Вучић: Добро је што се чују различити гласови о КиM

koliko god lazov aleksandar vucic bio ovi sto ga napadaju su jos gori nesto pricaju o informeru koje je smece od novina a vamo lazu i izmisljaju da glava boli koliko glup moras biti pa da poverujes u ovu vest http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ika-sns-sina-poznatog-glumca-navukli-na-drogu znaci bia je fizicka uhvatila pojedince za rukav i navukla ih na drogu i kriminal u ovu vest ne bi poverovalo 2 godisnje dete isto kao mnogo stvari koje pise informer ovakve vesti vredjaju inteligenciju ljudi,izmedju 2 zla biram ovo manje
 
E, zato sto ljudi izmedju dva zla biraju manje, zato i jeste tako kako je.
Zasto, uopste, biras zlo? Jel ne postoji nijedan drugi list osim kurira i informera? Evo, ja nisam u zivotu procitao ni jedan ni drugi, nikad! Dovoljno mi je da vidim naslovnu stranu, i da mi se okrene zeludac, isto kao kad cujem prvi takt bilo koje turbo-folk-gradn-pink-pop ebemliga vec koje sorte krestanja koje neki nazivaju muzika.
 
kao prvo na politickoj sceni nema tog treceg normalnog puta ili si vise za rusiju ili za nato,nikako da shvatimo da trebamo biti za srbiju iako vucic to govori u praksi je to drugacije kud i kamo vise vuce za nato, demokrate i zuti su kud i kamo gori i oni su usudim se reci inostrani agenti koji rade u interesu drugih drzava a neki od njih cak i izdajice ove zemlje i rade na njenom razbijanju,drugi deo opozicije je proruski sto znaci da mi nemamo nijedno partiju koja je pro srpski orijentisana tako da nema sta da se izabere izmedju 2 zla da ima opcija bilo bi drugacije tako da u ovom slucaju biram najmanje zlo kao drugo citam sve toliko da uporedim sta govore jedni i drugi kao trece slusam sve tipove muzike od turbofolka do klasicne muzike,muzika ima svoju vrednost bez obzira na zanr uvek mozes naci kvalitetnih pesama u svakom zanru i zato mi smeta kada neki kvafikuju muziku i generaliziraju kao sto si ti upravo napravio,o ukusima se ne raspravlja ono sto je lepo za tebe moze biti smece za mene i obratno tako da nema potrebe za kvalifikacijama
 
kao prvo na politickoj sceni nema tog treceg normalnog puta ili si vise za rusiju ili za nato,nikako da shvatimo da trebamo biti za srbiju iako vucic to govori u praksi je to drugacije kud i kamo vise vuce za nato, demokrate i zuti su kud i kamo gori i oni su usudim se reci inostrani agenti koji rade u interesu drugih drzava a neki od njih cak i izdajice ove zemlje i rade na njenom razbijanju,drugi deo opozicije je proruski sto znaci da mi nemamo nijedno partiju koja je pro srpski orijentisana tako da nema sta da se izabere izmedju 2 zla da ima opcija bilo bi drugacije tako da u ovom slucaju biram najmanje zlo kao drugo citam sve toliko da uporedim sta govore jedni i drugi kao trece slusam sve tipove muzike od turbofolka do klasicne muzike,muzika ima svoju vrednost bez obzira na zanr uvek mozes naci kvalitetnih pesama u svakom zanru i zato mi smeta kada neki kvafikuju muziku i generaliziraju kao sto si ti upravo napravio,o ukusima se ne raspravlja ono sto je lepo za tebe moze biti smece za mene i obratno tako da nema potrebe za kvalifikacijama

Kao sto rekoh, upravo zato nam i jeste tako kako je u Srbiji, jer vecina ne vidi dalje od ta dva zla, i jer vecina misli da je turbo-folk muzika. Deluju te dve stvari nepovezane, ali su, zapravo, vezane kao ruka i telo.
 
