SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA,
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA,

Iskusan Renegade-Ns (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA,

Muškarci u Srbiji više varaju svoje partnerke, ali poslednjih godina im se žene rapidno približivaju, navode psiholozi

Prema prošlogodišnjim istraživanjima svaka druga žena vara svog supruga, dok je čak 70 posto muškaraca neverno svojoj partnerki.
    Razlog zbog kog su i dalje muškarci ti koji prednjače kada je varanje u pitanju objašnjava doktor Milić:
    - Postoje zadrške kod žena kao što su neplanirana trudnoća, zatim polno prenosive bolesti kojima su žene sklonije zbog anatomije. Zatim je i trudnoća i samo podizanje deteta mnogo komplikovanije za žene. Nije isto kada imate tamo negde vanbračno dete, i kada je to dete uz vas. Zbog svega toga i dalje su muškarci ti koji prednjače u varanju, imaju 10 puta više testosterona od žena i u proseku na seks pomisle 7-8 puta dnevno, a žene samo jednom.
    http://informer.rs/vesti/drustvo/146577/SEKS-STRANE-SRBIJI-POSTAJE-NORMALNA-STVAR-SVAKA-DRUGA-ZENA-PREVARILA-MUZA-neverno-cak-muskaraca
    Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA

Srbi su genetski nebeski pravoslavci pa zato

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano Re: SEKS "SA STRANE" U SRBIJI POSTAJE NORMALNA STVAR! SVAKA DRUGA ŽENA PREVARILA MUŽA

Opsti kupleraj i kako ce biti super kad svi muskarci budu masovno postajali jebivetri.
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.09.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Informer+jos jedna istrazivanja+ doktor koga ne mogu na guglu da nadjem nigde..Al ajd i da su stvarno intervjuisali doktore sumnjam bas u te njihove analize...Msm po meni je realno bar duplo manje,tj smatram da je negde oko 1/3 ,1/4 prevarilo partnere al i to je pitanje koji su tipovi veze i u kom dobu..Jer ne nosi istu tezinu tralala veza,i sicno,onda veza kad si bas mlad ili one dugorocne veze kad se vec kreces ka necemu ozbiljnijem...
    Jer ako cemo realno msm da ne znam osobu koja se nije zajebavala u periodu oko i posle puberteta i tome slicno al to je tad i normalno..I ti sad pitas u anketi dal je neko varao i ovaj ti kaze prevario sam ribu fazo fazon kad sam imao 19 itd...Onda nekome nije a nekome jeste prevara ono kad trebaju vec da raskinu a partner se spandja sa ddugim itd itd...Ja bi te ankete da radim ogranicila na period od 23+godina i na ozbiljnije veze a ne idi mi dodji mi varijante...Msm znam ribe koje su racunali u momke povatavanje na jedno vece tako da ko zna sta bi i ta rekla da ga sl dan vidi sa drugim...Msm u prevodu mnogi mnogo lupetaju a ankete ne moz da racunas normalno jer je jos i pitanje dostupnih godista za odradu tih anketa i sl...Imas ono pozivanje da dodju pa svi da rade na jednom mestu,imas od kuce do kuce,telefonski,na ulici itd...itd...

Iskusan Renegade-Ns (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Moj neki subjektivni osecaj je da je ovo tacno, jer i sam upoznajem veliki broj devojaka koje imaju vezu + kombinaciju pa cesto i jos nesto tipa frendzona sa benefitom.Mnoge su takve da ljudi na prvi pogled nikada ne bi rekli da su sklone tome. Muskarci na drugoj strani uglavnom gledaju sex seme na brzinu da odrade dok kod zena je to malo kompleksnije, vise vole da manipulisu, da nekoga drze kao rezervu ako je fin i dobar, sa nekim su radi interesa a sa trecim radi i zadovoljstva(obicno su takvi skrivene kombinacije) tako da ima svega. One u nekom vide interes, u nekom ljubavnika, u trecem momka itd
    Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.

Aktivan član jagodinko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Logicna nuspojava feminizma. Danas je izostanak strasti u bracnom krevetu izvor celokupnog zivotnog nezadovoljstva i parametar neuspele veze. Polovna krpa ne razume, pa sedi na dve stolice ili trazi sledecu zakrpu.

Aktivan član asketa (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Bravo za muškarce u Srbiji!
    Više od pola muškog stanovništva je iznad 55 i ispod 14 godina a
    ipak dogurasmo do 70 posto švalera.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.01.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svaku bi samo da moze, i svaka bi samo da se ne zna. U tome sigurno ne zaostajemo za svetom, a kurtona je dosta.

Najsladje su one "Fine-svetice", za koje bi covek pomislio...ma nema sanse...

