Na današnji dan prije 22 godine počela agresija i okupacija RSK

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
Na današnji dan prije 22 godine počela agresija i okupacija Republike Srpske Krajine
Mnogo nadmocnije ustaske snage od 250 hiljada vojnika uz podrsku NATO pakta,HVO i Muslimanske armije BIH napale su malobrojnu vojsku Republike Srpske Krajine sastavljenu od 30 000 vojnika
U ustaskoj agresiji protjerano je 250.000 Srba, a ubijeno je oko 2.000 ljudi.
Nakon i pre okupacije Republike Srpske Krajine ustaske snage uz pomoc NATO pakta i muslimanske vojske BIH su nastavile sa agresijom na Republiku Srpsku gde su okupirali 13 opstina Republike Srspke ,Drvar,Grahovo,Glamoc,Petrovac,Sanski most,Jajice,Mrkonjic grad,Sipovo,Krupu ........
Iz 13 opstina RS 1995 je protjerano oko 200 hiljada Srba

Ljeta 1995 pola miliona Srba je moralo da napusti svoje domove pred povampirenim ustasma
Ustaska agresija 1995 je samo nastavak etnickog ciscenja genocida koji je poceo 1941
Ne smijemo dozvoliti da ovo bude yaboravljeno i da prodje bez osvete
Ko se ne osveti taj se ne posveti Dogodine u oslobodjenom Kninu

 
duvace%20transparent.jpg
 
" Dogodine u oslobođenom Izraelu " je bila krilatica Jevreja koji su u nju vjerovali i davali sve od sebe da se ostvari .
Sa krilaticom " dogodine u oslobođenom Kninu " možemo obrisati doope jer u tu krilaticu ne vjeruješ ni ti .
Skoro svaki Srbin iz Knina u džepu ima hrvatsku putovnicu ali vole da laprdaju koješta .

Sta ima veze ko ima kakav pasos koliko je ustasa od 1945 u dzepu nosilo pasos SFRJ pa ih to nije sprijecilo da obnove 1990 NDH iako je to 70 ili 80 godina izgledalo kao neostvarivo
Ko je 1985 mogao da zamisli da ce se raspasti onaj mocni SSSR ,da ce nestati SFRJ i da ce vaskrsnuti NDH..
Do novog svijetskog poredka i nove podjele karata medju velikim silama ce kad tad opet doci a to ce biti sansa da se ispravi ova velika nepravda koju je napravio Srbima trenutni svjetski poredak sa cemerikancima na celu
 
Sta ima veze ko ima kakav pasos koliko je ustasa od 1945 u dzepu nosilo pasos SFRJ pa ih to nije sprijecilo da obnove 1990 NDH iako je to 70 ili 80 godina izgledalo kao neostvarivo
Ko je 1985 mogao da zamisli da ce se raspasti onaj mocni SSSR ,da ce nestati SFRJ i da ce vaskrsnuti NDH..
Do novog svijetskog poredka i nove podjele karata medju velikim silama ce kad tad opet doci a to ce biti sansa da se ispravi ova velika nepravda koju je napravio Srbima trenutni svjetski poredak sa cemerikancima na celu

Onaj ko je bio realan i nije bio zaluđen bratstvom i jedinstvom,je mogao jasno da vidi šta se dešava i šta će se desiti.
Isto tako se moglo naslutiti šta će biti sa RSK.

Ali dok mi dočekamo tu novu podelu karata.......
 
Sta ima veze ko ima kakav pasos koliko je ustasa od 1945 u dzepu nosilo pasos SFRJ pa ih to nije sprijecilo da obnove 1990 NDH iako je to 70 ili 80 godina izgledalo kao neostvarivo
Ko je 1985 mogao da zamisli da ce se raspasti onaj mocni SSSR ,da ce nestati SFRJ i da ce vaskrsnuti NDH..
Do novog svijetskog poredka i nove podjele karata medju velikim silama ce kad tad opet doci a to ce biti sansa da se ispravi ova velika nepravda koju je napravio Srbima trenutni svjetski poredak sa cemerikancima na celu