Pa sad, ako su alternativa oni koji misle da je Basara pisac a Dinkić ekspert, onda smo u večem čabru nego što nam se čini

Alternativa je bilo ko ko nije bio na vlasti. Ne dati nijedan glas onima koji su vec bili, jer su se svi do jednog pokazali da ne valjaju.
Nikako mi nece biti jasno, zasto neko da svoj glas nekome ko se vec pokazao da ne valja.
Pa nije politika navijanje za fudbalski klub, pa si uz svoj klub i kad igra dobro i kad ne igra.
U politici takvog razmisljanja ne sme da bude - kad ne valja odmah ga menjaj!
 
mislio sam da ce dati neki predlog ili da ces nesto pametno reci kad ono ti po starom izgleda da ti ne mozes shvatiti neke stvari ono sto je za tebe muzika za nekog drugok moze biti obicno smece i moze imati iste statove kakve i ti imas jedino ako ne mislis da si bolji od drugih a to je onda neka druga tema kome dati glas ko nije bio na vlasti canku,cedi ili jankovicu ako si pucao na njih onda nemamo sta razgovarati posto su sva trojica izdajnici koji bi priznali da su samo srbi cinili zlocine a da su se srbi sami pobili u krajini,bosni i na kosovu i metohiji,ljudi koji primaju finansijsku pomoc od stranih drzava i koji bi priznali kosovo kao drzavu o kojim ti ljudima pricas evo ti prilike da korektno izneses na koga tacno mislis,tacno je da je vucic lazov i demagog ali je on najbolja opcija za sada kada dodje neko bolji onda cemo ga i podrzati
 
mislio sam da ce dati neki predlog ili da ces nesto pametno reci kad ono ti po starom izgleda da ti ne mozes shvatiti neke stvari ono sto je za tebe muzika za nekog drugok moze biti obicno smece i moze imati iste statove kakve i ti imas jedino ako ne mislis da si bolji od drugih a to je onda neka druga tema kome dati glas ko nije bio na vlasti canku,cedi ili jankovicu ako si pucao na njih onda nemamo sta razgovarati posto su sva trojica izdajnici koji bi priznali da su samo srbi cinili zlocine a da su se srbi sami pobili u krajini,bosni i na kosovu i metohiji,ljudi koji primaju finansijsku pomoc od stranih drzava i koji bi priznali kosovo kao drzavu o kojim ti ljudima pricas evo ti prilike da korektno izneses na koga tacno mislis,tacno je da je vucic lazov i demagog ali je on najbolja opcija za sada kada dodje neko bolji onda cemo ga i podrzati

Zarez? Tacka? Veliko/malo sovo u tekstu? Da, to je taj plebs koji misli da je Vucic najbolji, da nema boljeg.
Vec sam sve rekao, a ti svakim svojim postom samo to sve vise i vise potvrdjujes. :D

Ceda je bio u vlasti. Canak je bio u vlasti. Jankovic nije, ali on je sada nebitan, stavimo ga po strani (iako nemas apsolutno nijedan dokaz da je on strani placenik, dok VOA ima dokaze da je Vucic strani placenik, ali opet, stavimo to sada po strani).

Sta je sa Belim? Jel se pojavio decko koji nije bio nikada na vlasti, i koji je samo rekao da zeli da radi po ustavu. Koji nista nije slagao, nikad nikoga zayebao, i za kojeg apsolutno niko ko ga poznaje ne moze da kaze losu rec.

Zasto mislis da bi Vucic bio bolji od njega?

P.S. To je samo jedan primer....
 
