VIP - NEO tarifa- u cemu je prevara?

To što daju ne vredi ni pola novaca koje im platiš.
Cene telefoniranja će svuda na svetu da idu dole jer internet nudi besplatno telefoniranje.

Cene interneta će isto da idu dole jer se optika širi ko luda.

- - - - - - - - - -

Ko navuče stado za šišanje, sledeća 24 meseca imaće šta da šiša
 
Meni tu nesto ne stima. 999 dinara i imas minute i sms neograniceno u domacem saobracaju. gde to ima? +net 2gb al ***** net.
Види, ја сам прешао код њих од мтс-а. Сва што је договорено до сад је испоштовано. Мрежа им је јача од мтс-ове. Интернет доступан скоро свуда.
А кад сам прешао, добио сам обавештење од мтс-а да имају и они нешто тако и још јефтиније. Наравно, хомосексуалцима није пало на памет да ми то јаве пре раскида уговора.
Тако да, конкуренција очигледно функционише. Сигурно су нашли своју рачуницу кроз разне статистике коришћења мобилног и предвиђене количине корисника.
 
Вала, ако се у следећа 24 месеца интернет са оптиком и разумним ценама рашири Србијом, алал им шишање.

Cenim i ranije čim isteknu ugovori koji su potpisani sa ubogom rajom koja ne zna za jadac 4G i 5G pa je spremna da daje novac za nešto čega će da bude besplatno gde god se micneš.
 
Види, ја сам прешао код њих од мтс-а. Сва што је договорено до сад је испоштовано. Мрежа им је јача од мтс-ове. Интернет доступан скоро свуда.
А кад сам прешао, добио сам обавештење од мтс-а да имају и они нешто тако и још јефтиније. Наравно, хомосексуалцима није пало на памет да ми то јаве пре раскида уговора.
Тако да, конкуренција очигледно функционише. Сигурно су нашли своју рачуницу кроз разне статистике коришћења мобилног и предвиђене количине корисника.

i ja imam paket kod njih- 560 dinara, sigurica (imam i mts). ali se zna kvaka. za 560 dinara imam 1500 dinara u vipu i 1500 dinara ka ostalim mrezama. poruka je dinar ka svim mrezama ali je minut ka ostalim mrezama zverskih 11 dinara a prema vipu mislim 6.5, znaci kvaka se zna. da kvaka je da nemam net osim ako ne uplatim dodatno na kiosku. ne mogu cak ni da proverim koliko stanica ima dok ne stigne bus. tu je bar sve jasno.
 
Види, ја сам прешао код њих од мтс-а. Сва што је договорено до сад је испоштовано. Мрежа им је јача од мтс-ове. Интернет доступан скоро свуда.
А кад сам прешао, добио сам обавештење од мтс-а да имају и они нешто тако и још јефтиније. Наравно, хомосексуалцима није пало на памет да ми то јаве пре раскида уговора.
Тако да, конкуренција очигледно функционише. Сигурно су нашли своју рачуницу кроз разне статистике коришћења мобилног и предвиђене количине корисника.

Našli su računicu u privezivanju ugovorima što većeg broja korisnika.
Uskoro će fraj vajerles neta da bude gde god da sedneš, od busa i taksija , do škole i bolnice.
 
i ja imam paket kod njih- 560 dinara, sigurica (imam i mts). ali se zna kvaka. za 560 dinara imam 1500 dinara u vipu i 1500 dinara ka ostalim mrezama. poruka je dinar ka svim mrezama ali je minut ka ostalim mrezama zverskih 11 dinara a prema vipu mislim 6.5, znaci kvaka se zna. da kvaka je da nemam net osim ako ne uplatim dodatno na kiosku. ne mogu cak ni da proverim koliko stanica ima dok ne stigne bus. tu je bar sve jasno.
нисам ово схватио...ако су све, које су остале?
 
