DOTERAO DS ISPOD CENZUSA Šule preti rušenjem vlasti na ulici!

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://www.alo.rs/sule-preti-rusenjem-vlasti-na-ulici/117853

Lider demokrata Dragan Šutanovac najavljuje paklenu jesen i preti da će u septembru na ulicama menjati vlast. Kako “Alo!” saznaje iza ovih njegovih najava krije se borba za spas poljuljanog rejtinga Demokratske stranke koji je prema poslednjim merenjima ispod cenzusa.

- Šutanovac je shvatio da samo radikalniji nastup u medijima može da spasi DS od propasti. Rejting stranke je u sve većem padu, a najveći problem je što se sve veći broj simpatizera demokrata okreće Saši Jankoviću i njegovom pokretu - navodi naš dobro obavešteni izvor i dodaje da je počela borba za glasače unutar opozicije.

- Previranja u opoziciji traju jako dugo. A trenutno najveći konkurent DS-u je ni manje ni više nego Saša Janković koga je ta stranka podržala na izborima za predsednika Srbije. Dogovor DS-a i Jankovića najveću štetu je naneo upravo demokratama pa se sada Šutanovac latio radikalnije demagogije u želji da povrati odbegle glasače - navodi naš izvor.

Inače, lider demokrata je juče na društvenim mrežama najavio vrelu političku jesen i dodao da će se sa vlašću obračunavati na ulici.

- Od septembra ćemo se videti na ulici da čujemo sta narod misli i ponudimo rešenja za odlazak najgore vlasti u modernoj istoriji Srbije - napisao je on na društvenoj mreži Fejsbuk.



Zutanovac :lol:
 
http://www.alo.rs/sule-preti-rusenjem-vlasti-na-ulici/117853

Lider demokrata Dragan Šutanovac najavljuje paklenu jesen i preti da će u septembru na ulicama menjati vlast. Kako “Alo!” saznaje iza ovih njegovih najava krije se borba za spas poljuljanog rejtinga Demokratske stranke koji je prema poslednjim merenjima ispod cenzusa.

- Šutanovac je shvatio da samo radikalniji nastup u medijima može da spasi DS od propasti. Rejting stranke je u sve većem padu, a najveći problem je što se sve veći broj simpatizera demokrata okreće Saši Jankoviću i njegovom pokretu - navodi naš dobro obavešteni izvor i dodaje da je počela borba za glasače unutar opozicije.

- Previranja u opoziciji traju jako dugo. A trenutno najveći konkurent DS-u je ni manje ni više nego Saša Janković koga je ta stranka podržala na izborima za predsednika Srbije. Dogovor DS-a i Jankovića najveću štetu je naneo upravo demokratama pa se sada Šutanovac latio radikalnije demagogije u želji da povrati odbegle glasače - navodi naš izvor.

Inače, lider demokrata je juče na društvenim mrežama najavio vrelu političku jesen i dodao da će se sa vlašću obračunavati na ulici.

- Od septembra ćemo se videti na ulici da čujemo sta narod misli i ponudimo rešenja za odlazak najgore vlasti u modernoj istoriji Srbije - napisao je on na društvenoj mreži Fejsbuk.



Zutanovac :lol:

навикла багра на улици да преузима власт,знају да на изборима немају шансе...демократски...
 
ovi nisu nikakvi, ali su bolji od ds-a.*

to misli narod

очито ти себе сматраш *народом*..по истом рецепту могу ли и ја себе?у том случају овај народ мисли да је ова власт добра а свакако ДААЛЛЕЕЕКККООО боља него што су то били жути олоши....а резултати свих избора кажу да добар део народа то мисли...
 
очито ти себе сматраш *народом*..по истом рецепту могу ли и ја себе?у том случају овај народ мисли да је ова власт добра а свакако ДААЛЛЕЕЕКККООО боља него што су то били жути олоши....а резултати свих избора кажу да добар део народа то мисли...

Као неко из народа морам да приметим да су жути , а пре тога црвено црни тајкуни остали недирнути и да се пљачка и развлачење одвијају несмањеном брзином. Него народ зна да су жути олош, за ове су се надали да ће бити бољи и сад нема више за кога да се гласа јербо нем опорбе.
 
Као неко из народа морам да приметим да су жути , а пре тога црвено црни тајкуни остали недирнути и да се пљачка и развлачење одвијају несмањеном брзином. Него народ зна да су жути олош, за ове су се надали да ће бити бољи и сад нема више за кога да се гласа јербо нем опорбе.