Poslednja izmena:
izgleda da ti mislis da si stvarno bolji od drugih ljudi a sto se tice pisanja tuzi me gramatickoj policiji ceda i canak nikad nisu bili na vlasti oni su bili u koaliciji i cinili su njen 5% deo a to nije isto kao i vladati i svi znamo kakve izdajnicke stavove imaju a ti svojim postovima isto tako potvrdjujes zapravo da ne znas sta bi posto ne dajes nikakve pametne predloge nego samo pljujes po vucicu zato je i on na vlasti niko ne nudi bolju opciju jer ako bilo koga od ova tri kandidata koje sam nabrojao podrzavas kao sto sam rekao nemamo sta pricati postoje puno dokaza za svu trojicu da primaju pare iz inostranstva isto kao sto su djindjic i ekipa primali pa su nakon para godina i sami ameri priznali da su im slali pare ,beli je dobar lik i svidja mi se kao osoba ali nama treba neko ozbiljan a ne cirkuzant neko ko ce srbiju da stvarno modernizuje u svakom smislu,podrzo bi belog kada bi znao da misli ozbiljno a ono glupiranje na tv i mitinzima mu nikako ne ide u korist ako imas nekog konkretno da predlozis napisi mozda zaista ima boljih i nepoznatih ljudi koji bi ovu drzavu vodili bolje
 
izgleda da ti mislis da si stvarno bolji od drugih ljudi a sto se tice pisanja tuzi me gramatickoj policiji ceda i canak nikad nisu bili na vlasti oni su bili u koaliciji i cinili su njen 5% deo a to nije isto kao i vladati i svi znamo kakve izdajnicke stavove imaju a ti svojim postovima isto tako potvrdjujes zapravo da ne znas sta bi posto ne dajes nikakve pametne predloge nego samo pljujes po vucicu zato je i on na vlasti niko ne nudi bolju opciju jer ako bilo koga od ova tri kandidata koje sam nabrojao podrzavas kao sto sam rekao nemamo sta pricati postoje puno dokaza za svu trojicu da primaju pare iz inostranstva isto kao sto su djindjic i ekipa primali pa su nakon para godina i sami ameri priznali da su im slali pare ,beli je dobar lik i svidja mi se kao osoba ali nama treba neko ozbiljan a ne cirkuzant neko ko ce srbiju da stvarno modernizuje u svakom smislu,podrzo bi belog kada bi znao da misli ozbiljno a ono glupiranje na tv i mitinzima mu nikako ne ide u korist ako imas nekog konkretno da predlozis napisi mozda zaista ima boljih i nepoznatih ljudi koji bi ovu drzavu vodili bolje

Nepoznavanje gramatike je nepoznavanje sopstvenog jezika.
Nepoznavanje sopstvenog jezika je odraz nekulture i nepostovanja sopstvene nacije.
A sve zato sto je neko lenj da nauci gramatiku, i da nauci sopstveni jezik.

Lenj da ispostuje svoju naciju i svoj narod. Kraj svake price o svima koji se groze gramatike SOPSTVENOG jezika!

Nazalost, vecina plebsa je takvo, i zato i Vucic osvaja, i osvajace jos dugo vremena, vecinu na izborima, i nastavice da vlada, a Srbija sa njim da srlja u sunovrat. Mada, tacka bez povratka je vec predjena.

Predlozio sam ti Belog, za kojeg, eto, ni sam nemas nista negativno da kazes, osim da je cirkuzant.
A zasto mislis da je cirkuzant? Po cemu, po tome sto je duhovit i ima smisla za humor?
A, da, pretpostavljam da je po tebi smisao za humor Zika-Sarenica. Jer, Zika nije cirkuzant, zika je plebsu veoma cool lik.

Beli je predstavnik necega novog, necega neiskvarenog, i kao takav, treba mu dati sansu.
A sto se tice sposobnosti, svako ko ima vise radnog staza od Vucica, smatram da je sposobniji da vodi drzavu bolje od njega.
 
Poslednja izmena:
Sinak, tebi ne valja, Vučić, Nj. svetost, šešelj, onaj dverac Boško, nevalja ti mama, tata, Putin Tramp....Kakvo mišljenje imaš o sebi, jesi li normalan'

Ajde žderi te upišane sendviće i ne razmišljaj puno,
dobićeš proljev mozga s takvim IQ!!!