Jako dobro znam kako stoje stvari . Devedeset druge sam bio tri mjeseca u Kninu u kasarni Milan Stanivuković .
Pravili smo vojsku Krajine koja će ličiti na nešto . Svakodnevna obuka na Crvenoj zemlji po zimi .
Među nama nije bio ni jedan Kninjanin . Oni su po kafićima pili viski i pušili marlboro uparađeni maskirnim
uniformama , gumenim opasačima i koltovima . Znao sam da će se razbježati bez ispaljenog metka kad zapuca
mada su imali i Oganj i haubice 152 mm . Znam to jer sam obišao sve položaje . Bila je tada u Drnišu i jedna
kozačka jedinica . Oni su jedini ličili na vojnike a ostali na jad i bijedu .
Sjećam se kako nam se general Đukić ( mali kompleksaš ) hvalio genijalnim planom odbrane Knjina a vidjeli smo
kako je taj plan i ostvaren . Da ima časti skinuo bi uniformu i čuvao ovce .
 
Jako dobro znam kako stoje stvari . Devedeset druge sam bio tri mjeseca u Kninu u kasarni Milan Stanivuković .
Pravili smo vojsku Krajine koja će ličiti na nešto . Svakodnevna obuka na Crvenoj zemlji po zimi .
Među nama nije bio ni jedan Kninjanin . Oni su po kafićima pili viski i pušili marlboro uparađeni maskirnim
uniformama , gumenim opasačima i koltovima . Znao sam da će se razbježati bez ispaljenog metka kad zapuca
mada su imali i Oganj i haubice 152 mm . Znam to jer sam obišao sve položaje . Bila je tada u Drnišu i jedna
kozačka jedinica . Oni su jedini ličili na vojnike a ostali na jad i bijedu .
Sjećam se kako nam se general Đukić ( mali kompleksaš ) hvalio genijalnim planom odbrane Knjina a vidjeli smo
kako je taj plan i ostvaren . Da ima časti skinuo bi uniformu i čuvao ovce .

КАд си обилазио, јел си био у бјелом одјелу, или у парадној униформи адмирале?
 
Добро адмирале, а јел ти тенк био бијели и јесу ли те домицилни поздрављали са пјесницом на чјелу и паролом на уснама?

Nisam bio tenkista tupsone . U istočnoj Slavoniji i Baranji smo zimu dočekali u ljetnim policijskim uniformama ( PJM ).
Moja jedinica je blokirala cestu i nije dozvolila prolaz ni našima ni unproforu dok ne dobijemo uniforme za zimu .
Poslali su nam tenkovske kombinezone sa objašnjenjem da jedino to imaju u rezervi . Bili smo zadovoljni jer smo držali
obalu rijeke Drave i Kopački rit gdje je po zimi izuzetno hladno .
Dok sam ja ratovao moj tupsone ti si se mućkao u jajcima a sada bi da nešto balaviš o ratovma .
 
Nisam bio tenkista tupsone . U istočnoj Slavoniji i Baranji smo zimu dočekali u ljetnim policijskim uniformama ( PJM ).
Moja jedinica je blokirala cestu i nije dozvolila prolaz ni našima ni unproforu dok ne dobijemo uniforme za zimu .
Poslali su nam tenkovske kombinezone sa objašnjenjem da jedino to imaju u rezervi . Bili smo zadovoljni jer smo držali
obalu rijeke Drave i Kopački rit gdje je po zimi izuzetno hladno .
Dok sam ja ratovao moj tupsone ti si se mućkao u jajcima a sada bi da nešto balaviš o ratovma .

Де си бре ти ратовао тупсоне, ко зна колико пута си овде ухваћен у тим лажима са екипом која нам овде продаје ретардиране глупости. Ви сте ратовали, а ми се мућкали у јајцима. То можеш да продаш још само екипи србомрзаца са форума. Негде сте начули неке приче, нешто сте негде прочитали и сада нам продајете муда за бубреге, вртите исте небулозе годинама иако сте зилион пута ухваћени у лажима. Јадни сте.
 
Nisam bio tenkista tupsone . U istočnoj Slavoniji i Baranji smo zimu dočekali u ljetnim policijskim uniformama ( PJM ).
Moja jedinica je blokirala cestu i nije dozvolila prolaz ni našima ni unproforu dok ne dobijemo uniforme za zimu .
Poslali su nam tenkovske kombinezone sa objašnjenjem da jedino to imaju u rezervi . Bili smo zadovoljni jer smo držali
obalu rijeke Drave i Kopački rit gdje je po zimi izuzetno hladno .
Dok sam ja ratovao moj tupsone ti si se mućkao u jajcima a sada bi da nešto balaviš o ratovma .
Ti si ''ratovao'' kako jesi zato što si mislio da ćeš se kad rat prođe opet ljubiti sa ustašama.Baš nezgodno.
 
