SNS: DECA SAMA RAZVILA ZASTAVU JER CENE RAD VUČIĆA

Poruka
23.163
Lider Srpske napredne stranke u Gadžinom Hanu Goran Stoiljković kaže da su pionirke ženskog fudbalskog kluba Mašinac "spontano i samovoljno" uzela stranačka obeležja da bi se slikala za Fejsbuk.

Podsetimo, na fotografiji koja je, prema rečima trenera Perice Krstića, uslikana na planini Seličevici, devojčice su držale zastavu Srpske napredne stranke.


Stoiljković, koji je takođe na fotografiji, kaže da su sa devojčicama iz niškog kluba koje drže zastavu, uslikani i pojedini roditelji. On tvrdi da su zastave na izletište doneli aktivisti SNS, a da su ih deca iz Mašinca uzela samoinicijativno jer, kako su mu kazali, "cene rad predsednika Aleksandra Vučića", pišu Južne vesti.

On ističe da nije bilo namere da se deca iskoriste za političku propagandu.

"Na fotografijama su stranačke zastave koje je neko od aktivista članova izbacio gore na planinu, ali stranka nije uradila ništa da nametne zastave, već su deca sama uzela. Ja sam im rekao nemojte zastave, ali su oni rekli da hoće da se slikaju sa njima, da poštuju predsednika Aleksandra Vučića i da hoće da imaju to za svoj Fejsbuk nalog", tvrdi Stojiljković, a prenose Južne vesti.

pionirke.JPG


http://rs.n1info.com/a289255/Vesti/Vesti/SNS-o-zastavi-koju-su-razvile-pionirke-Masinca.html

- - - - - - - - - -

29_1000x0.jpg
 
Bože ružne dece...
a ne ono je ZaMaGljEnO

ZAMAGLJENA DECA su NOVOTARIJA NEOLIBERALNIH PEDOFILA

Tako u tupavoj Gloriji na jednosj strani objave ZaMaGljEnU decu
a tamo gde legenda sportskog novinarstva Milojko Pantić drži unuka e tu su zaboravili da stave maglu

Otkud potreba u NEOLIBERALIZMU za decom kd znamo šta rade po svojim ritualnim bankarskim sektama?
 
Pamtite ljudi ovakve stvari kada sledećeg puta budete tražili opravdanje da ne izađete na izbore, ili kada budete tražili opozicionu stranku kod koje će sve da vam odgovara...

Ovde niko ne postoji da nam ista u vezi njega odgovara a ne sve,ja necu da moj glas odluci da se takav olos skine s vlasti,hocu da znam da ne zivim u prodanom drustvu gde iko glasa za takvog izroda
 
Kao i vecina srba imas pamcenje zlatne ribice...
To glasanje po svaku cenu za bilo koga je i dovelo SNS na vlast :kafa:

O ne. Ja imam izuzetno dobro pamćenje. Baš zbog te karakteristike mi nije palo na pamet da glasam za Nikolića ili SNS na izborima 2012. godine, iako sam prethodni režim mrzeo do koske. Nije dugo trebalo da se pokaže kako sam bio u pravu. A sada, pet godina otkako je SNS zaseo na vlast, jasno mi je da je to najveća kataklizma koja je mogla da se dogodi u Srbiji, veća i od komunista, Miloševića i "žutih" zajedno. Zato što su svi oni imali svoje "parcijalnosti" (u smislu loših stvari koje su radili), ali je Vučić sve te parcijalnosti objedinio i sada udara kao cunami, svuda. Da skratim, moje je mišljenje da ne postoji i neće postojati ništa gore od Vučića, a takođe i da bih opušteno glasao za Hašima Tačija naspram Vučića, jer sam ubeđen da bi Šiptar napravio bolji dil nego ova dijabola.

- - - - - - - - - -

Ovde niko ne postoji da nam ista u vezi njega odgovara a ne sve,ja necu da moj glas odluci da se takav olos skine s vlasti,hocu da znam da ne zivim u prodanom drustvu gde iko glasa za takvog izroda

Ja se iskreno nadam kako si svestan da je to nerealno...
 
Lider Srpske napredne stranke u Gadžinom Hanu Goran Stoiljković kaže da su pionirke ženskog fudbalskog kluba Mašinac "spontano i samovoljno" uzela stranačka obeležja da bi se slikala za Fejsbuk.

Podsetimo, na fotografiji koja je, prema rečima trenera Perice Krstića, uslikana na planini Seličevici, devojčice su držale zastavu Srpske napredne stranke.


Stoiljković, koji je takođe na fotografiji, kaže da su sa devojčicama iz niškog kluba koje drže zastavu, uslikani i pojedini roditelji. On tvrdi da su zastave na izletište doneli aktivisti SNS, a da su ih deca iz Mašinca uzela samoinicijativno jer, kako su mu kazali, "cene rad predsednika Aleksandra Vučića", pišu Južne vesti.

On ističe da nije bilo namere da se deca iskoriste za političku propagandu.

"Na fotografijama su stranačke zastave koje je neko od aktivista članova izbacio gore na planinu, ali stranka nije uradila ništa da nametne zastave, već su deca sama uzela. Ja sam im rekao nemojte zastave, ali su oni rekli da hoće da se slikaju sa njima, da poštuju predsednika Aleksandra Vučića i da hoće da imaju to za svoj Fejsbuk nalog", tvrdi Stojiljković, a prenose Južne vesti.

pionirke.JPG


http://rs.n1info.com/a289255/Vesti/Vesti/SNS-o-zastavi-koju-su-razvile-pionirke-Masinca.html

- - - - - - - - - -

29_1000x0.jpg

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ovde niko ne postoji da nam ista u vezi njega odgovara a ne sve,ja necu da moj glas odluci da se takav olos skine s vlasti,hocu da znam da ne zivim u prodanom drustvu gde iko glasa za takvog izroda

bilo bi lepo Džordž da je ološ samo u strankama... nažalost to ide do nepismene babe na pijaci koja ljulja kantar
 

Back
Top