Tebi nije jasna najprostija stvar, kako su bjednici ove zemlje poput tebe,
samo posljedica djelovanja takvi ko Vučko, Šeki, Boškić, Raspatrijar i ostale bratije....
 
Poslednja izmena:
ne odraz nekulture je ono sto ti radis i pises a to je ponizavanje svega sto se ne slaze sa tvojim misljenjem i ides u takve granice da nazivas ljude glupima,lenjima i totalno bez ukusa mora da si neki libtard sto bi rekli ameri po nacinu na koji pises postovanje svog naroda neces dobiti podrzavajuci izdajnike ovog naroda poput cede,canka ili jankovica vucic ce vladati jako dugo zbog ljudi kao ti sto ce pljuvati i lagati o vucicu a nece zasukati rukave i dati bolju opciju narodu srbije od one koje trenutno vlada,beli je cirkuzant i to niko nema problem da prizna osim tebe da je iole ozbiljan sada bi on bio na vlasti a ne vucic
 

Ajde žderi te upišane sendviće i ne razmišljaj puno,
dobićeš proljev mozga s takvim IQ!!!


Tebi nije jasna najprostija stvar, kako su bjednici ove zemlje poput tebe,
samo posljedica djelovanja takvi ko Vučko, Šeki, Boškić, Raspatrijar i ostale bratije....

Imam domaće punjene paprike sad, a ti vidi za te sendviče dok nisu razdelili i ne zaboravi tabletice da uzmeš. Sve ti je lošije...
 
mislim da njima valjaju ceda,canak,jankovic i ta ostala izdajnicka olos koja bi priznala kosovo a onda razbila i ostatak zemlje na svu srecu cine samo 5% birackog tela i tako ce i ostati sa tendencijom da im podrska jos vise opadne narednih godina

- - - - - - - - - -

izgleda da zuti izdajnicki olos ima svoje sendvicare samo su malo bolje uhranjeni posto dobijaju sendvice iz inostranstva
 
mislim da njima valjaju ceda,canak,jankovic i ta ostala izdajnicka olos koja bi priznala kosovo a onda razbila i ostatak zemlje na svu srecu cine samo 5% birackog tela i tako ce i ostati sa tendencijom da im podrska jos vise opadne narednih godina

- - - - - - - - - -

izgleda da zuti izdajnicki olos ima svoje sendvicare samo su malo bolje uhranjeni posto dobijaju sendvice iz inostranstva

Videcemo ko ce da proda Kosovo, ziv bio pa video. Evo, vec je poceo. U Evropi ga vec nazivaju "srpski Sarl De Gol", a ako si iole ucio istoriju, onda znas da je Sarl De Gol promenio ustav Francuske 1958, sto je dozvolilo mnogima da steknu nezavisnost, i upravo je tvoj voljeni Vucic izdajnik.

http://www.blic.rs/vesti/politika/v...im-se-toga-samo-se-magarci-ne-menjaju/j16f4c2

Ziv bio pa video sledeci sled dogadjaja:
1. Vandredni parlamentarni izbori, na brzaka raspisani, sa malo vremena za bilo kakvu kampanju opozicije.
2. Apsolutna pobeda na izborima, i formiranje apsolutne vecine u skupstini.
3. Nova Vlada.
4. Promena Ustava (gde ce se izvaciti ona recenica da je Kosovo sastavni deo Srbije).
5. Srpska vlada priznaje nezavisnost Kosova (u malo zavijenijoj formi, ali fakticki, to ce biti to).
6. Naglo otvaranje vrata za ulazak Srbije u EU, i istovremeno ustolicenje Kosova u UN.

Posle cu te pitati ko je izdajnik.
 
Poslednja izmena:

Back
Top