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    493

Meni stalno pise jedna udata...
    "U stvarnom zivotu ko lebac, na forumu djubre" Motorcyclist

Iskusan petunija_love (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    364

to je extra..treba i veći procenat da bude ako se pravi paralela koliko su muževi procentualno prevarili svoje žene..
    i tako žive srećno venačni parovi..ne zna se ko se više hebe sa strane..pa dođu na forum da pišu o ljubavi..hahahah i srećnom braku (:
    Poslednji put ažurirao/la petunija_love : 05.08.2017. u 18:10
    u šampanjcu da se kupam, nova kola da ti slupam (:

Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    364

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    Meni stalno pise jedna udata...
    neka kertesova parnjakinja ili ? (:

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio jagodinko Pogledaj poruku
    Logicna nuspojava feminizma. Danas je izostanak strasti u bracnom krevetu izvor celokupnog zivotnog nezadovoljstva i parametar neuspele veze. Polovna krpa ne razume, pa sedi na dve stolice ili trazi sledecu zakrpu.
    ne lupetajte..ne znam kog ste pola, nik name muško, pol žensko..
    ako ste kojim slučajem žensko, razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a opravdavate ove membrile..

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    493

Citat Original postavio petunija_love Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

ako ste kojim slučajem žensko, razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a opravdavate ove membrile..
    Nije neka mladjana
    "U stvarnom zivotu ko lebac, na forumu djubre" Motorcyclist

Poznat
    Učlanjen
    19.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

udate su najgore
    kad nasrnu pa se jos uvrede kad ih pedaliras

Aktivan član jagodinko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

- - - - - - - - - -

Slavko ne vice Jagodinka, vec Jagodinko. Protiv sam svega navedenog, kao pripadnica neznijeg pola. Neke stvari su zle po svojoj prirodi i nameni, bez obzira na njihovo vremensko i prostorno izmestanje. Uostalom, istorija se prilicno ponavlja i to sablonski.

Učlanjen
    10.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Nemaju za potrošačku korpu a imaju za švalerisanje?

Zateži još Vučko...

Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    364

Citat Original postavio asketa Pogledaj poruku
    Nemaju za potrošačku korpu a imaju za švalerisanje?

Zateži još Vučko...

Poznat Docta (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

razmilite da li želite da se vratite u neke periode kada žene nemaju prava da se školuju, glasaju, razvedu, izvrše abortus..malo mi jadnije da ste žensko, a

praksa je međutim pokazala da je ubedljivo najzastupljenije dostignuće feminizma kurvanje

Elita
    Učlanjen
    18.08.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    644

Ma da..zene uopste ne mislimo na seks...
    ----
    Sudeci po tekstu, muskarci cesce varaju i kriv je naravno muski hormon...i njihovo varanje je oduvek normalno...
    Poslednji put ažurirao/la Ofidija : 05.08.2017. u 20:00
    Karma vulgaris

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    682

@tema:
    Mislim da je ovo zamenilo Informerove "ispovesti citateljke" gde su pozivali na prostituciju, sada su se bacili na svaleraciju kao jeftiniju varijantu.
    Na svakoj anketi treba da se objavi tacan broj ucesnika, njihova starost od - do godina i pol.
    Poslednji put ažurirao/la fortes : 05.08.2017. u 19:59 Razlog: citat obrisanog posta
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Poznat Docta (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Citat Original postavio Canoodler Pogledaj poruku
    Ma da..zene uopste ne mislimo na seks...
    ----
    Sudeci po tekstu, muskarci cesce varaju i kriv je naravno muski hormon...i njihovo varanje je oduvek normalno...

videli na šta se žene lože pa ko vele...

Aktivan član
    Učlanjen
    30.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jsjbt Pogledaj poruku
    udate su najgore
    kad nasrnu pa se jos uvrede kad ih pedaliras
    A sto je pedaliras ako si je vec namamio da nasrne na tebe? Nije mi jasno.

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    301

Имбецилни информер (намерно малим) пробија све границе глупости. На основу ког истраживања је донет овај закључак ? Неки квази доктор је изнео своју дебилну процену ? Еј, свака друга жена би онда била поломљена у том случају.

Elita
    Učlanjen
    18.08.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio Docta Pogledaj poruku
    videli na šta se žene lože pa ko vele...
    Bilo bi da se ne plase neplanirane trudnoce, polno prenosivih bolesti...
    Druga je stvar sto ne birate sta tucate...
    Karma vulgaris

Učlanjen
    10.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ako se qurva samo 50 posto Srpkinja a 70 posto Srba...pa sa kim se onda
    qurvaju Srbi ?

Sa Desankom Šakić ?

Iskusan
    Učlanjen
    05.01.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    117

ma peederi

Slične teme

1. Šta rade lopovske strane banke u Srbiji?
    Autor KOLEGA IVAN u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 11.01.2013., 17:16
  2. Strane Banke u Srbiji, i sigurnost novca u istim.
    Autor 123456789 u forumu Ekonomija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2012., 12:48
  3. Strane banke u Srbiji - PRED BANKROTOM
    Autor Тихи u forumu Hronika
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 07.02.2010., 19:46
  4. Strane banke u Srbiji - PRED BANKROTOM
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 02.02.2010., 18:08
  5. Kako da legalno vozite auto na strane table u Srbiji