SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA,

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.556
Muškarci u Srbiji više varaju svoje partnerke, ali poslednjih godina im se žene rapidno približivaju, navode psiholozi

Prema prošlogodišnjim istraživanjima svaka druga žena vara svog supruga, dok je čak 70 posto muškaraca neverno svojoj partnerki.
Razlog zbog kog su i dalje muškarci ti koji prednjače kada je varanje u pitanju objašnjava doktor Milić:
- Postoje zadrške kod žena kao što su neplanirana trudnoća, zatim polno prenosive bolesti kojima su žene sklonije zbog anatomije. Zatim je i trudnoća i samo podizanje deteta mnogo komplikovanije za žene. Nije isto kada imate tamo negde vanbračno dete, i kada je to dete uz vas. Zbog svega toga i dalje su muškarci ti koji prednjače u varanju, imaju 10 puta više testosterona od žena i u proseku na seks pomisle 7-8 puta dnevno, a žene samo jednom.

http://informer.rs/vesti/drustvo/146577/SEKS-STRANE-SRBIJI-POSTAJE-NORMALNA-STVAR-SVAKA-DRUGA-ZENA-PREVARILA-MUZA-neverno-cak-muskaraca
 
Informer+jos jedna istrazivanja+ doktor koga ne mogu na guglu da nadjem nigde..Al ajd i da su stvarno intervjuisali doktore sumnjam bas u te njihove analize...Msm po meni je realno bar duplo manje,tj smatram da je negde oko 1/3 ,1/4 prevarilo partnere al i to je pitanje koji su tipovi veze i u kom dobu..Jer ne nosi istu tezinu tralala veza,i sicno,onda veza kad si bas mlad ili one dugorocne veze kad se vec kreces ka necemu ozbiljnijem...
Jer ako cemo realno msm da ne znam osobu koja se nije zajebavala u periodu oko i posle puberteta i tome slicno al to je tad i normalno..I ti sad pitas u anketi dal je neko varao i ovaj ti kaze prevario sam ribu fazo fazon kad sam imao 19 itd...Onda nekome nije a nekome jeste prevara ono kad trebaju vec da raskinu a partner se spandja sa ddugim itd itd...Ja bi te ankete da radim ogranicila na period od 23+godina i na ozbiljnije veze a ne idi mi dodji mi varijante...Msm znam ribe koje su racunali u momke povatavanje na jedno vece tako da ko zna sta bi i ta rekla da ga sl dan vidi sa drugim...Msm u prevodu mnogi mnogo lupetaju a ankete ne moz da racunas normalno jer je jos i pitanje dostupnih godista za odradu tih anketa i sl...Imas ono pozivanje da dodju pa svi da rade na jednom mestu,imas od kuce do kuce,telefonski,na ulici itd...itd...
 
Moj neki subjektivni osecaj je da je ovo tacno, jer i sam upoznajem veliki broj devojaka koje imaju vezu + kombinaciju pa cesto i jos nesto tipa frendzona sa benefitom.Mnoge su takve da ljudi na prvi pogled nikada ne bi rekli da su sklone tome. Muskarci na drugoj strani uglavnom gledaju sex seme na brzinu da odrade dok kod zena je to malo kompleksnije, vise vole da manipulisu, da nekoga drze kao rezervu ako je fin i dobar, sa nekim su radi interesa a sa trecim radi i zadovoljstva(obicno su takvi skrivene kombinacije) tako da ima svega. One u nekom vide interes, u nekom ljubavnika, u trecem momka itd
 
Poslednja izmena:
Meni stalno pise jedna udata...

neka kertesova parnjakinja ili ? (:

- - - - - - - - - -

Logicna nuspojava feminizma. Danas je izostanak strasti u bracnom krevetu izvor celokupnog zivotnog nezadovoljstva i parametar neuspele veze. Polovna krpa ne razume, pa sedi na dve stolice ili trazi sledecu zakrpu.

ne lupetajte..ne znam kog ste pola, nik name muško, pol žensko..
ako ste kojim slučajem žensko, razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a opravdavate ove membrile..
 
neka kertesova parnjakinja ili ? (:

- - - - - - - - - -



ne lupetajte..ne znam kog ste pola, nik name muško, pol žensko..
ako ste kojim slučajem žensko, razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a opravdavate ove membrile..

Nije neka mladjana
 
neka kertesova parnjakinja ili ? (:

- - - - - - - - - -



ne lupetajte..ne znam kog ste pola, nik name muško, pol žensko..
ako ste kojim slučajem žensko, razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a opravdavate ove membrile..

Slavko ne vice Jagodinka, vec Jagodinko. Protiv sam svega navedenog, kao pripadnica neznijeg pola. Neke stvari su zle po svojoj prirodi i nameni, bez obzira na njihovo vremensko i prostorno izmestanje. Uostalom, istorija se prilicno ponavlja i to sablonski.
 
Имбецилни информер (намерно малим) пробија све границе глупости. На основу ког истраживања је донет овај закључак ? Неки квази доктор је изнео своју дебилну процену ? Еј, свака друга жена би онда била поломљена у том случају.
 

Back
Top