Ko ce biti kandidat SNS za gradonacelnika Beograda?

zemunski kej

Elita
Poruka
20.256
Procitao sam da ce lokalni izbori u Beogradu biti u januaru 2018 . Izbori vazni za svaku stranku jer Beograd po izjavi menadzera grada Gorana Vesica prihoduje sa 40% svega sto napravi Srbija.Ako je GDP 46 milijardi evra ,dolara onda BGD ucestvuje sa 20 milijardi, Ako grad docepa opozicija SNS ce imati mnogo manje novca plus izgubice najbolja radna mesta u drzavi, Znaci morace SNS da izbaciu najboljeg moguceg kandidata,Posto Vucic ne moze da bude istovremeno i predsednik i gradonacelnik,KO JE MOGUCI KANDIDAT? Spomenuti Vesic se potajno nada sudeci po ulozenoj propagadnoj aktivnostI ,mada ne v erujem,Nada se i onaj KRLE 22,ALI MISLIM DA I ON NEMA SANSE.,
 
Nije valjda da će narod dozvoliti da se bilo koji izbori održe,
dok se sistem koji je legalizova krađu naroda i pljačku države ne obori!
Ako do smene vlasti dođe mimo izbora,
radi se o prevratu !
U pozadini je vojska ili masa.
Masa može da sruši, ali ne i da upravlja...
I eto nama novoga DOS-a.
A on nam se već jednom najebao majke !
 
Procitao sam da ce lokalni izbori u Beogradu biti u januaru 2018 . Izbori vazni za svaku stranku jer Beograd po izjavi menadzera grada Gorana Vesica prihoduje sa 40% svega sto napravi Srbija.Ako je GDP 46 milijardi evra ,dolara onda BGD ucestvuje sa 20 milijardi, Ako grad docepa opozicija SNS ce imati mnogo manje novca plus izgubice najbolja radna mesta u drzavi, Znaci morace SNS da izbaciu najboljeg moguceg kandidata,Posto Vucic ne moze da bude istovremeno i predsednik i gradonacelnik,KO JE MOGUCI KANDIDAT? Spomenuti Vesic se potajno nada sudeci po ulozenoj propagadnoj aktivnostI ,mada ne v erujem,Nada se i onaj KRLE 22,ALI MISLIM DA I ON NEMA SANSE.,

Samo sto nije 46 nego 37.75 ili malo vise ove godine (podatak iz 2016. a nema sanse da se poveca mnogo).
 
neko govedo. ili kravetina. isto je.

dzwktkqTURBXy8wNjRkNTU4ODkxMTJlNTBmNWNmN2YxY2Y4N2Q1YTc2OS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
 

Back
Top