UŽAS U BANJALUCI: Otac branio ćerku od pasa, pa umro jer su mu pregrizli venu

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.059
UŽAS U BANJALUCI: Otac branio ćerku od pasa, pa umro jer su mu pregrizli venu

U banjalučkom naselju Pobrđe sinoć je umro meštanin nakon što ga je izgrizao pas.

Kako saznaju lokalni mediji, pas ga je ugrizao za venu kada je branio ćerku od životinje. Devojku su osim oca, branili i majka i brat.

Iz banjalučke policije potvrđeno je da su dva psa u subotu oko 22 sata napala petoro ljudi.

http://www.kurir.rs/region/bosna-i-...erku-od-pasa-pa-umro-jer-su-mu-pregrizli-venu


Није опасно, да су га заклали па и да каже човек, овако, све је у реду, поготово ако је обавештена комунална полиција.
 
Pa u medijima stoji da je umro od infarkta, valjda se uplasio, a stoji da ce
ove pse i da pelcuju, pa ko prekrisi propise bice "odstranjen" al prvo mora
da bude pelcovan.



Čoveka je pas ugrizao za grudi i vrat. Izgubio je dosta krvi i preminuo od infarkta u šok sobi Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.



U istragu će biti uključeno i Okružno javno tužilaštvo Banjaluka, a nezvanično, psi koji inače nisu bili pelcovani, biće odstreljeni.


- - - - - - - - - -

Nego jel tebe pelcovali protiv ove mrznje prema psima?

- - - - - - - - - -

odstreljeni? jel ovo srpski?
 
Замисли до ког нивоа дебилизма смо доведени, човек мртав, а главно питање да ли су пси пелцовани. Да су луталице, главно питање би било да ли су стерилисани.

После кажеш мрзим псе, какви мрзим, да их нема требало би их измислити, да се покаже колико је разум овде устукнуо и сатеран у мишју рупу.
 
Замисли до ког нивоа дебилизма смо доведени, човек мртав, а главно питање да ли су пси пелцовани. Да су луталице, главно питање би било да ли су стерилисани.

После кажеш мрзим псе, какви мрзим, да их нема требало би их измислити, да се покаже колико је разум овде устукнуо и сатеран у мишју рупу.
Pa bre ko dana i koristi tu rec "pelc". Pelc je kao krzno, nekada s8u se deca pelcovala, , bilo je i pelcera ( biljke koje zelis da zapatis), danas je to sve
i komicno i apsurdno.
 
Pa bre ko dana i koristi tu rec "pelc". Pelc je kao krzno, nekada s8u se deca pelcovala, , bilo je i pelcera ( biljke koje zelis da zapatis), danas je to sve
i komicno i apsurdno.

Па то си ти пренела однекуд, ја сам ставио извор, вероватно још нису сигурни шта се десило, још нису узели изјаве од паса.
 
Замисли до ког нивоа дебилизма смо доведени, човек мртав, а главно питање да ли су пси пелцовани. Да су луталице, главно питање би било да ли су стерилисани.

После кажеш мрзим псе, какви мрзим, да их нема требало би их измислити, да се покаже колико је разум овде устукнуо и сатеран у мишју рупу.

Meni žao ono kad je iz tih vših krajeva jedan alatničar upucao medveda od 300 kila po svooj izjavi
a zapravo bila medvedica od jedva 100, držala liniju bila zaljubljena po prvi put pa zato izašla iz šume

a mala bila poznata policajcima i oni nerdili da jpj e fali dlaka sa glave
medjutim ova nije poslušao tvrdio da e išla ka njegovoj alatnici ,uzela bi mu sav alat, ubedjen je u to

- - - - - - - - - -

još me ona ljubiteljka američkih para banovala, valjda i ona iz tih krajev odkle mečka
ili joj tata nakro tu alatnicz

Imate vi problema sa živim svetom vidim ja
 
Meni žao ono kad je iz tih vših krajeva jedan alatničar upucao medveda od 300 kila po svooj izjavi
a zapravo bila medvedica od jedva 100, držala liniju bila zaljubljena po prvi put pa zato izašla iz šume

a mala bila poznata policajcima i oni nerdili da jpj e fali dlaka sa glave
medjutim ova nije poslušao tvrdio da e išla ka njegovoj alatnici ,uzela bi mu sav alat, ubedjen je u to

- - - - - - - - - -

još me ona ljubiteljka američkih para banovala, valjda i ona iz tih krajev odkle mečka
ili joj tata nakro tu alatnicz

Imate vi problema sa živim svetom vidim ja

Шта нам наприча за ово кратко време. Имаш ти проблема са самим собом, а лека нема, цео живот мораш да се дружиш са собом.

- - - - - - - - - -

brate mili... pa koliki je taj pas?

Шта знам ја, то Рајка зна све о њима.
 
