Prva vojna vežba NATO na teritoriji Srbije

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.077
Prva zajednička vojna vežba sa zemljama članicama NATO koja će biti održana na teritoriji Srbije planirana je za oktobar iduće godine i mogla bi predstavljati politički iskorak u saradnji sa Severnoatlanskom alijansom. Iako se Srbija do danas u velikoj meri uskladila sa NATO standardima, uz insistiranje vojne neutralnosti, vojna saradnja sa Rusijom i dalje se u javnosti mnogo više potencira.

dabktkqTURBXy9hZWIwMGNhYmQ5NTgzYzQzNTg2N2I4NDM5NmJmOTAyMC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Nastavak teksta na donjem linku...

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/pr...ije-da-li-je-to-dobro-ili-lose-za-nas/1qry4y4

Dokle cemo da trpimo rezim Vucica,
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prva vezba je bila 2005. godine, doduse nije bila manevarska, vec se simulirala situacija sta bi bilo ako bi neki americki politicar doziveo saobracajnu nesrecu na jugu Srbije. Po njihovim procedurama po njega bi morali da dodju helikopteri, jedan medicinski i dva apaca. Oni bi u rekordnom roku morali da dobiju dozvolu nase vojske i da prodju, dok osnovnu medicinsku pomoc povredjenima pruza nasa hitna pomoc.
 
znaci Vrhovni komandant Vojske Srbije organizovao NATO vezbe na teritoriji Srbije

kad ce otvaranje baza

u ime mirijevca 27e, Mracka, vilaret, dragana i ostalih neopravdano odsutnih simpatizera pozdravimo ovaj potez Gospodara Vucica

predsednik najbolje zna

konacno neko ko zna da vodi Srbiju

pravi potez za bolju Srbiju

kriv je DOS i DS

ziveo Aleksandar Vucic
 
Prva zajednička vojna vežba sa zemljama članicama NATO koja će biti održana na teritoriji Srbije planirana je za oktobar iduće godine i mogla bi predstavljati politički iskorak u saradnji sa Severnoatlanskom alijansom. Iako se Srbija do danas u velikoj meri uskladila sa NATO standardima, uz insistiranje vojne neutralnosti, vojna saradnja sa Rusijom i dalje se u javnosti mnogo više potencira.

dabktkqTURBXy9hZWIwMGNhYmQ5NTgzYzQzNTg2N2I4NDM5NmJmOTAyMC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Nastavak teksta na donjem linku...

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/pr...ije-da-li-je-to-dobro-ili-lose-za-nas/1qry4y4

Добро дошли соколови! :maramica:

881943_blagoje-grahovac-komentar-dana_ls-s.jpg


:heart:
 
Prva zajednička vojna vežba sa zemljama članicama NATO koja će biti održana na teritoriji Srbije planirana je za oktobar iduće godine i mogla bi predstavljati politički iskorak u saradnji sa Severnoatlanskom alijansom. Iako se Srbija do danas u velikoj meri uskladila sa NATO standardima, uz insistiranje vojne neutralnosti, vojna saradnja sa Rusijom i dalje se u javnosti mnogo više potencira.

dabktkqTURBXy9hZWIwMGNhYmQ5NTgzYzQzNTg2N2I4NDM5NmJmOTAyMC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Nastavak teksta na donjem linku...

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/pr...ije-da-li-je-to-dobro-ili-lose-za-nas/1qry4y4

Dokle cemo da trpimo rezim Vucica,

Jel ce na vezbi zajedno da bombarduju Beograd.
 
Pametni vozdon je potpisao da imamo sve obaveze NATO drzave (bez placanja doduse) a nijednu korist i ne moraju da nas brane...

Pa placanje je i najbitnije. Lako je tebi da izvlacis iz konteksta sta hoces. Umesto da sedi za kompom i gubi vreme kao ti, neko danonocno radi i bdije nad Srbijom!

- - - - - - - - - -


Tako se smejao i kad su mu Rumuni skoro lupili bananu. :D
 
Добро ајде, кад би ти изашао изБосне да није крив Београд?

Kroz Bosnu prosao 3-4x, u Bg isto tako u prolazu koji put mozda vise i mogu ti reci da tu nema sta puno da se pohvali. Ljudi bahati, omladina poludivlja kao gaji neku getto kulturu, zadnju deceniju+ turbo folk seljadija .... najiskrenije jadno.

Izadji i ti iz Bg pa se malo okreni i pogledaj gde su drugi a gde ste vi.
 
Poslednja izmena:
Kroz Bosnu prosao 3-4x, u Bg isto tako u prolazu koji put mozda vise i mogu ti reci da tu nema sta puno da se pohvali. Ljudi bahati, omladina poludivlja kao gaji neku getto kulturu, zadnju deceniju+ turbo folk seljadija .... najiskrenije jadno.

Izadji i ti iz Bg pa se malo okreni i pogledaj gde su drugi a gde ste vi.

Ja, ba. Nijesam ti ja jaro u begišu ali ne znam zašto vam je kriv Beograd za sve. Jel ona stara u pitanju " Zagreb radi, Beograd se gradi"?
 
Ja, ba. Nijesam ti ja jaro u begišu ali ne znam zašto vam je kriv Beograd za sve. Jel ona stara u pitanju " Zagreb radi, Beograd se gradi"?

Nije stara ali je realna, ako hoces da se pitas onda moras i da odgovaras. Zna se odakle se vlada, gde se prave odluke i gde se slivaju novci, tako da necemo pozivati Gostivar na odgovornost. Bg se pokazao nesposobnim da upravlja i Srbima (rezultate vidimo), a kamoli sa ostalom balkanskom rajom. Danas mu ostalo da se promovise samo k'o dobro a jeftino mesto za najest, napit i povalit .... previse jadno za 21 vek, ti me ispravi ako sam gde pogresio.
 

Back
Top