Ultimativno opredeljenje?

U koju bi ste se opciju najpre ubrojili?

  • Ruska, anti EU, pravoslavna, izolacionisticka, samozadovoljna, cirilicna, homofobna.

  • Pro-zapadna, sekularna, liberalna, globalisticka, latinicna, gey friendly.

  • Ljudi bez stava, ne zele da razmisljaju o bilo cemu, izolovani iz bilo kog razloga.

  • Glasam ovde jer sam nesto cetvrto i obrazlozicu u temi.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Sabrao sam statisticki da se forumasi dele na tri fele i prosirio opredeljenja uproseceno, prosirio ih i na religiju, stavove prema zivotu i slicno. Zelim da izdefinisem koji se to ljudi samnom na forumu slazu u osnovnim stavkama.

Posto smo mi u verovatnoj manjini ocenjujem da u ovim online billboard bitkama treba da se organizujemo i stupamo ujedinjeni. Ovaj rad je izuzetno bitan jer mnogi ljudi citaju ove redove.

Dakle jeste da je forum razcepan kao sirijske frakcije ali zelim da prosejem sve ove velike umove i da izvojim one koji su sposobni da razmisljaju svojom glavom.

Frakcije su

1. Ruska, anti EU, pravoslavna, izolacionisticka, samozadovoljna, cirilicna, homofobna.
2. Pro-zapadna, sekularna, liberalna, globalisticka, latinicna, gey friendly.
3. Ljudi bez stava, ne zele da razmisljaju o bilo cemu, izolovani iz bilo kog razloga.
4. Glasam ovde jer sam nesto cetvrto i obrazlozicu u temi.

Eto sad ce anketa da vidim ko se samnom svrstava u drugu grupu.

Siguran sam da ce dobar deo forumasa reci kako ne spada ni u jednu grupu, oni neka glasaju za 4 pa neka u temi obrazloze.
 
1. Исус Христос је Син Божији и он је наше Спасење.

2. Укидање пореза, доприноса и свих врста намета и гашење скоро свих државних институција осим војске, полиције и судства.

3. Моје оружје је моје власништво

4. Гејеви су дивни људи, осим ако ниси хомосексуални борци за људска права које финансира држава (Комунисти)

5. Без Краља не Ваља.

6. Јосип Броз је смеће
 
Poslednja izmena:
У политичком смислу, независност, у економском смислу, оно што је државни интерес, у верском смислу поновно крштење целе земље, питања о ћирилици/латиници, хомофобима/хомофилима у тако постављеним стварима била би сувишна.

Него, Дроид, ниси добро проценио размишљања форумаша, већина ти гласала за 4. опцију. :p
 
kakva pristrasnost u stvaranju ankete: Ruska, anti EU, pravoslavna, izolacionisticka, samozadovoljna, cirilicna, homofobna.

ajde napravi bolju anketu koja ce biti politicki nepristrasna.

zapad stvara konflikt i ratove pa samim tim i ljudi koji nisu religiozni i ne koriste cirilicu mogu biti na strani rusije.
niti je biti na strani drugoj od evrope izolacionizam. evropa nije ceo svet pa ako nisi politicki uz evropu, onda si izolacionista.
anketa je van realnosti.
 
Eto sad ce anketa da vidim ko se samnom svrstava u drugu grupu.

Siguran sam da ce dobar deo forumasa reci kako ne spada ni u jednu grupu, oni neka glasaju za 4 pa neka u temi obrazloze.

:roll:
Sistem 1. opcija koju ja ne volim pa cu da je ocrnim i stavim da je to izolacija i 2. opcija koju cu da predstavim kao najbolju :roll:
Uvek cu biti protiv jajara poput tebe..

- - - - - - - - - -

kakva pristrasnost u stvaranju ankete: Ruska, anti EU, pravoslavna, izolacionisticka, samozadovoljna, cirilicna, homofobna.

ajde napravi bolju anketu koja ce biti politicki nepristrasna.

zapad stvara konflikt i ratove pa samim tim i ljudi koji nisu religiozni i ne koriste cirilicu mogu biti na strani rusije.
niti je biti na strani drugoj od evrope izolacionizam. evropa nije ceo svet pa ako nisi politicki uz evropu, onda si izolacionista.
anketa je van realnosti.

jeftini trikovi pro zapadnih jajara ...
 
Ja sam pod 1) u sustini ali ne zemlja kao izolacionisticka, samozadovoljna i homofobna (u smislu da se kao u komunizmu ide u zatvor ako si homoseksualac, ali ne bih dozvolila ni parade i promocije).

I razdvojiti kulturu od agresivne propagande.
 

Back
Top