Upload fajlova...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Zanimaju me neki sajtovi (mozda je ovoj temi mesto u ZANIMLJIVIM SAJTOVIMA, a mozda i ne) koji rade na principu rapidshare-a i megauploada, znaci - da mogu neke fajlove da upload-ujem i da drugi skidaju, ali da je besplatno...
 
>> absonic

moze i www.yousendit.com

>> ljubomir47

Da, posto mi je Vozd1 ukrao stari, odlucio sam da stavim novi. Stvarno svasta....
Svasta sam cuo ali da ljudi kradu avatare to jos nisam!!

Umesto Morn-a sada je Ploks...vazno da je poenta ista pa ko razume-razume. ;)

Poz.
 
Leka:
>> ljubomir47

Da, posto mi je Vozd1 ukrao stari, odlucio sam da stavim novi. Stvarno svasta....
Svasta sam cuo ali da ljudi kradu avatare to jos nisam!!

Umesto Morn-a sada je Ploks...vazno da je poenta ista pa ko razume-razume. ;)

Poz.
Ovo sam te pitao čisto da proverim svoje pamćenje,jer sećam se da je dugo tvoj avatar bio Morn,i sećam se da ga je maznuo Vozd,koga sam jednom prilikom zbog toga opomenuo.
A avatari su kao i lica,po njima prepoznaješ ljude.Poz.
 
>> Mirjanadz

Ja mislim da mora da se unese neki mail ali ne moras da uneses
tacan mail, mozes da izlupas neki. Posle upload-a dobijel link
na kome se fajl nalazi, pa njega mozes da copy/paste-ujes kome
god hoces.

>> codemaker

Tako sam i mislio, ali nisam bio siguran.

Poz.
 
Leka:
Moze i http://www.megaupload.com/ do 250 MB.

>> Kasper

Dobri su linkovi samo bi bilo bolje da si postavio 4-5 al da si napisao koliko je max. ili
koliko dugo ostaje na serveru. Ovako i nije od neke velike pomoci.

Poz.

Megaupload i rapidshare sam izostavio zato što ih je pomenuo postavljač teme (rapidshare ne bih pomenuo ni da nije pomenut, odkako su uveli onu identifikaciju/zaštitu gde treba da ukucaš to što je na sličici i ne možeš da, bez eventualnog geldanja u Source, dobiješ link da ga prebaciš u neki drugi program izbegavam ga).
Nisam siguran da li bilo bolje to što si ti napisao, smatram da ako znaš gde da gledaš videćeš šta te zanima.
(Što se tiče uslova za postavljanje fajlova na navedenim linkovima napisao bih da znam, neke od tih sajtova nisam ni video.)
 

Back
Top