nezavisnost kosova????!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
onda kolektivni harikiri...:smile:

vojvodina teško da može da bude nezavisna jednostavno ne može se odvojiti ni pomoću prava na samoopredeljenje,ne postoji većina za tako nešto...
što se crne gore tiče neka raspišu referendum pa ako izglasaju nezavisnost da se razilazimo...naravno referendum o nezavisnosti mora biti raspisan i u srbiji...
 
Elvin:
onda kolektivni harikiri...:smile:

vojvodina teško da može da bude nezavisna jednostavno ne može se odvojiti ni pomoću prava na samoopredeljenje,ne postoji većina za tako nešto...SLAŽEM SE
što se crne gore tiče neka raspišu referendum pa ako izglasaju nezavisnost da se razilazimo...naravno referendum o nezavisnosti mora biti raspisan i u srbiji...
a znaš da neće :-D
 
naravno da neće,naši političari uvek pretpostave da mi hoćemo sa hrvatima,slovencima,makedoncima...u ovom slučaju crnogorcima

ja nešto nisam siguran da bih glasao za opstanak scg,na eventualnom referendumu...ali ko mene pita važno je šta misle političari...nek nas jašu kad smo konji,za bolje očigledno nismo..
 
Били, баш си дете...само је питање да ли си Чедино или Кораћево... каква Ти је то сулуда идеја... којих 2 милиона шиптара - то је измишљотина... стави мало прст на чело па прочитај да су већ почели да траже албанску заставу на згради општине у Бујановцу - а то је централна Србија...
 
Dovoljno na je jasno ovo sa zastavom. Oni nadiru kao posast. Ako im se da Kosovo onda postoji sledece i sledece i tako dalje. Ta bolestina mora da se zaustavi. Brozove granice su jace od svih oruzja na svetu, izgleda. On ih je nacrtao i ispostovale su se. Sada idu njihove granice velike albanije a ko ih ne zna neka potrazi i bice mu jasno da se oni ne zezaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top