glasovne mogutjnosti

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ljudi el menjate glas kad se obratjate pa recimo dragoj?...dakle imate devojq i sve...dal se njoj obratjate nekim tonom koji inache ne primenjujete?...kad vas recimo pozove na telefon?....vazhi i za zhene...

ok podrazumeva se da nekad menjate...ako tepate i slichno...al ovako inache...dal malko usitnite a?....
 
E odlicno pitanje.
Ima jednog ortaka koji kad ga riba zovne na fon, neverovatno menja glas i pocenje one fore mijice,dusice itd.Prvo sam se upisao od smeha kad sam to cuo, a posle je poceo jako da me nervira.
Ipak riba mu je avion pa da to trazi od mene verovatno bih popustio :roll:
Inace uopste ne menjam glas bilo sakim da pricam pa ni sa devojkom.Mrzim razgovore telefonom.
 
ok....izvinte vas par mushkijeh....al reko sam mozhe zhene....dokle vishe zhene.....svuda samo zhene.....gde god se chovek okrene samo zhene.....ne mozhe da se zhivi od zhena.....i njihovog ovoga.....i onoga.....i ovako tjemo.....i onako tjemo.....i shta tjemo....kako tjemo....i bla bla bla bla....tjemo

(:
 
Ne...cak mi se glas veoma retko menja...ljudi mi se cesto smeju zbog toga...uvek znaju da ce dobiti isto"molim" kada se javim...mada sam primetio da mnogi to rade...meni to deluje nekako izvestaceno i neprirodno...drugaciji su za svakog sa kojim pricaju
 
AntunTun:
ljudi el menjate glas kad se obratjate pa recimo dragoj?...dakle imate devojq i sve...dal se njoj obratjate nekim tonom koji inache ne primenjujete?...kad vas recimo pozove na telefon?....vazhi i za zhene...

ok podrazumeva se da nekad menjate...ako tepate i slichno...al ovako inache...dal malko usitnite a?....
Da samo kada mu tepam
 
AntunTun:
ljudi el menjate glas kad se obratjate pa recimo dragoj?...dakle imate devojq i sve...dal se njoj obratjate nekim tonom koji inache ne primenjujete?...kad vas recimo pozove na telefon?....vazhi i za zhene...

ok podrazumeva se da nekad menjate...ako tepate i slichno...al ovako inache...dal malko usitnite a?....
Kada razgovaram sa poslovnim partnerima preko telefona onda mi je glas dosta dublji, baršunastiji... kada razgovaram sa dečkom o nekim nebitnim stvarima onda mi je glas cvrkutaviji, veseliji nego inače, ili kada se spomenu neke delikatnije stvvarčice glas mi dođe pomalo promukao, strastven...
Inače, u ophođenju sa okolinom (kolege s posla, ukućani), glas mi je ravan bez ijedne emocije.
Te spontane varijacije glasa sam odavno primjetila kod sebe.
 
Kad koza počne da brsti voćke (a zna da to ne sme da radi), ja se tako izderem, da mi se čini da će krajnici da mi izlete. Al kad baba Mirina unuka dodje iz grada, pa svratimk od njih na kafu, gučem ko golub gaćan i nogama zaplićem ko Čarli Čaplin.
 
AntunTun:
ljudi el menjate glas kad se obratjate pa recimo dragoj?...dakle imate devojq i sve...dal se njoj obratjate nekim tonom koji inache ne primenjujete?...kad vas recimo pozove na telefon?....vazhi i za zhene...

ok podrazumeva se da nekad menjate...ako tepate i slichno...al ovako inache...dal malko usitnite a?....

Meni to više zavisi od raspoloženja nego od onog s kim razgovaram.
 

Back
Top