mada mi ide na kuratz ono kopiranje amričkih fazona al opet bolje svima loše nego da se neki izvlače a neki lipsavaju za platu

_sp-mts-pripejd-promocija.jpg


koliko god se vlast trudila da preko svojih stranačkih dupelizaca postavljenih na ključna mesta u m:ts-u sa namerom da ga unište
i kao uništenog preprodaju (to se inače u komunizmu zove VELEIZDAJA i sledi smrtna kazna, nema zatvor i slično)
NAROD KUPUJE PA KUPUJE KOD m:ts-a

Pored LIBERALNOG moramo da razmišljamo i NACIONALNO
jer svi oni tamo su prvo razmišljali NACIONALNO PA TEK ONDA OVO LIBERALNO
 
Ovde je fora sa internetom, koji kad potrošite, nećete moći da koristite sa onom mizernom brzinom kao što je to regulisano u mts-u, a neće ni potpuno da vam ga isključe kao što to rade u Telenoru, već će vam uredno naplatiti svaki prekoračeni megabajt.

Tu naravno računaju na onu manje tehnološki pismenu populaciju koja ne poznaje dobro mogućnosti svojih pametnih telefona, pa se neće dosetiti da sami sebi ograniče potrošnju unutar telefona.

Naravno, i ako budete hteli da dodate megabajte nakon što potrošite, i to će vam vrlo fino naplatiti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
+1

Baš tako... ljudi sve manje koriste klasične pozive i sve više se okreću besplatnim rešenjima za komunikaciju, a sms je praktično prestao da se koristi... pokušavaju da se malo ogrebu za net, dok i to ne postane svuda dostupno preko wifi-ja... svakako im se ne piše dobro.
 
Ne ulazeci u detalje
nije prevara vec borba za korisnike.
Ovde 3 korisnika periodicno
nude super pakate.
Kvaka je obicno u tome da treba
da potpisete ugovor na min godinu dana.
Pa i ako kasnite sa uplatom tolerisu 2 meseca.

PS: Isto za mobilne telefone.
Ako potpisete birate 2 drzave sa kojima ste besplatni.
Svi moji imaju besplatno sa Srbijom.
Kartica je samo 1 Euro, ali morate da ostavite licne podatke, zbog eventalnih zloupotreba sa vase strane.
Posle im samo posaljete karticu.
I, da vi doplacujete svom operateru.

PS: Neko pomenu brzinu.
Ja imam paket koji ima max brzinu do 4,7Gb skidanja, posle je smanji.
Dakle, ako ne skidate filmove sve je OK.

PS: Korisnik sam operatera koji je clan Telenor grupe.

PPS: Brzi internet je ko ima fiksni telefon.
 
Poslednja izmena:
Za sada ne deluje da je neka prevara. Dokle god ti ne treba više od 2GB interneta preko mobilne mreže (a, meni ne treba) to je odlična ponuda... naravno, bez telefona. Sa telefonom pretplata već ide na 1699 din.

Mislim da jedino prave problem ukoliko počneš da ga koristiš kao kol centar, pa onda reaguju zbog preteranog saobraćaja. Navodno postoji zacrtan broj minuta koji, ako prekoračiš oni reaguju.

To je kvaka... jeste neograničeno za normalne korisnike, ali ne i za one koji su stalno na telefonu.
 
Pogledaj koliko su pale cene npr u bugarskoj bukvalno za te pare imaju neograniceno i u mrezi i u celoj EU plus cudo kanala i nekih dodataka..... e sad nikakva prevara nije jabsam presao pre 4 god u vip iz telenora i mogu ti reci da su za puno stvari bolji.... a sad je jedan moj drug podneo zahtev da i on predje u vip i zovu ga iz telenora nude mu ovo:
neogranicene razgovore, 250 poruka 2.25 gb sve za 950 dinara..... da ostaneu mrezi.... znaci moze kod svih to samo je bitna konkurencija.....

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 

Back
Top