Umni defekt

Sta uopste znaci glup muskarac?

Ako se podrazumeva skola ili inteligencija ne mogu svi da budu doktori ili sta znam...

Ako ima druge ljudske karakteristike pozitivne zasto da ne, nemojte da budete prestroge.
 
Ima li išta tragicnije za ženu od situacije da se uda za glupog muskarca spletom nesretnih okolnosti?

Možda je u fazi kada joj ne treba intelektualac već ono jedino za šta joj služi muško kad pomisli?

a i bolje je kad se ne razmišlja - lepši život

- - - - - - - - - -

Ako se udala spletom nesrećnih okolnosti, onda je ona glupa.:mrgreen:

Pa ništa, nije toliko strašno. Ako je on ne maltretira, ostaje joj da se celog života teši idejom da je mogla naći i goreg. :neutral:

Ceo Balkan je splet nesećnih okolnosti - svratite kod nas na politiku da vidite tragične rezultate

- - - - - - - - - -

kako "spletom nesretnih okolnosti " :D

ljubav je kao kladža - moraš stalno da ulažeš a retko koga usere
a ja odmoram do oktobra kad se zahukta sezona

- - - - - - - - - -

Da, stvarno, kakav je to splet "nesretnih okolnosti" da se udas?
Nemoj samo ono "zatrudnela" ili je neko drugi "naterao", nismo u Indiji.

meni ovo zvuči poznato


TIMLEINE 0:11:50

- Kumo moja kumice najdraža cmok
- Seljančuro jedna što si me izdala?
- Ma nisam te izdala udala sam se za Vitu Lastavicu
- Za primitivca
- Nemoj tako kumo ovo je moj najsrećniji dan u životu

- - - - - - - - - -

ako pod glup misliš nesposoban onda nema

ma pusti probleme dodji da zapevamo, ko se još od problema obogatio?


evo popij jednu, ja častim
 
Poslednja izmena:
Ima li išta tragicnije za ženu od situacije da se uda za glupog muskarca spletom nesretnih okolnosti?
ima ... ovo ne spada u tragediju
ja bih ovo drugacije okarakterisala
a i sve je izazov u zivotu ....
i da, zar ima glupih muskaraca, oni sve znaju

- - - - - - - - - -

Zamisljam taj horor, strasno je.
Udas se i shvatis da je magarac. Ne postoji nista tragicinije.

ne zamisljaj ...
prvo shvatis pa se udas
sto bi se udavale zene onda, odgovara im
 
Zamisljam taj horor, strasno je.
Udas se i shvatis da je magarac. Ne postoji nista tragicinije.

Ako za par meseci zabavljanja ne shvati da je budala - to joj onda ni kasnije nece mnogo smetati....

Nekada zene hoce da kazu za muza da je budala nakon sto ga izgustiraju, pa bi da se razvedu....To je dobar povod...
 
Ima li išta tragicnije za ženu od situacije da se uda za glupog muskarca spletom nesretnih okolnosti?

U kom smislu glupog?
Onima koje su sklone manipulaciji a nisu emotivni tipovi, više im znači imidž i slika za javnost od iskrenog odnosa i harmonije, baš odgovara neki koji toliko vapi za pažnjom i pada na njihove cici-mici, trep-trep fazone. To sam primetila kod muškaraca koji su uspešni u poslu ali su se ceo život nekome dokazivali i padaju na podilaženje. Nisu neinteligentni ali jesu malo... tupavi u tom smislu.


Ali, to je za one koje žele vlastite čovečuljke a ne partnere. Na stranu to što mislim da samo inteligentan muškarac može biti dobar ljubavnik.
 

Back
Top