Trafika

blackdog

Početnik
Poruka
2
Ovo je bila nepravda ali zbog pitanja koje postavljam povodom nje nisam siguran da li pripada ovom delu foruma.

Pre jedno mesec dana sam kupovao upaljac na trafici i u potpunosti siguran da imam sto dinara u dzepu i dajem ih prodavacici za onaj socijalni od 20 dinara. Dajem pare, uzimam upaljac i gledam u prodavadzicu, ona me pogleda u jednom trenutku i kao nije sigurna sta sad hocu od nje , ja je pitam za kusur i ona mi kaze da sam joj dao 20 dinara. Ja krenem svojim putem i pocnem da preturam po dzepu da nadjem stotku koju znam da sam imao jedinu u dzepu i ne nadjem nista i vratim se do prodavacice. Izvinim se i pitam je da li je sigurno bilo samo 20 dinara i ona mi se smeska i kaze da je sigurna da je bilo 20 dinara i kaze mi kao zasta je bas sigurna. Kad nemas prebijenu paru znas kolko imas para kod sebe i pritom sam bas iz nekih razloga sam bio apsolutno siguran da je to jedina novcanica koju imam kod sebe. Zanima sta mogu da uradim povodom toga , ta zena je to uradila ko zna kolko puta jer zna da niko nece da zove policiju zbog tako male svote. Jer je ova trafika u centru Beograda cenim da ima kameru sa koje moze da se vidi o kojoj novcanici je rec , ali takodje cenim da bi me policija odjebala jer ih mrze da vrse celu proceduru...
 
daj mi br tekuceg da ti uplatim 80 dinara i da se ne sekiras vise oko toga:zag:

verovatno si ti u pravu, i to se dogadja...sta ce, i prodavci rade za bedu i dovijaju se na razne nacine...moja jedna drugarica je u jednom maksiju stopirala kasu, zvala inspekciju, ma lom je napravila...ali, u nasoj zemlji, u nasem drustvu, moras da naucis da zivis bez sekiracije...jos ako si bez para, to je motiv vise.

bez sekiranja
ave!
 
ne mozes joj nista. ona je 80 dim smazala u dzep kako ti je videla ledja. da je bilo sanse da odmah zoves inspekciju i sve vreme gledas da ne dira kasu i ona nadje visak od 80 dinara u kasi nahebal bi.
 
Jbg... dešava se i da trgovac prebrojava keš pa ti uletiš sa svojom pričom i prekidaš u poslu
i sad ona zapamti neku cifru a paralelno gleda tvoju pa one zajebancije na kasi pa se to izmeša
neće se obogati sigurno

kelnere čašćavate a trafikntkinjama oči da povadite
to je ostalo zbog one čuvene situacije iz prošlosti kad se na ovom invalidskom poslu stvarno moglo lepo snaći
pa sad seljaci ko seljaci ne prija kad se neko skući na sprat sa garažom na tebi a možda gori od tebe,

za političke stranke nema veze po mišljenju istih seljaka, možda se ofajde... u promilima je šansa...

meni se recimo desilo da sam uspešno nabedio ženu koliko sam dao a koliko mi je vraćeno...
a onda došao kući - i u zemlju da propadnem od sramote
vratim se - druga smena... kad radi koleginica? tad i tad
ništa...

odem ja "tad i tad" odnesem ženi pare i jednu čokoladu :D
a ona kaže - hvala, ali ja onaj dan dala iz svog džepa :(

Naravno - IMA PROFI LOPOVA, ali to se odmah vidi po arogantnom ponašanju... uuu što ja takve volim da pravim scene...
 
Poslednja izmena:

Back
Top