Novi Sad na vodi

Ne cudi mene sto Beograd nece Beograd na vodi.

Popovima ni jedan napredak ne odgovara jer ih ugrozava. A i kupaju se vecinom samo u Svetoj vodi...

Pa buse satru preko politicara i javnosti po davno utvrdjenim metodama.


Ali, zato verujem da bi Novi Sad oberucke prihvatio investicije za gradnju Novog Sada na vodi.

Ipak je Novi Sad Evropa, "Egzit" i tako to......

Dunav deli svetove, to je granica koju je tesko preci.

Ja dajem svoj glas za takav razvoj.:ok:



hahahaha uskorocemo svi da budemo samo na vodi hahaha
 
u cemu je onda razlika izmedju suboticana i novosadjana .i jedni i drugi imaju gde se kupaju
s tim sto suboticasni imaju Palic a ne Balaton..pogresio si drzavu...slucajno ili namerno ?

Palic je prljav, zagadjen i nije preporucljiv za kupanje.

Svi Suboticani idu na Balaton, tamo je vise zabave, bolja hrana i toplija i cistija voda.
 


7d3412_a69f8d3e6bab48f2bf1667ee6107bf5e.jpg


С обзиром да је Самоуправа Срба у Мађарској власник Српске школе Никола Тесла, као и Српске двојезичне школе у Батањи и Српске двојезичне школе у Ловри, педагошки и методолошки задаци Српског педагошког центра су се умножили.
 
Ne cudi mene sto Beograd nece Beograd na vodi.

Popovima ni jedan napredak ne odgovara jer ih ugrozava. A i kupaju se vecinom samo u Svetoj vodi...

Pa buse satru preko politicara i javnosti po davno utvrdjenim metodama.


Ali, zato verujem da bi Novi Sad oberucke prihvatio investicije za gradnju Novog Sada na vodi.

Ipak je Novi Sad Evropa, "Egzit" i tako to......

Dunav deli svetove, to je granica koju je tesko preci.

Ja dajem svoj glas za takav razvoj.:ok:

Nema nista od toga, dodjosi unistili sve ista prica kao i Beograd :confused: divni, pitomi grad pretvoren u grad sa najvecom stopom kriminala :(
 
Ima rešenje.
Pa, da svi budu srećni.
Da se đoraju.
Beograd i Novi Sad.
Novi Sad da prihvati da bude Beograd na vodi,
a Beograd da postane Novi Sad na vodi...

To po onoj doktrini da je voće slađe u tuđim voćnjacima....!
Mislim da bi i narod bio veoma srećan i zadovoljan...
 
A Novosadjani se kupaju ..gde ?
lol.gif

2007 godine Dunav je toliko pao da se ispod oficirca otvorila plaža do koje je moglo da se dođe jedino da se "pregazi" Dunav. Bilo je prelepo. Plaža je tolika bila da na nju nije stao ceo Novi Sad. U tome se vidi koliki bi potencijal bio nekog projekta kao npr. Novi Sad na vodi.
 
Nom Sadu (tako ga zovemo mi iz Srema,a ja iz Pezosa egzitaškog) trebaju prvo prečistači kanalizacije jer na vodi na kejovima
dismr ko da je nešto gadno crklo!
Inače imamo prelepu obalu,Štrand,Oficirac,a i kejovi su nam lepi i uređeni samo taj prečistač ,mamu im naprednjačku-troše pare na Be Ge,
Ni most Žeželj nisu u stanju da završe ko ljudi već se ko qrve vuku i trenutno na gradilištu samo čuvari! Neko iz Be Gea zavrno lovu mamu mu komunistićko -hoštaplersko -nacionalfašističku!:hahaha::rotf:
 

Back
Top