Sanitarna inspekcija

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
209.564
Ovde je rec o inspekciji koja u ugostiteljskom objektu vec drugi put nalazi greske i klepa po usima,sad 500 000 din,nasli su nezasticene zrtve i udri,uzmu uzorak i posle par dana eto nalaza o nepravilnostima,niko se nikad nije otrovao niti je bilo prituzbi,sve sveze namirnice,svi radnici imaju sanitarne,ja tipujem da im cak nije potreban ni podmetnut lazni uzorak bakterija,niko im ne moze doakati u reketu,sta mislite?
 
Ovde je rec o inspekciji koja u ugostiteljskom objektu vec drugi put nalazi greske i klepa po usima,sad 500 000 din,nasli su nezasticene zrtve i udri,uzmu uzorak i posle par dana eto nalaza o nepravilnostima,niko se nikad nije otrovao niti je bilo prituzbi,sve sveze namirnice,svi radnici imaju sanitarne,ja tipujem da im cak nije potreban ni podmetnut lazni uzorak bakterija,niko im ne moze doakati u reketu,sta mislite?
I tog sanitarnog sačekati negde u mraku... :lol:
Šalim se, evo Saliva je lepo rekla - harač. Ne znam da li je moguće u toku same inspekcije zvati svedoke, uzeti iste uzorke i odneti ih u neku nezavisnu laboratoriju?
 
J.b.t vi stvarno mislite da to funkcioniše tako?
država ima svoje kontrole, inspekcije koje treba da zavedu red u državi.
Svakako ima ui nepotizma i korupcije i svega i svačega...Ali sam skoro siguran da ako u restoranu ispoštuješ sve predvidjene procedure, na pravilan način zaštitiš hranu, klijente, obaviš sve kako treba, kako onda da te kazne?
Vi mislite da oni uzmu uzorak, pa im laboratorija uradi nalaz kako njima odgovara?
Nemojte biit smešni.
Svakako postoje kafane i restorani koji se ne kontrolišu..........Ali lupetati o tome kako postoje restorani kojima podmeću nešto je nonsens.
Središ lepo restoran tako da ti nijedna inspekcija ne može ništa, SAM platiš kontrolnu llaboratoriju, zbog sebe(sigurno jeftinije od kazne) i šta onda?
Kako će te kazniti?
Ali ako jednom platiš kaznu, i posle toga opet dozvoliš da ti sanitarni nalaz ne bude uredan, onda si ti idiot, i treba da te ne kazne, nego zatvore.
 
pa eto reko si,zasto ih nisu zatvorili?zato sto im onda ne bi placali,kako mogu ostaviti u prometu nekog ko ne zadovoljava standarde,zasto sto su podobni za placanje,nisu nasli vezu da ih ne diraju,tako znam kafice u koje nonstop ulaze,kao sto u ostale u blizini nikad ne idu
 

Back
Top