Novi Sad na vodi

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ne cudi mene sto Beograd nece Beograd na vodi.

Popovima ni jedan napredak ne odgovara jer ih ugrozava. A i kupaju se vecinom samo u Svetoj vodi...

Pa buse satru preko politicara i javnosti po davno utvrdjenim metodama.


Ali, zato verujem da bi Novi Sad oberucke prihvatio investicije za gradnju Novog Sada na vodi.

Ipak je Novi Sad Evropa, "Egzit" i tako to......

Dunav deli svetove, to je granica koju je tesko preci.

Ja dajem svoj glas za takav razvoj.:ok:
 
Blajbi, opisaće ti već neki Novosadisti koliko si glup, ja trenutno ne mogu, zauzet sam smejanjem temi :hahaha:

Interesantno je da ti pre odgovoris nego sto ja postavim temu!

A Novosadjane poznajem bolje od tebe: tamo sam rodjen, rasta i studirao, pa znam kako misli narod i kada spava.

Ove sto su stigli na traktorima iz bosanskih vukohebina pre dvadesetak godina ne racunam.

I ti si jedan od njih.
 
Interesantno je da ti pre odgovoris nego sto ja postavim temu!

A Novosadjane poznajem bolje od tebe: tamo sam rodjen, rasta i studirao, pa znam kako misli narod i kada spava.

Ove sto su stigli na traktorima iz bosanskih vukohebina pre dvadesetak godina ne racunam.

I ti si jedan od njih.

Ne znam kako je moguće da si tamo rođen, a ne znaš da jednostavno nema prostora za bilo kakav projekat sličan ovom u Beogradu, osim ako ne srušiš solitere na Limanu ili Petrovaradinsku tvrđavu sa druge strane :D
 
Блајбију изгледа Мадуро прикључио струју и интернет, после неколико дана тешке остипације :)

Borimo se protiv Madura - dole dikatadura!

Tako danas svi pevaju ovde....

- - - - - - - - - -

Ne znam kako je moguće da si tamo rođen, a ne znaš da jednostavno nema prostora za bilo kakav projekat sličan ovom u Beogradu, osim ako ne srušiš solitere na Limanu ili Petrovaradinsku tvrđavu sa druge strane :D

Ima mesta koliko hoces, samo treba ponuda finansijera.

Mi Vojvodjani bi je prihvatili oberucke.
 
Borimo se protiv Madura - dole dikatadura!

Tako danas svi pevaju ovde....

Браво.. доле комунизам, сиромаштво и зли диктатори

Само ако провали да пишеш против њега на српском форуму има да ти одмах заврне интернет и струју :)
 
Браво.. доле комунизам, сиромаштво и зли диктатори

Само ако провали да пишеш против њега на српском форуму има да ти одмах заврне интернет и струју :)

Nikolica nije nikakav komunista, a piche je od diktatora.....

Zadnjih dana kada ga vidim prividja mi se ...... Causesku......
 
Ne cudi mene sto Beograd nece Beograd na vodi.

Popovima ni jedan napredak ne odgovara jer ih ugrozava. A i kupaju se vecinom samo u Svetoj vodi...

Pa buse satru preko politicara i javnosti po davno utvrdjenim metodama.


Ali, zato verujem da bi Novi Sad oberucke prihvatio investicije za gradnju Novog Sada na vodi.

Ipak je Novi Sad Evropa, "Egzit" i tako to......

Dunav deli svetove, to je granica koju je tesko preci.

Ja dajem svoj glas za takav razvoj.:ok:

Živeo sam 4 godine u NS. A žena mi je iz Banata. Postoji razlika u mentalitetu ljudi. Čak mi vojvođani više liče na npr. čehe ili slovake nego na nas južno od Dunava.
Pitomiji je to kraj, a ljudi su generalno vredniji od nas ovde.
Takođe dajem svoj glas jer je jedan od razloga zbog kojeg smo se preselili u BG bio što je NS manji i što ima manje mogućnosti za decu u smislu izbora profesije. Novi Sad na vodi bi to promenio.
 
Živeo sam 4 godine u NS. A žena mi je iz Banata. Postoji razlika u mentalitetu ljudi. Čak mi vojvođani više liče na npr. čehe ili slovake nego na nas južno od Dunava.
Pitomiji je to kraj, a ljudi su generalno vredniji od nas ovde.
Takođe dajem svoj glas jer je jedan od razloga zbog kojeg smo se preselili u BG bio što je NS manji i što ima manje mogućnosti za decu u smislu izbora profesije. Novi Sad na vodi bi to promenio.

:worth:
 
Не знам, сви Новосађани које сам имао (не)прилику да упознам су били неки бандити и харамбаше.

Човек очекује Фрајла Јуцу а оно му нека Мими Мерцедес са Детелинаре одвали шамарчину.
 
Не знам, сви Новосађани које сам имао (не)прилику да упознам су били неки бандити и харамбаше.

Човек очекује Фрајла Јуцу а оно му нека Мими Мерцедес са Детелинаре одвали шамарчину.

Ja sam sa Telepa, tamo su svi miroljubivi i bogougodni....:aha2:
 
Imam ja dobrog prijatelja u NS, živi kod Katoličke porte, a na Telep ide kad hoće da fotografiše živopisne pojave u telepskim birtijama. Jedini deo NS koji vredi je upravo pomenuta porta i park, sve ostalo je selendra. Meiner Meinung nach.
 
Ne cudi mene sto Beograd nece Beograd na vodi.

Popovima ni jedan napredak ne odgovara jer ih ugrozava. A i kupaju se vecinom samo u Svetoj vodi...

Pa buse satru preko politicara i javnosti po davno utvrdjenim metodama.


Ali, zato verujem da bi Novi Sad oberucke prihvatio investicije za gradnju Novog Sada na vodi.

Ipak je Novi Sad Evropa, "Egzit" i tako to......

Dunav deli svetove, to je granica koju je tesko preci.

Ja dajem svoj glas za takav razvoj.:ok:


Novi Sad već jeste na vodi, Liman je pored reke, takođe i Univerzitet, ako misliš da bi mogao onaj deo pored mornarice ili Ribarskog ostrva da se izgradi, možda si u pravu, ali i ovako je dobro.
Meni bi se, lično, više dopala ideja da se napravi "Novi Novi Sad", da se Kamenica izgradi, ako već imamo potrebu za proširenjem, mada, kako se u svakoj zgradi prodaje po neki stan, nisam siguran.
Novi Sad bi mogao da se širi i prema Kaću, ili prema Rumenci...
 

Back
Top