Па то си ти пренела однекуд, ја сам ставио извор, вероватно још нису сигурни шта се десило, још нису узели изјаве од паса.
Pa u tom tvom tekstu stoji da je covek preminuo od infarkta.



Čoveka je pas ugrizao za grudi i vrat. Izgubio je dosta krvi i preminuo od infarkta u šok sobi Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

A ovo pelcovanje druga je prica, a ti savrseno dobro razumes zasto ja naglasavam pelcovanje.
 
Pa u tom tvom tekstu stoji da je covek premibuo od infarkta.



Čoveka je pas ugrizao za grudi i vrat. Izgubio je dosta krvi i preminuo od infarkta u šok sobi Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

A ovo pelcovanje druga je prica, a ti savrseno dobro razumes zasto ja naglasavam pelcovanje.

Појма немам што је овде пелцовање битно, али ако ти кажеш ајде...
 
Ma meni je super to pelcovanje, vec decenijama se to zove vakcina.
Odlican izraz ( starostavan), ziv cocvek ne zna tacno sta je to.

Исте су године сви били рођени
исто су им текли школски дани
на исте свечаности заједно су вођени
од истих болести сви пелцовани
 
Poslednja izmena:
Pa u tom tvom tekstu stoji da je covek preminuo od infarkta.



Čoveka je pas ugrizao za grudi i vrat. Izgubio je dosta krvi i preminuo od infarkta u šok sobi Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

A ovo pelcovanje druga je prica, a ti savrseno dobro razumes zasto ja naglasavam pelcovanje.

Koleginice, ti bi da takvi čitaju ceo članak, umesto samo naslova? Optimistično, veoma optimistično. I još jednom potvrda da je novinarstvo kao profesija u Srbiji umrlo. U naslovu piše jedno (valjda da privuče ove manje sposobne kao muve na go...) a u tekstu drugo.
Što se teme tiče, vlasnike najoštrije kazniti, pse uspavati. Nije bilo u dvorištu (ako je verovati ovoim stručnim novinarima) već su psi preskočili ogradu.
 
Koleginice, ti bi da takvi čitaju ceo članak, umesto samo naslova? Optimistično, veoma optimistično. I još jednom potvrda da je novinarstvo kao profesija u Srbiji umrlo. U naslovu piše jedno (valjda da privuče ove manje sposobne kao muve na go...) a u tekstu drugo.
Što se teme tiče, vlasnike najoštrije kazniti, pse uspavati. Nije bilo u dvorištu (ako je verovati ovoim stručnim novinarima) već su psi preskočili ogradu.
Svakog psa koji napadne coveka treba uspavati, svejedno da li ga je covek, dete zena, komshinica koju je taj pas oduvek voleo, nekako
provocirala pa joj je naneo neke povrede. Zakon je svuda isti, pas se uspavljuje i tu nema i ne sme da bude " trte.mrte".
I tu smo svi ( i mi vlasnici pasa, ai mrzitelji pasa) sagalsni. E sad , dal je pelcovan pas okrutniji od nepelcovanog to niko ne zna.
 
Svakog psa koji napadne coveka treba uspavati, svejedno da li ga je covek, dete zena, komshinica koju je taj pas oduvek voleo, nekako
provocirala pa joj je naneo neke povrede. Zakon je svuda isti, pas se uspavljuje i tu nema i ne sme da bude " trte.mrte".
I tu smo svi ( i mi vlasnici pasa, ai mrzitelji pasa) sagalsni. E sad , dal je pelcovan pas okrutniji od nepelcovanog to niko ne zna.

Овоме што је настрадао ће то баш бити велика утеха.
 
Evo ga ovaj sa još jednom temom o kerovima, verovatno puni gađe kad vidi pudlicu. Tu je standardno i elektrika, keva čija deca imaju da rade bilo šta po njenim rečima dok priznaje da sama ne voli da radi... to se valjda i vidi po forumskoj statistici.
Ma jok, oni samo mrze pse, nikako ih se ne boje, uzivaju kada neki Kurir pise o nekom coveku ( ne daj Boze detetu)
kome je pas naneo neke povrede od kojih nije preminuo jer u tesktu stoji da je covek umro od infarkta.
Meni to nikada nece biti i jasno ni razumllivo, Kako neko moze da mrzi pse, a nikad nije ni sreo ni imao psa, svoja znanja i saznaja
archi iz nekakvh Kurira i Informera. Ali samo onaj deo koji pise o zlim psima.
 
Замисли до ког нивоа дебилизма смо доведени, човек мртав, а главно питање да ли су пси пелцовани. Да су луталице, главно питање би било да ли су стерилисани.

После кажеш мрзим псе, какви мрзим, да их нема требало би их измислити, да се покаже колико је разум овде устукнуо и сатеран у мишју рупу.
Psi su poput ljudi.
Nisu svi isti.
Jel' tako ?
Tako je !
 

Back
Top