Koje životinje ( i kućni ljubimci ) najviše vole ljude

gospodine..idite na književnost..ako već domaćin teme nije tu ili mod da vas uputi,.niz hodnik treća vrata desno (:

Ne možete da mi zabranite prisustvo na temi ako ne prekršim pravilnik.

Smatram da životinje ne mogu da osećaju ljubav. A oblik privrženosti čoveku zavisi od vrste životinja. Možda je to zlatna ribica, ali zbog svoje prirode, ne može da vam to pokaže. Delfin možda?
 
Koje životinje ( i kućni ljubimci ) najviše vole ljude . Pišite o vašim ljubimcima , kako
Vas oni usrećuju ili o podvizima nekih životinja koje su one učine da spasu ljude .

- - - - - - - - - -

macke,papagaje,pse.

papagaja.kad trazi sok,on to zaista misli,kad izadjem iz sobe,ja mu kazem ćao,ona meni vidimo se.kad treba da spava kaze,za šta je dobra noć...kad se probudim kaze mi dobar dan,nocu kaze mi laku noc,vidimo se sutra :)

volim sve zivotinje
 
Ne možete da mi zabranite prisustvo na temi ako ne prekršim pravilnik.

Smatram da životinje ne mogu da osećaju ljubav. A oblik privrženosti čoveku zavisi od vrste životinja. Možda je to zlatna ribica, ali zbog svoje prirode, ne može da vam to pokaže. Delfin možda?
pa ne zabranjujem vam prisustvo..daleko od toga..
nego pričamo o ljubimcima..
moja zlatna ribica pokazuje izuzetnu privrženost meni, prepoznaje kada je ja hranim, a kada npr brat ako sam na putu..ili dečko(koji već odustao od tih egzibicija-jer ona onda protestvuje glađu, štrajk totalni..bez stiropra, razumete? :( )
 
pa ne zabranjujem vam prisustvo..daleko od toga..
nego pričamo o ljubimcima..
moja zlatna ribica pokazuje izuzetnu privrženost meni, prepoznaje kada je ja hranim, a kada npr brat ako sam na putu..ili dečko(koji već odustao od tih egzibicija-jer ona onda protestvuje glađu, štrajk totalni..bez stiropra, razumete? :( )

Ahaaa. A meni se učinilo da kućni ljubimci u naslovu teme stoje u zagradama samo kao opcija. Nisam primetio da se tema odnosi samo na kućne ljubimce.

- - - - - - - - - -

macke su prepredene,lukave,dovitljive.pas je poslušan,veran...


Poslušan i veran me nekako više podsećaju na zavisnost i potčinjenost nego na ljubav.
 
Tema se odnosi na to šta životinje osećaju prema ljudima, a ne ljudi prema životinjama.

I samo kao napomena... Ima mačaka sa kratkom dlakom kao i pasa sa dugačkom. Psi smrde, mačke ne. I tako dalje...

naravno..poenta je šta oni osećaju prema vlasnicima..u tom kontekstu i pišem..pisala sam vam o mojoj zlatnoj ribici..((((((((:
 

Back
Top