SLUČAJ JAJINCI BEZ EPILOGA: Da li je policija nesposobna ili je slučaj montiran?

Poruka
24.412
...


KO JE OVDE LUD? SLUČAJ JAJINCI BEZ EPILOGA: Da li je policija nesposobna ili je slučaj montiran?
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...je-policija-nesposobna-ili-je-slucaj-montiran


Nije tesko pogoditi sta je u pitanju...
Kad se samo setim reci tadanjeg Premijera - "Nazvao sam Stefanovica i rekao mu gde je skriveno oruzje..."
Vec tada je smrdilo na montazu...
Mozete negde na Youtube i pronaci taj TV snimak kako tadasnji Premijer sam kaze to...


...
 
jeste montaza alii potiv vlade srbije

akcija je osujecena, onaj ko je hteo da ugrozi zivot av nije uspeo, mozda mirise ljubicice, al odozdo

kriminalcima ne prija javnost, i kad je objavljeno svi su i planovi propali

ili ste sa svoju drzavu i vladu ili ste za cro kao postavljac



Stani druze... ali ovo je vec hronicno...


1) Srebrnica navodno "kamenovanje" - NIKO UHVACEN/OPTUZEN/OSUMNJICEN...a pri tome NIKO ni povredjen od navodnog kamenovanja...ali slucaj kao takav u vestima i snimcima pusten...

2) Ajde ako je to bilo u BiH pa da kazemo nije u nadleznosti Srbije, ali onda dolazimo do slucaja JAJINCI....i opet ista prica - NIKO UHVACEN/OPTUZEN/OSUMNJICEN


A VULVIN i Dr Neša pricase o 100 sumnjivih osoba u okruzenju...


E pa izvini...onda je jasno kao dan o cemu se radi...

Tamo su navatli par likova sto nesto pisaše ili trabunjase na Fejsu ili Twiteru, a ovamo kao ne znaju navatati nekog ko je kao šatro sadio oruzje po šumi navodno...

Dakle ocigledna je rezija...


...

- - - - - - - - - -

to bi vi zeleli, da su srbi kao vi

malo morgen


Ciji su savetnici i prijatelji:

Toni Bler
Šreder
Fratini
Guzenbauer
Klinton
Bin ZAJEB - Dobitnik ordena od Šipaca...

itd


Reci mi samo ko ono bese dobar sa doticnima...?

Pa mi onda prdi o izdajnicima... :)


...
 
нешто не могу да сетим кУј беше ово антентат на "драгог вођу"21358 или 22895:think::rotf:

Prestao sam da pratim patetiku & dramatiku jos otkako je bio "atentat" na prethodnog predsednika, gde je neko pokusao da isece predsednicku kolonu. Par dana se ispotavilo da je kolonu pokusao da presece clan SNSa...

Neki tvrde da vodja histericno pati od atentata jos iz davnog SRSovskog perioda pre 2000te godine. Moz' da izazoves samilost prvi put, drugi, treci... i vise ne.

Djindjic nije dramatisao i patetisao, pa je bio ubijen... a vodja se igra televizije.

Mislim, svakako da je oruzje bez kontrole opasno i da ga treba skloniti, ali to sto su se SNS poltroni raskokodakali jednako kao i uvek baca sumnju. Previse se uklapaju u sablon.
 
Срам вас било, минимизирате ту...
...а држава у опасности!:lol:

Mislis... fotelja? :whistling:
Moto "drzava to sam ja" je reklamirao jedan "simpatican cika" pre jedno 400 godina, ako dobro pratim. Taman sam mislio da kasnimo 20 godina, a ono...

Evo, cim budu pohapsili neku bandu, optuzili i osudili, to cu da priznam za pravilno i podrzacu borbu protiv bandi i podzemlja.

Ovako... bucna magla je... nista.
 
...


KO JE OVDE LUD? SLUČAJ JAJINCI BEZ EPILOGA: Da li je policija nesposobna ili je slučaj montiran?
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...je-policija-nesposobna-ili-je-slucaj-montiran


Nije tesko pogoditi sta je u pitanju...
Kad se samo setim reci tadanjeg Premijera - "Nazvao sam Stefanovica i rekao mu gde je skriveno oruzje..."
Vec tada je smrdilo na montazu...
Mozete negde na Youtube i pronaci taj TV snimak kako tadasnji Premijer sam kaze to...


...

ДА ЈЕ ВРЕДНО...ВОЂА НЕ БИ ПРЕСТАЈАО ДА ДРАМИ О ТОМЕ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
Prestao sam da pratim patetiku & dramatiku jos otkako je bio "atentat" na prethodnog predsednika, gde je neko pokusao da isece predsednicku kolonu. Par dana se ispotavilo da je kolonu pokusao da presece clan SNSa...

Neki tvrde da vodja histericno pati od atentata jos iz davnog SRSovskog perioda pre 2000te godine. Moz' da izazoves samilost prvi put, drugi, treci... i vise ne.

Djindjic nije dramatisao i patetisao, pa je bio ubijen... a vodja se igra televizije.

Mislim, svakako da je oruzje bez kontrole opasno i da ga treba skloniti, ali to sto su se SNS poltroni raskokodakali jednako kao i uvek baca sumnju. Previse se uklapaju u sablon.

опусти се нека се сами ваљају у свом блату:per:
 

Back
Top