па пријатељу,док су жуити мењали законе да легализују своју пљачку сви су ћутали...а сад је ова власт крива што не може да их оптужи јер су добар део својих пљачки урадили *у складу за законом* којису сами писали!?узгред,јел Вучић диктатор кад не утиче на судство или треба да уместо њих тужи и суди да би постао демократа?никако ми није јасно...нико не иде пред тужилаштво да тражи билокоју изјаву око било чега већ сви-*Вучић је крив*....мене заиста занима зашто Тужилаштво ћути око тога ко је дао Родићу *безповратни кредит* из државне банке и што никога за то нбе оптужује?већ годинама слушам како је навећипроблем државе три нелегалне страћаре у савамали а не што су ониу радили овакве пљачке државне имовине....
 
Poslednja izmena:
па пријатељу,док су жуити мењали законе да легализују своју пљачку сви су ћутали...а сад је ова власт крива што не моће да их оптужи?узгред,јел Вучић диктатор кад не утиче на судство или треба да уместо њих тужи и суди да би постао демократа?никако ми није јасно...нико не иде пред тужилаштво да тражи билокоју изјаву око било чега већ сви-*Вучић је крив*....

Што не пониште законе, врате старе и суде им по њима?
 
Mene zanima i zašto je Mišković na slobodi. Osuđen je na 5 godina zatvora, a svako koga osude na 5 godina i više ostaje u pritvoru do sprovođenja na izdržavanja kazne. Međutim, Mišković je na slobodi.
Mislim, pošto se trubi da je Srbija pravna država u kojoj je zakon isti za sve.

- - - - - - - - - -

очито ти себе сматраш *народом*..по истом рецепту могу ли и ја себе?у том случају овај народ мисли да је ова власт добра а свакако ДААЛЛЕЕЕКККООО боља него што су то били жути олоши....а резултати свих избора кажу да добар део народа то мисли...

Zašto je onda u SNS pripušten najgori talog iz DS, naime Vesić i Mali?
 
Mene zanima i zašto je Mišković na slobodi. Osuđen je na 5 godina zatvora, a svako koga osude na 5 godina i više ostaje u pritvoru do sprovođenja na izdržavanja kazne. Međutim, Mišković je na slobodi.
Mislim, pošto se trubi da je Srbija pravna država u kojoj je zakon isti za sve.

- - - - - - - - - -



Zašto je onda u SNS pripušten najgori talog iz DS, naime Vesić i Mali?

Мишковић је на слободи зато што се већ 2 месецва срамотно чека на одлуку апелационог суда о том случају...а да пробаш њима да упутиш питање?или је Вучић крив и кад је судство независноод власти (а можда не од кеша и других интереса...-)
 
Мишковић је на слободи зато што се већ 2 месецва срамотно чека на одлуку апелационог суда о том случају...а да пробаш њима да упутиш питање?или је Вучић крив и кад је судство независноод власти (а можда не од кеша и других интереса...-)

Mišković je osuđen 20.6. 2016. Čeka se malo više od godinu dana. Moj advokat mi kaže da je sudska praksa da se lica koja su osuđena na 5 i više godina zatvora prebacuju u sudsku pritvornu jedinicu u Centralnom zatvoru do pravosnažnosti presude, tu čekaju rešenje eventualne žalbe, pa se onda upućuju na izdržavanje kazne ili osloboađaju. Dakle, šta god i kako god, oni koji su osuđeni na 5 i više godina zatvora ne izlaze na slobodu. Zašto Mišković nije odmah posle suđenja vraćen u pritvor?
A i policija je nezavisna, pa se godinu dana čeka izveštaj o tome šta se desilo u Savamali?
 
Poslednja izmena:
Мишковић је на слободи зато што се већ 2 месецва срамотно чека на одлуку апелационог суда о том случају...а да пробаш њима да упутиш питање?или је Вучић крив и кад је судство независноод власти (а можда не од кеша и других интереса...-)

Толико је "независно" да ништа не чини поводом гажења и бекства са места несреће.....аххх....да, ту је "независни" ТВ "Пинк", који ће и рекламе, од којих "преживљава" да редукује, ваљда, у
нечију корист, а ради сопствене штете....
 
ДС треба да се укине. свеједно су већим делом прешли у СНС.

СНС је повукао сав шљам из претходних гарнитура и лепо их удомио, почевши од ДС,СРС,Г-17,ЈУЛ-а......сада очекујем предлог Јулина да се Вучко прогласи за "доживотног маршала" , а
ЈорГОВАНКА да слику убаци на апоен од 10 динара, пошто са таквом највише баратају пензионери, чисто кад добију неколико таквих апоена, као повећање, да знају ко је "заслужан"...
 

Back
Top