Poslednja izmena:
Zasto se oporbeni gradjanisti toliko grcevito drze floskule o tome kako je rezim u Beogradu kriv za Oluju?

Krvati 100 godina proteruju Srbe sa tih krajeva.

Odgovornost najvise lezi u licima koja su prosugoslovenski nastrojena, a koja zive u Srbiji. Takve treba bambusati do besvesti dok ne shvate koliko je to zla tvorevina na duzi rok bila za sve one koji su za sebe izgovarali da su Srbi.
 
.
Odgovornost najvise lezi u licima koja su prosugoslovenski nastrojena, a koja zive u Srbiji. Takve treba bambusati do besvesti dok ne shvate koliko je to zla tvorevina na duzi rok bila za sve one koji su za sebe izgovarali da su Srbi.

Ljudi , ....da li je mogućeeeee, ...ovaj se Vučića odreka!!!

Vođu bambusa.....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Zasto se oporbeni gradjanisti toliko grcevito drze floskule o tome kako je rezim u Beogradu kriv za Oluju?

Krvati 100 godina proteruju Srbe sa tih krajeva.

Odgovornost najvise lezi u licima koja su prosugoslovenski nastrojena, a koja zive u Srbiji. Takve treba bambusati do besvesti dok ne shvate koliko je to zla tvorevina na duzi rok bila za sve one koji su za sebe izgovarali da su Srbi.

Najveći šugosloveni i poklonici crvenog ustaše,kako onda tako i danas,dolaze iz ličkih i kraiških delova bivše šugoslavije.Kleli su se i još uvek se kunu u neko bratstvo sa njihovim dželatima a to je crvenom ustaši josipu bio i cilj,dok se taj isti josip uvek izjašnjavao kao hrvat!
Inaše se slažem da bi trebalo drakonski kažnjavati svako veličanje srboždera josipa broza
 
Najveći šugosloveni i poklonici crvenog ustaše,kako onda tako i danas,dolaze iz ličkih i kraiških delova bivše šugoslavije.Kleli su se i još uvek se kunu u neko bratstvo sa njihovim dželatima a to je crvenom ustaši josipu bio i cilj,dok se taj isti josip uvek izjašnjavao kao hrvat!
Inaše se slažem da bi trebalo drakonski kažnjavati svako veličanje srboždera josipa broza

Šta ćeš, povele i proleterske koje u Srbiji još 41 za crvenog ustašu na Kadinjači zalegoše,
kako to bi moguće bez Ličana i Krajišnika, more biti da ti nešto od tog znaš?
 

Šta ćeš, povele i proleterske koje u Srbiji još 41 za crvenog ustašu na Kadinjači zalegoše,
kako to bi moguće bez Ličana i Krajišnika, more biti da ti nešto od tog znaš?


Inče Srbi,kada su videli sa kakvim hrvatskim kriminalcem imaju posla proterali su istog govnjavim motkama iz Srbije još '41
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pitaj proku ličanina koga više voli dal oca ili hrvatslog hohštaplera
Inče Srbi,kada su videli sa kakvim hrvatskim kriminalcem imaju posla proterali su istog govnjavim motkama iz Srbije još '41

Jes sve u pratnji DVIJE PROLETERSKE DIVIZIJE, doveli ga Ličanima,
Pobjedili Srbe u Lici, pobili, da ,da, te proleterske što s Titom iz Srbije dođoše,
pa se onda čudite od kud vam nazad u VI Ličkoj 44,. ustaše.......:per::per::per:

Ma pusti Proku, ....znaš li ti šta od tog, od ti' Istina, il' su te nevina naopako nasadili?
Predloži' ti, sjećam se, da otvoriš temu - O svim unutar srpskim animozitetima-,
ne bi bilo zgoreg da se malo genezom tog unutar srpskog prokletstva upoznamo!!

O'š, ne'š!
 
Poslednja izmena:

Back
Top