih pantalona, mladi Perković je ubrzo promenio sferu interesovanja, pa je tako počeo da se bavi i konobarskim poslom, pa je postao i ugostitelj, a ubrzo se proslavio i pevanjem ustaških pesama. Njegov poslednji nastup u Slunju otpočeo je pesmom „Bojna Čavoglave” uz uzvik „Za dom spremni”, zbog čega je, recimo, prošle godine u Kninu prekršajno kažnjen.

Kako navodi Stevan B. (prezime poznato redakciji), malog Tompsona tada je u akciji na poljani uhvatio jedan od komšija iz susednog srpskog sela.
    - Pukla je bruka ne samo u njegovom selu Čavoglave nego i u celom kraju od Siverića do Vrlike i Sinja... O tome se pričalo danima širom Dalmacije... Za*ebavali su ga mulci u Drnišu dok je prolazio cestom, dobacujući mu „beeee”... Ako se dobro sećam, to je bilo krajem sedamdesetih godina, neposredno pre nego što je Tito umro. Svi su pričali o tome, moram da priznam da mi je bilo žao dečkića, jer ko bi mogao da zna u šta će odrasti. Mada, ako je opštio sa ovcom, onda i ne čudi kako može da peva o svim tim gadostima. Opet, verovatno i Srbe toliko mrzi jer je ga je na delu upravo zatekao komšija Srbin iz sela Baljci, koji je posle i proširio priču - navodi Stevan za „Alo!” .
    Prema rečima psihijatra Jovana Marića, koji se specijalizovao i za ovakve slučajeve, očigledno je da je Tompson zbog bruke iz detinjstva dao sve od sebe kako bi postao poznat u pokušaju da tu scenu izbriše iz svoje prošlosti.
    - Kao prvo, takvi pacijenti se teško leče, jer se oni i ne javljaju na terapiju. Najčešće se javlja kod seoske dece koja si nesigurna i usamljena, a često i obrukana pred drugima, sa određenim kompleksima, pa otuda i stvaralaštvo može da bude kompenzacija mladalačkih frustracija sa idejom „postaću ja neko važan i značajan i nećete više da me ponižavate” - kaže Marić za „Alo!” i dodaje:
    - Takve osobe su često nesigurne u komunikaciji s devojkama i onda seksualno opšte sa dostupnim životinjama, sa kojima se ne mogu obrukati.
    Beeeeee...., Foto: Profimedia
    Na pitanje da li je tokom karijere imao i pacijente koji su seksualno opštili sa kravama, uvaženi psihijatar kaže:
    - Imao sam tog pacijenta koji je to radio sa kravom tako što bi se popeo na stoličicu. Kako mi je tada rekao, krava je uživala jer čim bi joj se približio, odmah bi se ulibila. Kada sam ga upitao šta mu to znači da se krava ulibi, naveo je da bi „životinja okrenula glavu prema njemu i onda bi video u očima da joj je lepo”. Interesantno, jedini razlog zašto je došao kod mene jeste kako bi me pitao da li iz takvog odnosa može da se rodi monstrum. Priznao mi je da mu je najlepše da to radi sa kozom, ali i da su one retke, pa bi morao i do pet kilometara da prelazi kako bi našao neku - završava Marić.

ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    550

Podrazumevano Re: NASTRANI USTAŠA Tompson uhvaćen kako cepa ovčicu!

Od malena traume.

Malome Thompsonu su djeca diljem Plitvičkih jezera, gdje je odrastao, poslat tamo kod svoje tete Ankice Thompson-Dobri kako bi se sakrio od očiju državne bezbednosti Staneta Dolanca, zadavala pregšt muka svojim dječijim šalama na račun njegova krhka stasa i gotovo djevojačkih loknica nalik onima u kakvoga mladoga habsburškoga plemenitaša, Karla Drugoga Španjolskoga, na primjer. Tu je mladi Marko naučio svoju prvu lekciju na putu razvitka toga krasnoga obrambenog duha koji je tako lijepo kasnije dobio izražaj u njegovoj domoljubnoj poeziji i uspješnicama: glasno je nazvao nazočne suškolce “bandom”. Nikada mu se više nisu obratili posprdno, isključivo ga od tada tukući kaišima od “Zastavinih” vozila po bubrezima svaki put kada su ga videli, što je očekivano dodatno doprinijelo njegovoj mržnji prema svemu što simbolizuje Jugoslaviju, Tamnicu naroda. U svojoj biografiji “Jebi me ujna” (Domovinska naklada, Ogulin, 1999.) Thompson navodi da je to također tajna njegova osobita thriller-a u glasu.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

Jeste ja sam ga vido i kokosku da je cepo
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    467

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Jeste ja sam ga vido i kokosku da je cepo
    Kokoške su najbolje
    Krilima lade jaja

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1415

овце су слатке животиње. није лепо да се помињу у ружном контексту.
    Искони бе Слово

Slične teme

1. Vladimir Putin uhvaćen u krađi u Italiji!!!
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.09.2008., 17:19
  2. Albanski premijer uhvaćen kako preti smrću opoziciji
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 21:19
  3. Vladeta cepa stranku?
    Autor zeksiv u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 31.05.2008., 14:02
  4. KOSOVO CEPA EVROPU