Hleb nas nasusni - UBICA!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Hleb nas nasusni - UBICA!

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Hleb nas nasusni - UBICA!

TREBA ZABRANITI HLEB

1. Više od 98% robijaša su korisnici hleba.
    2. Čak polovina dece iz porodica u kojima se koristi hleb postižu rezultate ispod proseka u školi.
    3. U 18. veku, kad se sav hleb mesio u kućama, prosečni životni vek je bio ispod 50 godina, stopa smrtnosti dece je bila izuzetno visoka, puno žena je umiralo na porodjaju, harale su kuga i tuberkuloza.
    4. Više od 90% nasilnih zločina desi se manje od 24 časa nakon konzumiranja hleba.
    5. Hleb se pravi od supstance koja se zove »brašno«. Dokazano je da kilogram brašna može da ubije miša, a prosečan gradjanin mesečno pojede mnogo više od toga!
    6. Primitivna plemenska društva koja ne koriste hleb imaju manje obolelih od raka, Alchajmerove i Parkinsonove bolesti i osteoporoze.
    7. Dokazano je da jedenje hleba stvara zavisnost. Osobe kojima je uskraćen hleb i data samo voda preklinjale su za hleb nakon samo dva dana.
    8. Hleb je često samo uvod u konzumiranje hrane i vodi korisnika to težih supstanci, kao što su puter, džem, i čak meso.
    9. Dokazano je da hleb upija vodu. Pošto se ljudsko telo sastoji od preko 90% vode jasno je da bi ga jedenje hleba moglo ošetetiti, jer bi on, jednom kad ga unesemo u organizam, upio svu vodu iz njega.
    10. Hleb se peče na temperaturi od preko 400 C. Ta toplota može da ubije odraslu osobu za manje od minuta!
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Veoma poznat Artinve (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Hleb nas nasusni - UBICA!

Zivim 200m od najzagadjenijeg vodenog toka u evropi...vazduh koji disem nije zdrav...zemlja nije zdrava...zabranite i mene...ili zabranite vazduh i zemlju...ili mi nemojte nista zabranjivati...samo me obavestite

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Hleb nas nasusni - UBICA!

Strašno!

Slične teme

1. HLEB NAŠ...
    Autor Espanol u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 628
    Poslednja poruka: 15.11.2016., 08:40
  2. Tzv. Hilandarski hleb
    Autor josephin u forumu Svaštara
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 22.02.2011., 19:23
  3. A na hleb....?
    Autor zorab u forumu Kulinarstvo